13.6.2024Tým SVAZBB

Úspěch našich závodníků ve světovém rankingu IFBB za rok 2023

Naši závodníci dosáhli vynikajících výsledků ve světovém rankingu IFBB za rok 2023, a to zejména v několika kategoriích, kde se umístili na prvních třech příčkách. Tento úspěch je důkazem jejich tvrdé práce, odhodlání a vynikající přípravy.

Bikini Fitness

Juniors Men’s Bodybuilding

• Pavel Kutlak: 2. místo
  • Vaclav Koudelka: 3. místo

Výsledky v kategoriích s umístěním na 1-3 místě:

• Markéta Hartl v kategorii Women’s Wellness Fitness dosáhla skvělého 3. místa.
  • Lucie Jakesova v kategorii Women’s Physique obsadila výborné 3. místo.
  • Katerina Ottova v kategorii Juniors Bikini Fitness získala úžasné 2. místo.
  • Pavel Kutlak v kategorii Juniors Men’s Bodybuilding obsadil fantastické 2. místo.
  • Vaclav Koudelka rovněž v kategorii Juniors Men’s Bodybuilding dosáhl výborného 3. místa.

Gratulujeme všem našim závodníkům k těmto vynikajícím výsledkům a děkujeme za jejich skvělou reprezentaci na mezinárodní úrovni! Jako poděkování od SKFČR všem závodníkům umístěným na těch nejvyšších příčkách prezident svazu Roman Hajabáč udělil pamětní desku.

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 17:00 hod

Ostatní pracovní dny telefonicky 17:00 - 19:00 hod

21.10.2024Tým SVAZBB

Podívejte se na krátké ohlédnutí za úspěšnou soutěží Diamond Cup Prague 2024 očima IFBB.

18.10.2024Tým SVAZBB

Ve čtvrtek 17.10. proběhlo úspěšné jednání s ČUS. Jednání bylo na téma jako je například podpora mezi svazy, účetnictví, komunikace směrem k úřadům, dotace a komunikace s NSA a ADV. Jednání proběhlo za účasti předsedy ČUS pana Miroslava Jansty, generálního sekretáře ČUS pana Jana Boháče, místopředsedy ČUS pana Marka Pakosty a prezidenta svazu kulturistiky a fitness Romana Hajabáče.

26.6.2024Tým SVAZBB

Právě byly zveřejněny termíny závodů pro nadcházející sezónu. Kalendář soutěží naleznete zde.

23.6.2024Tým SVAZBB

Dne 19. června 2024 proběhlo zasedání výkonného výboru Svazu kulturistiky a fitness České republiky, na kterém byly projednány klíčové otázky týkající se budoucího rozvoje a podpory kulturistiky a fitness v naší zemi.

12.5.2024Tým SVAZBB

28.4.2024Tým SVAZBB

Termín registrace a platba startovného na mezinárodní soutěž IFBB Fitness Mania Classic 6 v Kladně byl prodloužen do středy 8. května 2024.

18.4.2024Tým SVAZBB

Prosíme absolutní vítěze MČR 2024, aby kvůli vyplacení finanční odměny zaslali své osobní údaje na e-mailovou adresu info@svazbb.cz. V případě, že byl vítězi proveden dopingový test, bude odměna vyplacena po jeho negativním výsledku.

18.4.2024Tým SVAZBB

Do rozpisu nominace rozhodčích byly přidány poslední dvě pohárové soutěže - OneLife Supershow a MAXXWIN Cup.

26.2.2024Tým SVAZBB

Předzávodní seminář pod vedením trenéra IFBB Dejvidase Dubinase. Více infromací zde

23.2.2024Tým SVAZBB