Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2024 - výsledky

Přinášíme Vám výsledky první soutěže jarní sezóny Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů konané v sobotu 23. března v kulturním domě Na Rybníčku v Opavě. Na závodech byly vyhlášeny kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, classic physique, physique, wellness a bikiny fitness. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 59 závodníků se zájmem o 81 startů. Na pódiu nakonec diváci viděli 57 závodníků (81 startů).

Všichni účastníci klání mohou startovat také na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění.

 


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,8 - 3 10 13
2. 38 Lukáš Teichmann Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2007 55,7 - 6 8 14
3. 40 Jakub Zachara Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2007 58,2 - 9 18 27
4. 54 Yehor Mateishyn DIDI Gym Team Opava 2008 64,4 - 12 24 36

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 63 Frederic Kolek DIDI Gym Team Opava 2007 67,2 - 3 8 11
2. 69 Lubomír Hasmanda DIDI Gym Team Opava 2007 67,2 - 6 10 16
3. 57 Tomáš Dohner DIDI Gym Team Opava 2006 71,5 - 10 18 28
4. 21 Miroslav Lubeník DIDI Gym Team Opava 2006 70,8 - 11 24 35

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 47 Adolf Vraspír TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 74,2 - 3 10 13
2. 85 Matyáš Halko SK PEPA Centrum Opava 2006 84,2 - 6 8 14
3. 53 Jan Petrů Extrifit Club 2007 85,2 - 9 18 27
4. 32 Kvido Bystroň Team INSPIRE 2006 79,1 - 12 24 36
5. 16 Richard Helebrand Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2006 72,6 - 15 30 45

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 47 Adolf Vraspír TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 74,2 3 3
2. 11 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,8 6 6
3. 63 Frederic Kolek DIDI Gym Team Opava 2007 67,2 9 9

 


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Petr Křenek Fit Life 24 2003 66,8 - 4 10 14
2. 11 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,8 - 5 10 15
3. 63 Frederic Kolek DIDI Gym Team Opava 2007 67,2 - 9 16 25

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Dan Žalud GYM FLEX Mokrá 2003 77,0 3 3 6 9
2. 79 Roman Orság SK PEPA Centrum Opava 2001 76,2 6 6 12 18
3. 23 Jan Hažík Fontána fitness 2005 74,8 9 9 18 27
4. 82 Filip Šuta Eurogym Fitness 2003 73,6 14 14 26 40
5. 43 Tadeáš Kuzník DIDI Gym Team Opava 2005 70,8 13 12 28 40
6. 72 Martin Slaný Kubík fitness Ostrava 2001 75,9 18 18 36 54
7. 90 Martin Konupčík SC Mlýn Přerov 2003 75,3 22 - - 22
8. 21 Miroslav Lubeník DIDI Gym Team Opava 2006 70,8 23 - - 23

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 60 Marek Neumann Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 2001 91,6   5 8 13
2. 13 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 79,5   5 10 15
3. 52 Petr Mucha PROM-IN team 2002 89,9   11 20 31
4. 55 Jan Wodecki DIDI Gym Team Opava 2001 88,0   11 22 33
5. 85 Matyáš Halko SK PEPA Centrum Opava 2006 84,2   13 30 43
6. 70 Martin Sívek SK Radoch Ostrava 2002 90,3   18 36 54
7. 59 Lukáš Duda DIDI Gym Team Opava 2004 80,7   20 42 62

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 81 Dan Žalud GYM FLEX Mokrá 2003 77,0 3 3
2. 60 Marek Neumann Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 2001 91,6 6 6
3. 12 Petr Křenek Fit Life 24 2003 66,8 9 9

 


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Lukáš Fürle TJ ASK Blansko 2002 175,0 74,8 - 3 8 11
2. 13 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 177,5 79,5 - 6 10 16
3. 19 Matěj Nejez PROM-IN team 2005 184,5 79,2 - 10 22 32
4. 12 Petr Křenek Fit Life 24 2003 164,5 66,8 - 13 20 33
5. 30 David Hegr Fitness Institut klub 2001 180,5 78,1 - 15 32 47
6. 70 Martin Sívek SK Radoch Ostrava 2002 193,5 90,3 - 16 34 50
7. 59 Lukáš Duda DIDI Gym Team Opava 2004 179,0 80,7 - 21 42 63

 


Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Dan Žalud GYM FLEX Mokrá 2003 174,5 77,0 - 3 6 9
2. 42 Lukáš Fürle TJ ASK Blansko 2002 175,0 74,8 - 6 12 18
3. 23 Jan Hažík Fontána fitness 2005 180,0 74,8 - 10 18 28
4. 19 Matěj Nejez PROM-IN team 2005 184,5 79,2 - 15 26 41
5. 12 Petr Křenek Fit Life 24 2003 164,5 66,8 - 13 28 41
6. 30 David Hegr Fitness Institut klub 2001 180,5 78,1 - 16 36 52
7. 25 Michal Radič PROM-IN team 2004 184,0 90,7 - 21 40 61

 


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Jan Ptáček FITPARK 2006 171,5 - 3 3
2. 84 Tomáš Hurta Fit Club ATLAS Frýdek-Místek 2008 187,0 - 7 7
3. 49 Adam Ceh Extrifit club 2006 187,0 - 8 8
4. 4 Adam Dobeš SK PEPA Centrum Opava 2007 182,0 - 12 12

 


Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Jan Ptáček FITPARK 2006 171,5 - 3 3
2. 26 Matěj Tkáč 4you fitness 2003 173,0 - 6 6

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Richard Mojžysz FITPARK 2003 185,5 - 3 3
2. 49 Adam Ceh Extrifit club 2006 187,0 - 6 6
3. 4 Adam Dobeš SK PEPA Centrum Opava 2007 182,5 - 9 9

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 78 Jan Ptáček FITPARK 2006 171,5 3 3
2. 74 Richard Mojžysz FITPARK 2003 185,5 6 6

 


Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 67 Barbora Vaňková FITPARK 2006 160,5 - 3 3
2. 29 Adriana Tomanová Extrifit Club 2006 163,0 - 6 6
3. 39 Viktorie Košťálová DIDI Gym Team Opava 2006 159,0 - 9 9
4. 2 Dagmar Kalusová Fontána fitness 2006 157,5 - 14 14
5. 27 Bohdana Srovnalová Fitness AVE Přerov 2007 159,5 - 14 14
6. 3 Justýna Horáková Fontána fitness 2006 165,0 - 18 18

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Marie Brandová Fitness team Ronnie.cz 2006 181,5 - 3 3
2. 76 Jolana Borovičková Fitness Institut klub 2007 168,0 - 6 6

Bikiny fitness dorostenek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 67 Barbora Vaňková FITPARK 2006 160,5 3 3
2. 41 Marie Brandová Fitness team Ronnie.cz 2006 181,5 6 6

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Martina Pospíšilová Dream Gym Mladá Boleslav 2001 161,0 3 3 3
2. 37 Jana Košťálová Extrifit Club 2002 163,0 8 7 7
3. 22 Gabriela Solařová Extrifit Club 2005 163,0 8 9 9
4. 67 Barbora Vaňková FITPARK 2006 160,5 10 10 10
5. 33 Daniela Blažeňaková MD Fitness Lanškroun 2001 157,0 15 15 15
6. 9 Jana Juříková Rfitness 2001 164,0 21 18 18
7. 56 Kseniia Uzhgina Form Factory 2001 164,0 21 - 21
8. 48 Sofie Jurčeková DIDI Gym Team Opava 2005 163,5 21 - 21
9 29 Adriana Tomanová Extrifit Club 2006 163,0 27 - 27
10. 27 Bohdana Srovnalová Fitness AVE Přerov 2007 159,5 31 - 31
11. 39 Viktorie Košťálová DIDI Gym Team Opava 2006 159,0 32 - 32

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Zuzana Štěrbová Morava GYM Orlová 2001 168,0 - 3 3
2. 3 Justýna Horáková Fontána fitness 2006 165,0 - 6 6

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Marie Brandová Fitness team Ronnie.cz 2006 181,5 - 3 3
2. 28 Markéta Zatloukalová TJ Třineckých železáren 2001 176,0 - 6 6

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 31 Martina Pospíšilová Dream Gym Mladá Boleslav 2001 161,0 3 3
2. 18 Zuzana Štěrbová Morava GYM Orlová 2001 168,0 6 6
3. 41 Marie Brandová Fitness team Ronnie.cz 2006 181,5 9 9

 


Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Lucie Dányová FITNESS-4LIFE 2006 160,5 - 5 5
2. 1 Nicola Horáková DIDI Gym Team Opava 2003 162,5 - 6 6
3. 2 Dagmar Kalusová Fontána fitness 2006 157,5 - 6 6
4. 77 Adéla Rodryčová FITPARK 2005 162,0 - 12 12

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři