Nominace rozhodčích na jarní soutěže 2024

  • Níže najdete nominaci rozhodčích pro jarní mistrovské a pohárové soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

    • nominované rozhodčí prosím o potvrzení účasti pouze emailem - Martina Loudu,
    • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co NEJDŘÍVE předsedu STK Martina Loudu,
    • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),
    • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.

     


    Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.

     


    Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů

    23. 03. 2024 • Opava

    • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Martina Pospíšilová
    • rozhodčí (2): Lukáš Bečička
    • rozhodčí (3): Martin Šrubař
    • rozhodčí (4): Václav Pospíšil
    • rozhodčí (5): Pavel Rašín
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    Mistrovství Čech dorostu a juniorů

    24. 03. 2024 • Kutná Hora

    • hlavní rozhodčí: Vít Sahula
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Michal Polena
    • rozhodčí (2): Milan Ecler
    • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
    • rozhodčí (4): Jana Bendová
    • rozhodčí (5): Amálie Žajglová
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    Mistrovství České republiky dorostu a juniorů

    29. 03. 2024 • Frenštát pod Radhoštěm

    • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
    • sekretář: Martin Louda
    • pódiový rozhodčí: Martina Pospíšilová
    • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
    • rozhodčí (2): Miroslav Tichý
    • rozhodčí (3): Lukáš Bečička
    • rozhodčí (4): Jana Bendová
    • rozhodčí (5): Zdena Razýmová
    • rozhodčí (6): Václav Pospíšil
    • rozhodčí (7): Jiří Řehůřek
    • delegát SKFČR: Miroslav Tichý

     


    Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

    06. 04. 2024 • Velká Bíteš

    • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Jan Král
    • rozhodčí (2): Jana Paulátová
    • rozhodčí (3): Pavel Rašín
    • rozhodčí (4): Jana Bendová
    • rozhodčí (5): Jiří Řehůřek
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    Mistrovství Čech mužů a žen

    07. 04. 2024 • Mladá Boleslav

    • hlavní rozhodčí: Milan Ecler
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Michal Polena
    • rozhodčí (2): Miroslav Tichý
    • rozhodčí (3): Vít Sahula
    • rozhodčí (4): Amálie Žajglová
    • rozhodčí (5): Jan Smejkal
    • delegát SKFČR: Miroslav Tichý

     


    Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters

    14. 04. 2024 • Praha

    • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov, Irena Pokorná
    • sekretář: Martin Louda
    • pódiový rozhodčí: Alexandr Polyakov, Lukáš Bečička
    • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
    • rozhodčí (2): Martin Šrubař
    • rozhodčí (3): Vít Sahula, Milan Ecler
    • rozhodčí (4): Miroslav Tichý, Zdena Razýmová
    • rozhodčí (5): Jana Paulátová, Jana Bendová
    • rozhodčí (6): Michal Polena
    • rozhodčí (7): Jiří Řehůřek
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    GP Velká Bíteš

    20. 04. 2024 • Velká Bíteš

    • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Martina Pospíšilová
    • rozhodčí (2): Zdena Razýmová
    • rozhodčí (3): Irena Pokorná
    • rozhodčí (4): Jana Bendová
    • rozhodčí (5): Jan Král
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    Extrifit Cup

    21. 04. 2024 • Lysá nad Labem

    • hlavní rozhodčí: Milan Ecler
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
    • rozhodčí (2): Michal Polena
    • rozhodčí (3): Jana Stöckelová
    • rozhodčí (4): Vít Sahula
    • rozhodčí (5): Alexandr Polyakov
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    OneLife Supershow

    27. 04. 2024 • Kutná Hora

    • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Lukáš Bečička
    • rozhodčí (2): Vít Sahula
    • rozhodčí (3): Irena Pokorná
    • rozhodčí (4): Jana Bendová
    • rozhodčí (5): Jana Stöckelová
    • delegát SKFČR: Martin Louda

     


    MAXXWIN Cup

    28. 04. 2024 • Čelákovice

    • hlavní rozhodčí: Milan Ecler
    • sekretář: Martin Louda
    • rozhodčí (1): Amálie Žajglová
    • rozhodčí (2): Jana Bendová
    • rozhodčí (3): Irena Pokorná
    • rozhodčí (4): Miroslav Kubec
    • rozhodčí (5): Jan Smejkal
    • delegát SKFČR: Irena Pokorná

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři