Oddíly a kluby

Název oddílu Město Statutární zástupce Kontaktní e-mail Poplatek 2024
SK PEPA Centrum Opava z.s. Stěbořice Stanislav Pešát stanislav.pesat@gmail.com Uhrazen
SK Radoch Ostrava Ostrava-Poruba Martin Louda mmarlou@seznam.cz Uhrazen
Gym Blue Sun Brno Lubomír Koumal lubos@koumal.cz Uhrazen
PROATHLETETEAMDVORO Martin Dvorožňák mdvoroznak@atlas.cz Uhrazen
Gabriela Linhartová Team Mladá Gabriela Linhartová gabi.linhart@seznam.cz Uhrazen
Delta Fitness Praha Miroslav Tichý m_tichy@sendme.cz Uhrazen
Fitness team Ronnie.cz Praha 10 Martin Jebas martin.jebas@ronnie.cz Uhrazen
BTSB fitness klub z.s. Jaromir Šíma jaromir-sima@email.cz Uhrazen
BBK-Fitness Znojmo z.s. Čeněk Budín bbk-fitness@centrum.cz Uhrazen
Extrifit Club Liberec III-Jeřáb Pavel Vacek vacek.pv@gmail.com Uhrazen
Dream Gym Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště Roman Maršálek roman.marsalek@gmail.com Uhrazen
Synergy Stars Praha Veronika Zemanová veronika.zemanova@synergyclub.cz Uhrazen
Fitness Factory Jihlava Jihlava Jana Paulátová fitfactory@centrum.cz Uhrazen
Sportovní klub kulturistiky Hrádek nad Nisou z.s. Hrádek nad Nisou Dominik Zamrzla dominik.zamrzla@gmail.com Uhrazen
Sfc sportfightclub z.s Usti nad labem Jaroslav Haisl jaj336@seznam.cz Uhrazen
Cardio Fitness Česká Lípa Stružnice Radek Prochazka cardio-fitness@seznam.cz Uhrazen
Padera Gym Praha 4 Libuš Martin Radešínský paderagym@seznam.cz Uhrazen
Fitness Centrum Aura Plzeň Plzeň Milan Bodlák m.bodlak.ag@centrum.cz Uhrazen
Fitness VAF Milovice Milovice František Vágner fitnessmilovice@email.cz Uhrazen
Big1One Fitness Brno Sylva Vajčnerová sv@big1fitness.cz Uhrazen
Morava GYM Orlová Orlová Dalibor Kisza moravagymorlova@gmail.com Uhrazen
GORILA GYM Benešov nad Ploučnicí David Kalabis davidkalabis@atlas.cz Uhrazen
FIT LIFE Doubravka s.r.o. Plzeň Marie Abrahámová marieabrahamova@fitlifedoubravka.cz Uhrazen
FITPARK Ostrava Michal Kraus michal.krausic@seznam.cz Uhrazen
Hakim Fitness Kladno Barbora Těšínská hakimfitness@email.cz Uhrazen
Kulturistický oddíl Fitnesscentrum Šembi Bohumín,z.s. Bohumín Martin Šembera sembi.sembi@seznam.cz Uhrazen
Mafia Fitness Tábor 3 Leona Krausová lelca.krausova@gmail.com Uhrazen
SK Fiala´s Gym Praha 4 Andreas Fiala becool@becool.ltd Uhrazen
TJ Tesla Brno Brno Jan Král honza1kral@seznam.cz Uhrazen
Muscle Factory Březnice Březnice Zbyněk Ceradský cerda@email.cz Uhrazen
Avalon Fitness Plzeň Daniel Beneš dan@avalonfitness.cz Uhrazen
Fitness Institut klub Brno Jan Caha caha@fitnessinstitut.cz Uhrazen
Blackfield Elite Brno Tomáš Kratochvíl 76236@seznam.cz Uhrazen
Hard Core Gym Františkovy Lázně frantiskovy lazne Vítězslav janda hardcoregym@seznam.cz Uhrazen
Eurogym Fitness Olomouc Jaroslav Vacula office@eurogym.cz Uhrazen
Twister Fitness Club Ostrava Marek Timan marek.timan@fitkotwister.cz Uhrazen
Form Factory Praha 3 Lucie Šimečková lucie.simeckova@formfactory.cz Uhrazen
Replay fitness Frenštát p. R. Frenštát pod Radhoštěm Kateřina Němcová catherine.nemcova@seznam.cz Uhrazen
Target Team Praha Vjačeslav Vinogradov targetteamofficial@gmail.com Uhrazen
ATOMY Sport-club Kroměříž David Kolman d.kolman@seznam.cz Uhrazen
Diamond gym fitness club Kralupy nad Vltavou Milan Hanousek diamondgym@seznam.cz Uhrazen
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště z.s. - oddíl kulturistiky Uherské Hradiště Petr Lapčík petr.lapcik@seznam.cz Uhrazen
HDFitness Krnov Jan Ďurník durnikjan@seznam.cz Uhrazen
Battleground gym Neratovice Zvoleněves Matěj Keizlar Matthew64@seznam.cz Uhrazen
WERKADD TEAM z.s. Kaceřov Renata Wallischová posilovnakacerov@seznam.cz Uhrazen
Fit Fitness Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí Miroslav Kubec mira.kubec@seznam.cz Uhrazen
PROM-IN team Toužim Pavel Samek samek@prom-in.cz Uhrazen
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Třinec Milan Rusz m.rusz@centrum.cz Uhrazen
Fitness Boby Brno Nikola Hanáková Hanakova.affitness@seznam.cz Uhrazen
GG Team Vyškov Sabina Doležalová sabina.dolezal@gmail.com Uhrazen
EXTRIFIT GYM JABLONEC NAD NISOU Jablonec nad Nisou Rostislav Konvalinka rkonvalinka@seznam.cz Uhrazen
ARNY-GYM-CLUB profesional Olomouc Štěpánov Patrik Šerý arny-gym-club.profesional@seznam.cz Uhrazen
Paradise gym Praha Zhelamskyi Kostiantyn atletikapraha@gmail.com Uhrazen
Fit Club ATLAS Frýdek Místek Štramberk Radim Jelič jelic.r@seznam.cz Uhrazen
R-Fitness Návsí Návsí René Puczok rene.puczok@email.cz Uhrazen
pro life Fitness Telč Telč Jakub Caha bladetnt@seznam.cz Uhrazen
Czech Virus Gym Brno 35 Jiří Čoupek jirka@czechvirusgym.cz Uhrazen
Sport studio Sandow Mariánské Lázně Milan Uxa milanuxa@centrum.cz Uhrazen
GIBU-X-GYM z.s. BRNO Raddy Divis raddy@divis.cz Uhrazen
Kubík fitness Ostrava Ostrava Zábřeh Jan Kubík pneukuba@seznam.cz Uhrazen
Fontána fitness Ostrava Daniela Cikalopulu fontanafitnessova@seznam.cz Uhrazen
MišMaš fitness Brno Jana Písaříková jana@apea.cz Uhrazen
Fitness Galaxie Praha 11 Dominika Tináková galaxie@fitnessgalaxie.cz Uhrazen
GYM FLEX MOKRÁ - TJ Mokrá-Horákov z.s. Mokrá-Horákov Oldřich Drápal gym.mokra@seznam.cz Uhrazen
MAX FITNESS Plzeň Patricie Kapicová patricie.kapicova@maxfitness.cz Uhrazen
SC Mlýn Přerov Přerov Markéta Koplíková mavinklerova@gmail.com Uhrazen
FITNESS CLUB LUKY Karlovy Vary Petra Lukášová familyluky@volny.cz Uhrazen
Olympia Fitness Praha 15 TOMÁŠ BUREŠ fitnessopatov@seznam.cz Uhrazen
Sportcentrum Cheb Cheb Jana Stöckelová sportcentrumcheb@centrum.cz Uhrazen
Oddíl kulturistiky TJ Slovan Moravská Třebová Moravská Třebová Jiří Zemánek jirka.zeta@seznam.cz Uhrazen
Xfitness Spartan gym Praha Praha 4 Marek Šafář mareksafar@seznam.cz Uhrazen
Fitness AVE Přerov, z.s. Přerov Jindřich Šejba sejba.ml@fitnessave.cz Uhrazen
TJ Nový Jičín Nový Jičín Lukáš Kelnar italysncf@seznam.cz Uhrazen
Titan Gym Team Chýně Tomáš Kočka info@titan-gym.cz Uhrazen
SK Luna Fitness Havířov z.s Havířov Michaela Kohutová misakohutova@seznam.cz Uhrazen
Oddíl kulturistiky a fitness Vsetín, z.s. Vsetín Stanislav Hlouch hlouch.s@seznam.cz Uhrazen
DIDI Gym Team Opava Opava Kateřina Vlčková vlckova.trener@gmail.com Uhrazen
Wolf fitness Mnichovo Hradiště Eliška Valíčková stepankovaE@seznam.cz Uhrazen
SharkZone fitness Louny Cítoliby Michaela Malínková sharkzone@seznam.cz Uhrazen
Hulk Gym Brno Dalibor Hájek daliborhajek72@gmail.com Uhrazen
TJ Slavoj Děčín Děčín Josef Jána josef.j@tiscali.cz Uhrazen
M-Style Fitness Praha 9 Jakub Mik fitness@m-style.cz Uhrazen
Fine Fitness Pardubice Pardubice Slavoj Bednář slavoj.bednar@centrum.cz Uhrazen
TJ ASOCIACE SPORTOVNÍCH KLUBŮ BLANSKO,z.s. Blansko Martin Šumbera info@busirna-ask.cz Uhrazen
KB Fitness Lanškroun Lanškroun Kateřina Prokop kata.prokop@outlook.cz Uhrazen
Rfitness Valašské Meziříčí Martin Juřík rfitness@seznam.cz Uhrazen
FITNESS-4LIFE Praha 18 Lukáš Krejčík fitness-4life@seznam.cz Uhrazen
Fitness DK Červený Kostelec David Klemeš david.klemes@centrum.cz Uhrazen
TJ Jiskra Nový Bor Nový Bor Josef Pokorný Pokorný josefpoky@centrum.cz Uhrazen
Fit Life 24 Ostrava-Třebovice Simona Jílková siledacompany@email.cz Uhrazen
MD Fitness Lanškroun Lanškroun Martin Dajč martin.dajc@mdfitness.cz Uhrazen
Fitness centrum-Hala Lužice Hodonín Zdeňka Veselá veselazdenka@centrum.cz Uhrazen
Tj Sokol Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem Miroslav Korbička Korbicka.m@seznam.cz Uhrazen
Fitness při Centru volného času Bělušice (okr. Most) Martin Novotný novotny602@seznam.cz Uhrazen
Team INSPIRE - Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Lukáš Ondráček lofitness@seznam.cz Uhrazen
All Stars fitness tým T. J. Sokol Lužice Mikulčice Zuzana Fialová z.polaskova@centrum.cz Uhrazen
KWK FIT PLZEŇ Horní Bříza Jiří Vágner info@kwkfit.cz Uhrazen
4you fitness Ludgeřovice Lukáš Peroutka lukas.peroutka@dopstav.com Uhrazen
FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů Staré Město Michal Brázdil brazdil@fit-ko.cz Uhrazen
TORO GYM TEAM Vysoké Mýto - Pražské Předměstí Marek Mandik mandikmarek@seznam.cz Uhrazen
Mikys Gym Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí Miroslav Míka info@mikysgym.cz Uhrazen
TJ Lokomotiva Beroun Beroun 2 Eva Sovová sovova@live.com Uhrazen
URAN GYM Blansko Václav Pátek urangym@gmail.com Neuhrazen
TUREK TEAM Šenov u Nového Jičína Jan Turek jturekj@gmail.com Uhrazen
Warriors Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou Petr Bílek Bilekpet@seznam.cz Uhrazen
Března Fitness Club česká lípa petr března petrbrezna@seznam.cz Neuhrazen
Fitness IRONGYM Kyjov Pavel Forman forin.forin@seznam.cz Uhrazen
Městský sportovní klub Orlová p.o. Orlová Jiří Pavlát jiri.pavlat@msk-orlova.cz Uhrazen
SK Zbýšov Zbýšov u Brna Irena Pokorná irenkapokorna@seznam.cz Uhrazen
Lions fitness gym Napajedla Pohořelice Petr Marholt marholt1991@seznam.cz Neuhrazen
Pro Nutrition Czech Team Náchod Libor Erber info@pronutrition.cz Uhrazen
Hammer Strength Fitness s.r.o. Praha Petr Verner sparta@hammerstrength.cz Uhrazen
Fitness URAL Sokolov Sokolov Romana Štěpánková daniela.rybarova@fitnessural.cz Uhrazen
BOPO FACTORY GYM BEASTS Třebíč Jan Blažek mddr.janblazek@seznam.cz Uhrazen
Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh z.s. Zábřeh Lukáš Barvíř masazebarvir@gmail.com Uhrazen
TOP FITNESS XXL Ostrava Karla Jančíková karla.stoianova@gmail.com Uhrazen
T-Gym - sportovní klub kulturistiky - fitness, z.s. Kunovice Anton Podškubka tonysport@seznam.cz Uhrazen
MHR Academy Hradec Králové Matěj Ryšavý matejhulkrysavy@gmail.com Uhrazen
GLADORK GYM (SK VALETUDO-RK ZNOJMO) Znojmo Rudolf Kříž info@gladork.cz Uhrazen
FNGYM KYJOV Šardice Roman Fűrst Furstroman@email.cz Uhrazen
Kulturisti TJ Spartak Uherský Brod Popovice Stanislav Sedlaček stan.sedlacek@tiscali.cz Uhrazen
SK Team Sport One Frenštát pod Radhoštěm Frenštat pod Radhoštěm Martin Šrubař rebelbjjfren74@gmail.com Neuhrazen
ProfiFitnessEva Plzeň Eva Sukupová eva.sukupova@seznam.cz Uhrazen
PEPE LOPEZ GYM CHOMUTOV Radek Krásl gym@pepelopezgym.cz Uhrazen
Fitness tým Kadaň Kadaň Kateřina Měřínská Katkamerinska@seznam.cz Uhrazen
Urban Gym Hladké Životice Michal Styrnalský info@urbangym.cz Uhrazen
Fit.Qweens Trutnov Marina Mocanu marina.mocanu@bk.ru Uhrazen
Fit.Queens Trutnov 1 Marina Mocanu karin.vopelkova@seznam.cz Uhrazen
Vale Tudo Gym Praha 1 Martina Mačeková martina.macekova@seznam.cz Uhrazen
Vale Tudo Gym Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem-Stará Bolesl Martina Mačeková martina@valetudogym.cz Uhrazen
Starfit Kopřivnice Branky Robin Grenar robingrenar@seznam.cz Uhrazen
Tělovýchovná jednota Holásky z.s. Brno Aleš Jakubec ales.jakubec@volny.cz Uhrazen
GARAY GYM Slávie Havířov, z.s. Havířov-Město Jan Garay jan.garay@seznam.cz Uhrazen
Tělovýchovná jednota SANDOW Mariánské Lázně Jitka Libenská libenska.cdpk@seznam.cz Neuhrazen
Beauty&Beast Velké Meziříčí Petra Zak zak@beauty-beast.cz Neuhrazen

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři