Mistrovství Evropy IFBB 2024: Úspěchy v Santa Susanně

Tým SVAZBB vám přináší krátké ohlédnutí za právě uplynulým Mistrovstvím Evropy 2024, které se konalo od 2. do 5. května 2024. Tento prestižní sportovní svátek tradičně hostila španělská Santa Susanna. Celkem se ME zůčastnilo 56 závodníků a závodnic z České republiky kterým se podařilo pro Českou Republiku vybojovat 22 medailí (3 zlaté, 10 stříbrných a 9 bronzových).

Jak se dařilo našim reprezentantům?

MEN'S GAMES CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM

6. místo - Lukáš Furle

MEN'S GAMES CLASSIC BODYBUILDING OVER 175 CM

3. místo - Jan Páleníček

MEN'S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM

7. místo - Jan Páleníček

MEN'S PHYSIQUE UP TO 173 CM

5. místo - Roman Ladatko
10. místo - Vladimír Fedotov

MEN'S PHYSIQUE UP TO 176 CM

6. místo - Roman Bednář

MEN'S PHYSIQUE UP TO 182 CM

13. místo - Marek Peksa
14. místo - Jan Pastrňák

MEN'S PHYSIQUE OVER 182 CM

7. místo - Bronislav David
11. místo - Jan Strnádek

MUSCULAR MEN'S PHYSIQUE UP TO 179 CM

8. místo - Adam Wellart

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE UP TO 171 CM

7. místo - Ondřej Daňa

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE UP TO 175 CM

6. místo - Daniel Lochman

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE UP TO 180 CM

1. místo - Jan Kaščák

MEN'S BODYBUILDING UP TO 75 KG

8. místo - Daniel Lochman

WOMEN'S BIKINI UP TO 158 CM

10. místo - Bogdana Bashta

WOMEN'S BIKINI UP TO 166 CM

10. místo - Nikola Skoupá
16. místo - Alice Klinkeová

WOMEN'S BIKINI UP TO 169 CM

15. místo - Vendula Sekyrová

WOMEN'S BIKINI UP TO 172 CM

7. místo - Martina Gromová
17. místo - Kristina Bobalíková

WOMEN'S FIT-MODEL UP TO 168 CM

7. místo - Barbora Labudová

WOMEN'S BODYFITNESS UP TO 168 CM

2. místo - Diana Doskalu
8. místo - Michaela Šourková

WOMEN'S BODYFITNESS OVER 168 CM

1. místo - Vladimíra Křížová
5. místo - Veronika Pekařová

WOMEN'S PHYSIQUE OVER 163 CM

5. místo - Lucie Jakešová

WOMEN'S WELLNESS UP TO 158 CM

9. místo - Jana Vojtíšková

WOMEN'S WELLNESS UP TO 163 CM

2. místo - Michaela Vojáčková

WOMEN'S WELLNESS UP TO 168 CM

2. místo - Helena Urban-Sovová

WOMEN'S WELLNESS OVER 168 CM

3. místo - Nataliia Korniiuk
5. místo - Anastasia Makarova

JUNIOR MEN'S GAMES CLASSIC BODYBUILDING 21-23 YEARS, OPEN

3. místo - David Brávek
5. místo - Lukáš Furle
6. místo - Daniel Drtina
7. místo - Karel Taras
12. místo - Jan Pipek

JUNIOR MEN'S FITNESS 16-23 YEARS, OPEN

2. místo - Artur Lebediuk

JUNIOR MEN'S CLASSIC BODYBUILDING 21-23 YEARS, OPEN

3. místo - Lukáš Furle
5. místo - Karel Taras
6. místo - David Bravek
7. místo - Daniel Drtina

JUNIOR MEN'S PHYSIQUE 21-23 YEARS, OVER 174 CM

3. místo - Pavel Tóth
8. místo - Matěj Bína

JUNIOR WOMEN'S BIKINI 21-23 YEARS, UP TO 160 CM

5. místo - Michaela Hloušková

JUNIOR WOMEN'S BIKINI 21-23 YEARS, OVER 166 CM

2. místo - Vendula Sekyrová
11. místo - Zlata Mrázková

JUNIOR WOMEN'S BODYFITNESS 21-23 YEARS, OPEN

4. místo - Veronika Pekařová

JUNIOR MEN'S CLASSIC PHYSIQUE 16-20 YEARS, OPEN

6. místo - Lukáš Andrejko

JUNIOR MEN'S BODYBUILDING 16-20 YEARS, OPEN

6. místo - Lukáš Andrejko

MASTER MEN'S PHYSIQUE 40-44 YEARS, OPEN

2. místo - Kamil Říha
5. místo - Roman Ladatko
11. místo - Petr Hřebec

MASTER MEN'S PHYSIQUE 45-49 YEARS, OPEN

7. místo - Roman Hajabáč

MASTER MEN'S PHYSIQUE 50 YEARS & OVER, OPEN

7. místo - Zdeněk Vrána

MASTER MEN'S CLASSIC BODYBUILDING 40-44 YEARS, OPEN

2. místo - Michal Kropáček

MASTER MEN'S CLASSIC BODYBUILDING 45-49 YEARS, OPEN

2. místo - Richard Bilík

MASTER MEN'S BODYBUILDING 40-44 YEARS, OVER 90 KG

3. místo - Tomáš Mach

MASTER MEN'S BODYBUILDING 45-49 YEARS, UP TO 80 KG

9. místo - Jaroslav Drobek

MASTER MEN'S BODYBUILDING 45-49 YEARS, UP TO 90 KG

5. místo - Richard Bilík

MASTER MEN'S BODYBUILDING 50-54 YEARS, OVER 80 KG

2. místo - Pavel Vacek

MASTER MEN'S BODYBUILDING 65 YEAR & OVER, OPEN

3. místo - Milan Bodlák

MASTER WOMEN'S BIKINI 35-39 YEARS, UP TO 164 CM

4. místo - Bogdana Bashta
7. místo - Adéla Stonawska

MASTER WOMEN'S BIKINI 35-39 YEARS, OVER 164 CM

2. místo - Martina Gromová
8. místo - Nikola Ambros

MASTER WOMEN'S BIKINI 45-49 YEARS OPEN

4. místo - Enkhjargal Sandagdorj

MASTER WOMEN'S BODYFITNESS 50 YEARS & OVER, OPEN

1. místo - Vladimíra Křížová
4. místo - Katerina Brychtova

MASTER MEN'S CLASSIC PHYSIQUE 45-49 YEARS, OPEN

4. místo - Richard Bilík

MASTER WOMEN'S PHYSIQUE 35 YEARS & OVER, OPEN

4. místo - Lucie Jakešová

MASTER WOMEN'S WELLNESS 35-39 YEARS, OPEN

3. místo - Nataliia Korniiuk

MASTER WOMEN'S WELLNESS 40-44 YEARS, OPEN

4. místo - Michaela Katolická

MASTER WOMEN'S WELLNESS 45-49 YEARS, OPEN

1. místo - Marcela Kotková

Fotografie od reprezentantů z místa dění - 87 fotografií

Níže naleznete exkluzivní fotografie přímo z místa dění. Tyto snímky, pořízené našimi reprezentanty a státními trenéry, Vám přiblíží atmosféru šampionátu a zároveń Vám umožní nahlédnout mezi reprezentační tým.

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři