Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2024 - výsledky

Přinášíme Vám výsledky z Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen konaného v sobotu 6. dubna v kulturním domě ve Velké Bíteši. Na pódiu mohli diváci vidět 117 závodníků (132 startů).

Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou posléze startovat i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění. Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit!

 


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Eliška Smejkalová BBK-Fitness Znojmo 1990 168,0 - 3 3
2. 2 Damijana Meitnerová Big1One Fitness 1978 165,0 - 7 7
3. 107 Iveta Hanzelková Fontána fitness 1978 168,0 - 8 8
4. 46 Andrea Vlha HDFitness 1988 155,0 - 12 12
5. 125 Monika Motyčková Urban Gym 1977 164,5 - 15 15

 


Wellness fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 137 Jana Vojtíšková Target Team 1987 157,0 - 3 3
2. 97 Kateřina Novotná Eurogym Fitness 1999 163,0 - 8 8
3. 133 Barbora Demelová MišMaš fitness 1995 163,0 - 11 11
4. 135 Lenka Krybusová SK PEPA Centrum Opava 1994 161,5 - 12 12
5. 123 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 - 13 13
6. 90 Lucie Dányová Fitness-4Life 2006 161,0 - 17 17
7. 39 Nicola Horáková DIDI Gym Team Opava 2003 161,0 - 18 18

Wellness fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 118 Helena Urban Sovová TUREK Team 1994 166,0 - 3 3
2. 86 Viktorie Valendinová Hammer Strength Fitness 2000 175,5 - 6 6
3. 64 Martina Vacková Extrifit Club 1992 172,5 - 9 9
4. 18 Bronislava Vavrečková FITPARK 1979 166,0 - 12 12

Wellness fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 137 Jana Vojtíšková Target Team 1987 157,0 3 3
2. 118 Helena Urban Sovová TUREK Team 1994 166,0 6 6

 


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 108 Daniela Blažeňaková MD Fitness Lanškroun 2001 157,0 - 3 3
2. 74 Barbora Palová Morava GYM Orlová 1999 158,0 - 6 6
3. 44 Sabina Hašková MD Fitness Lanškroun 2000 160,0 - 12 12
4. 104 Aneta Besedová PRO Athlete Team Dvoro 1991 159,0 - 12 12
5. 19 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 152,5 - 13 13
6. 128 Kamila Bednářová DIDI Gym Team Opava 1996 156,0 - 18 18

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Jana Košťálová Extrifit Club 2002 163,0 - 4 4
2. 52 Vendula Grocholová 4you fitness 1993 163,0 - 5 5
3. 10 Pavla Bohuslavová Extrifit Club 1983 161,5 - 12 12
4. 24 Karolína Liberdová FITPARK 1987 161,0 - 15 15
5. 95 Monika Hyrák DIDI Gym Team Opava 1981 160,5 - 15 15
6. 91 Gabriela Kubičková Fitness Factory Jihlava 1977 163,0 - 15 15
7. 3 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 161,0 - 17 17

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Nikola Ambros Fitness Institut klub 1989 167,5 3 5 5
2. 136 Barbora Pavelková Fitness Institut klub 1998 167,5 6 5 5
3. 129 Angelika Pochmonová BBK-Fitness Znojmo 1997 169,0 9 9 9
4. 21 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 166,0 12 10 10
5. 132 Martina Němcová MD Fitness Lanškroun 1984 168,0 17 15 15
6. 63 Natálie Veselá Eurogym Fitness 1992 166,5 18 18 18
7. 72 Alena Šimková Kubík fitness Ostrava 1987 167,5 19 - 19
8. 17 Markéta Czernínová DIDI Gym Team Opava 1994 168,0 24 - 24

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 94 Simona Jersaková Kubík fitness Ostrava 1997 171,5 - 4 4
2. 99 Kateřina Pupsová Fine Fitness Pardubice   179,0 - 5 5
3. 81 Eva Niemetzová GG Team 2000 174,0 - 12 12
4. 102 Karin Palovčíková Fitness Institut klub 2000 177,5 - 12 12
5. 88 Tereza Vodáková DIDI Gym Team Opava 1998 174,5 - 14 14
6. 16 Jana Linek TOP Fitness XXL 1987 176,0 - 16 16

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 94 Simona Jersaková Kubík fitness Ostrava 1997 171,5 6 6
2. 76 Nikola Ambros Fitness Institut klub 1989 167,5 7 7
3. 108 Daniela Blažeňaková MD Fitness Lanškroun 2001 157,0 8 8
4. 25 Jana Košťálová Extrifit Club 2002 163,0 9 9

 

 


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Tomáš Hanzelka Fitness team Ronnie.cz 2001 174,0 - 5 5
2. 5 Jannis Belis ATOMY Sport-club 1998 171,0 - 7 7
3. 55 Tomáš Kozák Target Team 1997 172,5 - 10 10
4. 85 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 167,0 - 10 10
5. 73 Ondřej Pokorný SK Zbýšov 1991 172,5 - 12 12
6. 34 Pavel Král SK Zbýšov 1987 172,0 - 18 18
7. 11 Petr Blahůš T-Gym - SK kulturistiky a fitness 1984 167,5 - 21 21

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Lukáš Barvíř Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 1997 177,5 - 3 3
2. 56 Tomáš Vognar SK Zbýšov 1990 178,0 - 6 6

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Dominik Rezek Team INSPIRE Havlíčkův Brod 1999 181,0 4 4 4
2. 115 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 8 6 6
3. 126 Štěpán Vojáček Fitness IRONGYM 2001 181,5 6 7 7
4. 61 Jan Pastrňák Kubík fitness Ostrava 1996 179,0 11 11 11
5. 42 Daniel Hapala FIT-K.O. klub kult., fitness a boj. sportů 1993 181,0 16 15 15
6. 122 Rudolf Menoušek Hammer Strength Fitness 1998 181,0 17 18 18
7. 57 Dominik Hapko Kubík fitness Ostrava 2003 179,5 22 - 22
8. 121 Petr Skalnický 4you fitness 1990 178,5 23 - 23

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Bronislav David Fit Life 24 1995 187,0 - 3 3
2. 12 Vlastimil Tureček TORO GYM TEAM 1999 186,0 - 6 6
3. 116 Roman Rezek Team INSPIRE Havlíčkův Bro 1995 189,5 - 9 9

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 124 Bronislav David Fit Life 24 1995 187,0 3 3
2. 84 Tomáš Hanzelka Fitness team Ronnie.cz 2001 174,0 7 7
3. 4 Dominik Rezek Team INSPIRE Havlíčkův Brod 1999 181,0 8 8
4. 7 Lukáš Barvíř Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 1997 177,5 12 12

 


Classic physique do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 53 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 176,0 81,6   3 6 9
2. 93 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 176,5 83,2   7 12 19
3. 89 Šimon Kvapil Eurogym Fitness 1991 173,0 75,7   10 18 28
4. 31 Pavel Antl Extrifit Club 1974 171,5 77,4   9 26 35
5. 62 Roman Fürst FNGYM Kyjov 1994 178,0 71,8   13 28 41

Classic physique nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 67 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 188,5 98,7 3 3 6 9
2. 38 Patrik Kalivoda DIDI Gym Team Opava 2000 187,5 99,2 8 10 16 26
3. 20 Tomáš Vejmělek Big1One Fitness 1995 178,5 79,1 8 11 16 27
4. 98 Ondřej Nevěčný PRO Life Fitness Telč 1999 180,0 85,4 12 10 26 36
5. 58 Tim Williams SK PEPA Centrum Opava 2000 180,0 84,1 14 11 28 39
6. 45 František Janů BOPO Factory Gym Beasts 1998 185,5 92,6 21 18 36 54
7. 22 Jan Čamek PRO Life Fitness Telč 1991 188,0 93,7 21 - - 21
8. 65 Libor Němeček Warriors Veselí nad Moravou 1971 186,0 92,0 22 - - 22
9. 120 Tomáš Tvrdoň ATOMY Sport-club 2000 184,5 81,9 26 - - 26
10. 100 David Horňáček T-Gym - SK kulturistiky a fitness 1994 179,0 78,5 30 - - 30

Classic physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 67 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 188,5 98,7 3 3
2. 53 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 176,0 81,6 6 6

 


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 53 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 176,0 81,6 3 5 8 13
2. 20 Tomáš Vejmělek Big1One Fitness 1995 178,5 79,1 6 7 12 19
3. 100 David Horňáček T-Gym - SK kulturistiky a fitness 1994 179,0 78,5 12 9 18 27
4. 93 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 176,5 83,2 11 14 22 36
5. 119 Martin Havelka BBK-Fitness Znojmo 2000 177,5 83,2 13 14 28 42
6. 89 Šimon Kvapil Eurogym Fitness 1991 173,0 75,7 19 17 36 53
7. 59 Michal Němec Fitness IRONGYM 1993 178,0 74,6 22 - - 22
8. 62 Roman Fürst FNGYM Kyjov 1994 178,0 71,8 24 - - 24
9. 103 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 173,5 70,4 27 - - 27

 

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 Jan Čamek PRO Life Fitness Telč 1991 188,0 93,7 - 5 8 13
2. 65 Libor Němeček Warriors Veselí nad Moravou 1971 186,0 92,0 - 6 14 20
3. 9 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 101,2 - 11 16 27
4. 101 Martin Adamczyk Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 185,0 85,2 - 12 26 38
5. 106 Patrik Iláš Blackfield Elite 1975 186,0 93,7 - 12 28 40

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 53 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 176,0 81,6 3 3
2. 22 Jan Čamek PRO Life Fitness Telč 1991 188,0 93,7 6 6

 


Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 David Martynek TJ Třineckých železáren 1999 70,7 3 3 6 9
2. 26 David Hatrik SK Luna Fitness Havířov 1978 71,4 9 9 14 23
3. 127 Michal Matúš TJ Třineckých železáren 1998 74,0 9 10 18 28
4. 83 Roman Orság SK PEPA Centrum Opava 2001 73,8 8 9 20 29
5. 82 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 69,7 15 15 30 45
6. 66 Michal Sicha SK Zbýšov 1980 74,0 18 18 36 54
7. 59 Michal Němec Fitness IRONGYM 1993 74,6 21 - - 21
8. 114 Miroslav Horváth Kubík fitness Ostrava 1996 74,9 24 - - 24

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Tomáš Harabiš Replay fitness Frenštát p. R. 1995 78,0 6 5 10 15
2. 43 Josef Fuchs 4you fitness 1995 76,6 6 7 12 19
3. 111 Erik Bohuslav Extrifit Club 1992 78,7 7 7 14 21
4. 87 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 79,3 13 13 26 39
5. 69 René Puczok R-Fitness Návsí 1995 79,3 14 15 28 43
6. 105 Jan Matějíček Fitness Factory Jihlava 1989 75,7 18 17 36 53
7. 113 Jiří Žulko Fitnesscentrum Šembi Bohumí 1989 79,7 20 - - 20
8. 89 Šimon Kvapil Eurogym Fitness 1991 75,7 27 - - 27
9. 41 Marek Ošťádal Eurogym Fitness 1995 77,3 27 - - 27
10. 31 Pavel Antl Extrifit Club 1974 77,4 27 - - 27
11. 15 Tomáš Konečný Big1One Fitness 1995 78,9 33 - - 33

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 112 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 80,9 3 4 6 10
2. 28 Jakub Sikora TJ Třineckých železáren 1994 81,2 6 7 12 19
3. 8 Jaroslav Drobek Městský sportovní klub Orlová 1977 81,3 9 8 18 26
4. 92 Thomas Mauracher Fine Fitness Pardubice 2000 88,6 12 12 24 36
5. 54 Miroslav Hanzelka Fontána fitness 1971 88,2 15 16 30 46
6. 78 Roman Kawulok TJ Třineckých železáren 1973 86,1 19 17 36 53
7. 98 Ondřej Nevěčný PRO Life Fitness Telč 1999 85,4 20 - - 20
8. 101 Martin Adamczyk Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 85,2 22 - - 22
9. 96 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 83,7 27 - - 27

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 67 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 98,7 7 7 14 21
2. 110 Filip Orel PROM-IN team 1991 111,1 7 8 14 22
3. 13 Jakub Caha PRO Life Fitness Telč 1988 97,6 7 8 16 24
4. 29 Šimon Grebík Gym Blue Sun 1998 94,7 8 8 16 24
5. 9 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 101,2 18 16 32 48
6. 60 Jiří Kocurek Kubík Fitness Ostrava 1978 92,9 18 17 34 51
7. 68 Marek Mrňka SK PEPA Centrum Opava 1976 98,6 19 - - 19
8. 6 Petr Tejkl MD Fitness Lanškroun 1997 99,3 23 - - 23
9. 75 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 103,1 31 - - 31
10. 109 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 97,1 31 - - 31
11. 51 Tomáš Tvarůžka 4you fitness 1977 91,3 32 - - 32
12. 71 Petr Helísek Morava GYM Orlová 1998 106,1 34 - - 34

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 112 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 80,9 3 3
2. 67 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 98,7 6 6
3. 27 David Martynek TJ Třineckých železáren 1999 70,7 9 9
4. 77 Tomáš Harabiš Replay fitness Frenštát p. R. 1995 78,0 12 12

 


Rozhodčí

 


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři