Nezmeškejte jedinečný seminář o předzávodní přípravě s Deividasem Dubinasem a získejte náskok před závodní sezónou!

Vážení členové SKFČR,

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na seminář o předzávodní přípravě vedený mezinárodním rozhodčím a hlavním edukátorem mezinárodní trenérské školy IFBB Deividasem Dubinasem, který se uskuteční 2.3.2024 od 14:30 v prostorách Clever Fit Chodov.

Budete mít možnost načerpat nové informace z oblasti výživy, suplementace, pódiové prezentace a v neposlední řadě i z oblasti tréninku, včetně praktických ukázek v prostoru posilovny a možnosti nácviku pózingu. Rádi bychom seminář zacílili především na nejčastější chyby, které závodníky zbytečně stojí formu, a jak jim předejít.
Seminář je vhodný pro všechny kategorie federace IFBB, bude trvat přibližně 3-4 hodiny a jeho cena bude symbolických 1000,- Kč za osobu. Deividas je zkušeným a úspěšným závodníkem v kulturistice a odchoval desítky mistrů Evropy i světa, profesionálů i profesionálních šampionů. Z pohledu rozhodčího dobře chápe požadavky v jednotlivých kategoriích a jsme velice rádi, že přijal naše pozvání do Prahy a podělí se s Vámi o tipy teď, když přípravy na závodní sezónu vrcholí.
Kromě semináře bude možnost domluvit se na soukromé lekce, kde můžete konzultovat, cvičit, nebo se věnovat pózingu. Možnosti individuálních lekcí bude od 28.2. do 3.3. v prostorách posilovny X-fitness by Spartan Gym v Braníku na Praze 4. V případě zájmu se prosím obracejte na předsedkyni Komise Vrcholového sportu Janu Jeřábkovou prostřednictvím emailu jana.skfcr@gmail.com

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři