Mistrovství Evropy 2024 - výsledky

Dny 2. až 5. května ve španělské Santa Susanně patřily letošnímu Mistrovství Evropy. Událost, která se konala i za početné účasti českých reprezentantů, znovu měla charakter superšampionátu, což znamená, že se na místě konalo Mistrovství Evropy juniorů a masters, Mistrovství Evropy v kulturistice a Mistrovství Evropy ve fitness.

Našim stejně jako v předchozích několika letech vyšlo zejména Mistrovství Evropy juniorů a masters. Vybojovali na něm hned patnáct medailí! Nejlépe si na šampionátu juniorů a veteránů vedly Vladimíra Křížová (bodyfitness masters nad 50 let) a Marcela Kotková (wellness masters od 45 do 49 let), které se staly novými mistryněmi Evropy. Výrazně tak přispěly k tomu, že Česká republika v Santa Susanně v soutěži národů pro kategorii masters skončila na parádním druhém místě. Při bodové rovnosti s prvním Rumuskem naše navíc na stříbrnou příčku odsunul pouze nižší počet medailí za první místa. Na Mistrovství Evropy v kulturistice zazářil Jan Kaščák, který vybojoval zlato v classic physique mužů do 180 cm a dařilo se také Janu Páleníčkovi, jenž v games klasické kulturistice mužů nad 175 cm bral bronz! Také z Mistrovství Evropy ve fitness české reprezentantky neodcházely s prázdnou, když vybojovaly celkem pět medailí. Zlato jim sice tentokrát uniklo, ale hned třikrát si z pódia odnášely stříbro. Podařilo se to Dianě Doskalu (bodyfitness žen do 168 cm), Michaele Vojáčkové (wellness žen do 163 cm) a Heleně Urban Sovové (wellness žen do 168 cm).

Vladimíra Křížová

Jan Kaščák


Pokud budeme brát vystoupení našich reprezentantů na Mistrovství Evropy juniorů a masters, Mistrovství Evropy v kulturistice a Mistrovství Evropy ve fitness jako jeden celek, tak si 56 českých závodníků v Santa Susanně připsalo 75 soutěžních startů a získalo 22 medailí (3 zlaté, 10 stříbrných, 9 bronzových). Jak si v soutěži národů vedli veteráni, již víte. Junioři brali páté místo, na Mistrovství Evropy v kulturistice Česká republika skončila osmá a na Mistrovství Evropy ve fitness devátá. Každého dílčího šampionátu se přitom zúčastnilo přes pětadvacet zemí. Kompletní výsledky akce, včetně bodového hodnocení, najdete níže.

Přehled umístění českých reprezentantů na Mistrovství Evropy

  • 1. místo - Vladimíra Křížová (bodyfitness masters nad 50 let) [9]*
  • 1. místo - Marcela Kotková (wellness masters od 45 do 49 let) [3]
  • 1. místo - Jan Kaščák (classic physique mužů do 180 cm) [14]*
  • 2. místo - Vendula Sekyrová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [16]
  • 2. místo - Martina Gromová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [14]
  • 2. místo - Pavel Vacek (kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg) [12]
  • 2. místo - Kamil Říha (physique mužů masters od 40 do 44 let) [11]
  • 2. místo - Michal Kropáček (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [6]
  • 2. místo - Artur Lebediuk (fitness juniorů) [4]
  • 2. místo - Richard Bílík (klasická kulturistika masters od 45 do 49 let) [3]
  • 2. místo - Diana Doskalu (bodyfitness žen do 168 cm) [22]*
  • 2. místo - Michaela Vojáčková (wellness žen do 163 cm) [9]
  • 2. místo - Helena Urban Sovová (wellness žen do 168 cm) [8]
  • 3. místo - David Brávek (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [14]
  • 3. místo - Lukáš Fürle (klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [12]
  • 3. místo - Pavel Tóth (physique juniorů od 21 do 23 let nad 174 cm) [10]
  • 3. místo - Nataliia Korniiuk (wellness masters od 35 do 39 let) [7]
  • 3. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 65 let) [3]
  • 3. místo - Tomáš Mach (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [3]
  • 3. místo - Jan Páleníček (games klasická kulturistika mužů nad 175 cm) [15]
  • 3. místo - Vladimíra Křížová (bodyfitness žen nad 168 cm) [15]
  • 3. místo - Nataliia Korniiuk (wellness žen nad 168 cm) [8]
  • 4. místo - Bogdana Bashta (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [15]
  • 4. místo - Enkhjargal Sandagdorj (bikiny fitness masters od 45 do 49 let) [12]
  • 4. místo - Veronika Pekařová (bodyfitness juniorek od 21 do 23 let) [9]
  • 4. místo - Kateřina Brychtová (bodyfitness masters nad 50 let) [9]
  • 4. místo - Lucie Jakešová (physique žen masters) [8]
  • 4. místo - Richard Bílík (classic physique masters od 45 do 49 let) [6]
  • 4. místo - Michaela Katolická (wellness masters od 40 do 44 let) [5]
  • 5. místo - Lukáš Fürle (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [14]
  • 5. místo - Karel Taras (klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [12]
  • 5. místo - Roman Ladatko (physique mužů masters od 40 do 44 let) [11]
  • 5. místo - Michaela Hloušková (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm) [10]
  • 5. místo - Richard Bílík (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg) [5]
  • 5. místo - Roman Ladatko (physique mužů do 173 cm) [14]
  • 5. místo - Veronika Pekařová (bodyfitness žen nad 168 cm) [15]
  • 5. místo - Anastasia Makarova (wellness žen nad 168 cm) [8]
  • 5. místo - Lucie Jakešová (physique žen nad 163 cm) [7]
  • 6. místo - Daniel Drtina (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [14]
  • 6. místo - David Brávek (klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [12]
  • 6. místo - Lukáš Andrejko (kulturistika juniorů od 16 do 20 let) [7]
  • 6. místo - Lukáš Andrejko (classic physique juniorů od 16 do 20 let) [6]
  • 6. místo - Lukáš Fürle (games klasická kulturistika mužů do 175 cm) [10]
  • 6. místo - Roman Bednář (physique mužů do 176 cm) [9]
  • 6. místo - Daniel Lochman (classic physique mužů do 175 cm) [8]
  • 7. místo - Adéla Stonawská (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [15]
  • 7. místo - Karel Taras (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [14]
  • 7. místo - Daniel Drtina (klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [12]
  • 7. místo - Roman Hajabáč (physique mužů masters od 45 do 49 let) [10]
  • 7. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů masters nad 50 let) [7]
  • 7. místo - Jan Páleníček (klasická kulturistika mužů do 180 cm) [17]
  • 7. místo - Bronislav David (physique mužů nad 182 cm) [16]
  • 7. místo - Ondřej Daňa (classic physique mužů do 171 cm) [9]
  • 7. místo - Martina Gromová (bikiny fitness žen do 172 cm) [29]
  • 7. místo - Barbora Labudová (fit model žen do 168 cm) [10]
  • 8. místo - Nikola Ambros (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [14]
  • 8. místo - Matěj Bína (physique juniorů od 21 do 23 let nad 174 cm) [10]
  • 8. místo - Daniel Lochman (kulturistika mužů do 75 kg) [16]
  • 8. místo - Adam Wellart (muscular physique mužů do 179 cm) [9]
  • 8. místo - Michaela Šourková (bodyfitness žen do 168 cm) [22]
  • 9. místo - Jaroslav Drobek (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg) [11]
  • 9. místo - Jana Vojtíšková (wellness žen do 158 cm) [12]
  • 10. místo - Vladimir Fedotov (physique mužů do 173 cm) [14]
  • 10. místo - Bogdana Bashta (bikiny fitness žen do 158 cm) [23]
  • 10. místo - Nikola Skoupá (bikiny fitness žen do 166 cm) [19]
  • 11. místo - Zlata Mrázková (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [16]
  • 11. místo - Petr Hřebec (physique mužů masters od 40 do 44 let) [11]
  • 11. místo - Jan Strnádek (physique mužů nad 182 cm) [16]
  • 12. místo - Jan Pipek (games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [14]
  • 13. místo - Marek Peksa (physique mužů do 182 cm) [15]
  • 14. místo - Jan Pastrňák (physique mužů do 182 cm) [15]
  • bez umístění - Jan Pipek (kulturistika juniorů od 21 do 23 let) [5]
  • bez umístění - Vendula Sekyrová (bikiny fitness žen do 169 cm) [30]
  • bez umístění - Kristina Bobalíková (bikiny fitness žen do 172 cm) [29]
  • bez umístění - Alice Klinkeová (bikiny fitness žen do 166 cm) [19]

* V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

 


 

Fit model juniorů

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 27 Vlad Dumitru Rumunsko 2005 163 5 8     13
2. 28 Petrisor Vasilcoiu Rumunsko 2001 173 10 7     17

 

Games klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 48 Teodor Dordevic Srbsko 2004 70/171 10 8     18
2. 45 Adam Suja Slovensko 2004 74,5/175,4 28 14     42
3. 46 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,2/176,8 26 18     44
4. 47 Mihnea Simion Rumunsko 2004 56,9/160 34 12     46

 

Games klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 49 Vladimír Komorovský Slovensko 2002 79/180,5 6 14 6   20
2. 109 Marton Bereczky Německo 2003 71,4/171,5 11 22 13   35
3. 58 David Brávek Česká republika 2001 80,5/181 13 28 15   43
4. 53 Andrei Ghican Rumunsko 2002 68,5/168,5 20 40 20   60
5. 55 Lukáš Fürle Česká republika 2002 73/175 26 50 21   71
6. 60 Daniel Drtina Česká republika 2001 78,2/178 33 58 30   88
7. 51 Karel Taras Česká republika 2001 76,5/175,5 38        
8. 52 Tomáš Kučerák Slovensko 2001 67/172 39        
9. 59 Laurentiu-Gabriel Mihalcea Rumunsko 2002 72,2/172,2 40        
10. 50 Per Humstad Norsko 2001 70,6/172,5 53        
11. 54 Lucas Jarvinen Finsko 2001 85,5/187 60        
12. 57 Jan Pipek Česká republika 2003 70,9/174,6 60        
13. 56 Mikke Friman Finsko 2001 79,7/178,5 63        
14. 61 Josep Badia Španělsko 2001 61,6/167 65        

 

Games klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 49 Vladimír Komorovský Slovensko 2002 79/180,5 6       6
2. 48 Teodor Dordevic Srbsko 2004 70/171 9       9

 

Akrobatické fitness juniorek

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 18 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,4 10 5 9 5 14
2. 17 Natalia Bugajska Polsko 2007 159,2 10 33 6 25 31
3. 25 Margit Kuuse Estonsko 2005 165,5 33 12 21 15 36
4. 23 Linda Tomsits Maďarsko 2006 166,3 32 14 24 17 41
5. 21 Jovana Jovicic Srbsko 2007 158,6 36 20 23 20 43
6. 19 Lili Saska Maďarsko 2008 160,5 20 29 21 24 45
7. 22 Adel Furjes Maďarsko 2008 168,5 35 29      
8. 13 Fruzsina Lengyel Maďarsko 2007 157,7 31 40      
9. 20 Kinga Szabo Maďarsko 2007 153,5 28 52      
10. 16 Milena Artjusina Estonsko 2008 159,5 48 53      
11. 24 Liza Gyorfi Maďarsko 2008 164,8 51 52      
12. 15 Edina Somai Rumunsko 2005 153,4 56 51      

 

Umělecké fitness juniorek

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,2 14 8 17 7 24
2. 1 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164 18 14 14 13 27
3. 14 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 16 21 9 19 28
4. 3 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,8 23 19 20 21 41
5. 11 Ksenija Grabtsuk Estonsko 2002 156,7 45 15 23 20 43
6. 5 Kamila Mikos Polsko 2008 171,2 33 29 24 25 49
7. 7 Daniela Pinková Slovensko 2006 172,5 24 42      
8. 4 Rebeka Bardi Maďarsko 2008 159 35 43      
9. 8 Iiris Romo Finsko 2004 161 36 44      
10. 6 Hanna Molnar Maďarsko 2007 166,5 42 41      
11. 2 Alexandra Meszaros Maďarsko 2008 167,6 48 55      
12. 9 Nur Erdogan Turecko 2004 1666,6 58 60      

 

Fitness juniorů

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 72 Ondrej Floch Slovensko 2007 170,7 5 13     18
2. 73 Artur Lebediuk Česká republika 2002 169,5 15 7     22
3. 70 Filip Borowski Polsko 2008 173,3 10 13     23
4. 71 Cagri Adiyaman Turecko 2005 171 20 18     38

 

Klasická kulturistika juniorů od 16 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 105 Adam Suja Slovensko 2004 74,5/175,4 14 7     21
2. 103 Mihnea Simion Rumunsko 2004 56,9/160 18 9     27
3. 104 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,2/176,8 26 15     41

 

Klasická kulturistika juniorů od 21 do 23 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 108 Adnan Ak Turecko 2001 89,2/184,2 11 16 9   25
2. 117 Vladimir Komorovský Slovensko 2002 79/180,5 10 16 10   26
3. 111 Lukáš Fürle Česká republika 2002 73/175 17 34 18   52
4. 118 Jakub Lukáčik Slovensko 2001 75,4/174,3 19 44 19   63
5. 116 Karel Taras Česká republika 2001 76,5/175,5 20 40 25   65
6. 113 David Brávek Česká republika 2001 80,5/181 30 52 22   74
7. 110 Daniel Drtina Česká republika 2001 78,2/178 35        
8. 112 Andrei Ghican Rumunsko 2002 68,5/168,5 41        
9. 107 Lucas Jarvinen Finsko 2001 85,5/187 45        
10. 114 Giuliano Mancuso Francie 2001 77,4/173,5 47        
11. 115 Laurentiu-Gabriel Mihalcea Rumunsko 2002 72,2/172,2 48        
12. 106 Mikke Friman Finsko 2001 79,7/178,5 57        

 

Klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 108 Adnan Ak Turecko 2001 89,2/184,2 5       5
2. 105 Adam Suja Slovensko 2004 74,5/175,4 10       10

 

Physique juniorů od 18 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 192 Ashur Abdullayev Ázerbajdžán 2004 170,5 6       6
2. 194 Marjan Hoxhaj Albánie 2004 170 10       10
3. 191 Vlad Dumitru Rumunsko 2005 163 16       16
4. 193 Somfai Gergely Maďarsko 2004 176,5 18       18
5. 190 Zeki Simsek Turecko 2004 185,4 25       25

 

Physique juniorů od 21 do 23 let do 174 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 197 Batuhan Adakale Turecko 2003 172,2 11       11
2. 201 Andrii Hrona Ukrajina 2001 170,8 13       13
3. 196 Sebastian Živčák Slovensko 2003 169,4 14       14
4. 198 Ebert Vermeulen Belgie 2001 173,4 19       19
5. 202 Petrisor Vasilcoiu Rumunsko 2001 173 19       19
6. 199 Metin Soytari Kosovo 2003 167,9 30       30
7. 200 Arttu Soinila Finsko 2001 172,3 35       35

 

Physique juniorů od 21 do 23 let nad 174 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 204 Ali Hasan Ázerbajdžán 2002 175,5 6 7     7
2. 206 Ilia Menteshashvili Gruzie 2002 184,5 11 11     11
3. 209 Pavel Tóth Česká republika 2001 186,9 15 16     16
4. 211 Adrian Pedersen Norsko 2002 187,5 20 20     20
5. 205 Maxim Ižip Slovensko 2001 177,7 31 24     24
6. 210 Selim Gallice Francie 2003 186 30 25     25
7. 195 Marián Priadka Slovensko 2002 179,5 36        
8. 207 Matěj Bína Česká republika 2002 179 40        
9. 208 David Tamayo-Vera Finsko 2001 189,5 43        
10. 203 Serhat Basak Turecko 2002 176,2 46        

 

Physique juniorů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 192 Ashur Abdullayev Ázerbajdžán 2004 170,5 7       7
2. 204 Ali Hasan Ázerbajdžán 2002 175,5 8       8
3. 197 Batuhan Adakale Turecko 2003 172,2 15       15

 

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 423 Mila Aikas Finsko 2004 153 7 10     10
2. 424 Alexandra Tsaplogin Estonsko 2004 165,4 11 11     11
3. 428 Izabela Demeny Rumunsko 2005 155 17 17     17
4. 427 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 162 18 19     19
5. 429 Ivon Georgieva Bulharsko 2007 159 22 22     22
6. 430 Jaklin Gancheva Bulharsko 2008 158,5 31 25     25
7. 431 Vanda Deme Maďarsko 2005 162 38        
8. 426 Iiris Romo Finsko 2004 161 40        
9. 425 Vivien Horvath Maďarsko 2004 162 41        

 

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 435 Sofia Ruth Palčáková Slovensko 2007 167 10 7     7
2. 436 Kamila Mikos Polsko 2008 171,2 8 11     11
3. 440 Elisabeth Vork Estonsko 2004 170 13 14     14
4. 433 Martta Kaarniranta Finsko 2004 170,5 24 23     23
5. 437 Sophia Otto Německo 2004 169,2 31 25     25
6. 434 Crislin Maar Estonsko 2007 179 27 26     26
7. 441 Zornitsa Simeonova Bulharsko 2004 172 33        
8. 443 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,8 35        
9. 439 Antonia Macarie Rumunsko 2007 167,5 46        
10. 438 Alae Bouzagbah Malta 2004 169 52        
11. 442 Hanna Molnar Maďarsko 2007 166,5 52        

 

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 446 Madalina Stanca Rumunsko 2003 155 10 10     10
2. 448 Diana Hrachova Ukrajina 2001 159 13 11     11
3. 445 Palina Stryczek Litva 2002 159,4 15 14     14
4. 451 Zuzana Onufráková Slovensko 2001 157 14 17     17
5. 453 Michaela Hloušková Česká republika 2001 154,3 28 24     24
6. 449 Ksenija Grabtsuk Estonsko 2002 156,7 31 30     30
7. 450 Zaira Calvo Španělsko 2003 156 31        
8. 444 Venla Karonen Finsko 2003 155 41        
9. 452 Virag Sarkadi Maďarsko 2003 153,5 47        
10. 447 Audrey Calinski Francie 2001 159 48        

 

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 455 Magdaléna Žitňáková Slovensko 2001 162,5 6 5     5
2. 459 Emilia Fohr Finsko 2001 162 9 12     12
3. 457 Veronika van der Drift Nizozemsko 2001 161 15 16     16
4. 462 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,2 26 22     22
5. 460 Nella Autere Finsko 2001 162 24 24     24
6. 461 Mikaela Svensson Švédsko 2002 166 27 24     24
7. 456 Sueda Maras Turecko 2002 164 35        
8. 458 Louise Brink Švédsko 2003 161,5 40        

 

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 474 Daria Korol Ukrajina 2002 180,2 8 7     7
2. 475 Vendula Sekyrová Česká republika 2001 168,4 12 10     10
3. 468 Olivia Hermlin Estonsko 2003 180 11 13     13
4. 472 Veera Taskinen Finsko 2002 174,7 16 19     19
5. 464 Laura-Johanna Metsatalu Estonsko 2002 169,6 33 25     25
6. 469 Kiia Helenius Finsko 2001 166,5 34 28     28
7. 473 Anastasija Kalasnikova Estonsko 2001 171 35        
8. 477 Siri Wigenborg Švédsko 2002 168,7 45        
9. 467 Adela Završanová Slovensko 2001 168 47        
10. 478 Elena Petrova Bulharsko 2003 167 49        
11. 471 Zlata Mrázková Česká republika 2001 172 51        
12. 465 Melisa Cakici Turecko 2001 167,5 56        
13. 470 Viktoria Panova Bulharsko 2003 175 67        
14. 466 Sonja Ollila Finsko 2002 172 67        
15. 476 Kateryna Pozhevilova Ukrajina 2001 168,9 73        
16. 479 Viktoria Petrova Bulharsko 2002 169,5 73        

 

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 455 Magdaléna Žitňáková Slovensko 2001 162,5 9       9
2. 435 Sofia Ruth Palčáková Slovensko 2007 167 13       13
3. 446 Madalina Stanca Rumunsko 2003 155 15       15
4. 474 Daria Korol Ukrajina 2002 180,2 15       15
5. 423 Mila Aikas Finsko 2004 153 20       20

 

Fit model juniorek

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 790 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 162 11 8 9 10 19
2. 793 Sofia Jakubičková Slovensko 2001 166,4 11 12 8 12 20
3. 795 Madalina Stanca Rumunsko 2003 155 13 13 16 17 33
4. 798 Antonia Macarie Rumunsko 2007 167,5 20 20 19 21 40
5. 796 Lilla Csasztvan Maďarsko 2002 167 22 19 25 20 45
6. 791 Ivon Georgieva Bulharsko 2007 159 38 37 28 26 54
7. 792 Izabela Demeny Rumunsko 2005 155 33 43      
8. 794 Vilte Janciunaite Litva 2001 166,4 40 36      
9. 797 Viktoria Panova Bulharsko 2003 175 43 41      
10. 789 Teodora Mitu Rumunsko 2004 162,5 46 44      
DNC 799 Ema Dobric Srbsko 2001 163,9          

 

Bodyfitness juniorek od 16 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 273 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,4 7 5     5
2. 267 Katarína Krekáčová Slovensko 2004 156,5 13 15     15
3. 277 Jamie Holper Německo 2005 164 11 15     15
4. 276 Aleksandra Pietrzykowska Polsko 2007 162 18 18     18
5. 270 Sade Murtovaara Finsko 2007 161,5 31 23     23
6. 268 Linda Tomsits Maďarsko 2006 166,3 29 27     27
7. 271 Liisa Vepsalainen Finsko 2005 165,5 33        
8. 272 Diana Kerekes Rumunsko 2005 168,7 40        
9. 275 Kaisa Laukkanen Finsko 2006 182,2 47        
10. 274 Faustina Gancieriute Litva 2004 159 50        
11. 269 Edina Somai Rumunsko 2005 153,4 50        

 

Bodyfitness juniorek od 21 do 23 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 281 Petronela Hnilicová Slovensko 2001 163 8 7     7
2. 282 Maike Lau Německo 2002 156,4 14 15     15
3. 280 Weronika Wojcik Polsko 2003 167 16 15     15
4. 279 Veronika Pekařová Česká republika 2003 173 17 18     18
5. 287 Iida Peltola Finsko 2001 159 18 24     24
6. 283 Nea Isotalo Finsko 2001 166 30 27     27
7. 285 Clarissa-Marie Bike Německo 2001 174,7 37        
8. 284 Paula Merk Německo 2003 168 39        
9. 286 Mindi Nuutti Finsko 2002 164 41        

 

Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 281 Petronela Hnilicová Slovensko 2001 163 5       5
2. 273 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,4 10       10

 

Classic physique juniorů od 16 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 873 Teodor Dordevic Srbsko 2004 70/171 10 5     15
2. 875 Mihnea Simion Rumunsko 2004 56,9/160 28 12     40
3. 872 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,2/176,8 32 20     52
4. 876 Jozef Kubánik Slovensko 2004 75/174 38 24     62
5. 871 Patrik Hadžega Slovensko 2006 79,2/175,3 42 26     68
6. 874 Lukáš Andrejko Česká republika 2004 78/174 54 19     73

 

Classic physique juniorů od 21 do 23 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 881 Andrei Ghican Rumunsko 2002 68,5/168,5 18 6     24
2. 880 Jakub Lukáčik Slovensko 2001 75,4/174,3 16 9     25
3. 879 Laurentiu-Gabriel Mihalcea Rumunsko 2002 72,2/172,2 34 17     51
4. 878 Lucas Jarvinen Finsko 2001 85,5/187 34 21     55
5. 882 Anton Parkkinen Finsko 2001 82,5/182,5 50 27     77
6. 883 Osman Ozogul Turecko 2001 80,5/175,5 56 24     80

 

Classic physique juniorů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 873 Teodor Dordevic Srbsko 2004 70/171 5       5
2. 881 Andrei Ghican Rumunsko 2002 68,5/168,5 10       10

 

Kulturistika juniorů od 16 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Denis Unger Rakousko 2004 87 10 6     16
2. 317 Vladut Corciu Rumunsko 2004 73,2 28 16     44
3. 315 Mihnea Simion Rumunsko 2004 56,9 34 12     46
4. 319 Patrik Hadžega Slovensko 2006 79,2 42 20     62
5. 316 Jozef Kubánik Slovensko 2004 75 50 25     75
6. 318 Lukáš Andrejko Česká republika 2004 78 60 26     86
7. 320 Hikmet Elgin Turecko 2005 97,7 68 35     103

 

Kulturistika juniorů od 21 do 23 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 322 Nemanja Milosevic Srbsko 2001 75 10 5     15
2. 324 Arthur Aubin Francie 2001 96,5 22 11     33
3. 323 Andrei Ghican Rumunsko 2002 68,5 28 14     42
4. 325 Laurentiu-Gabriel Mihalcea Rumunsko 2002 72,2 40 20     60
DNC 321 Jan Pipek Česká republika 2003 70,9          

 

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Denis Unger Rakousko 2004 87 6       6
2. 322 Nemanja Milosevic Srbsko 2001 75 9       9

 

Wellness juniorek od 16 do 20 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 206 Paulina Slomska Polsko 2005 167,5 6       6
2. 202 Melissa Di Girolamo Francie 2004 161 11       11
3. 201 Michaela Galafúsiková Slovensko 2004 167,5 12       12
4. 205 Teodora Mitu Rumunsko 2004 162,5 20       20
5. 203 Anna-Iiris Makarainen Finsko 2005 162,5 25       25
6. 204 Zeynep Cindoglu Turecko 2006 158 28       28

 

Wellness juniorek od 21 do 23 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 208 Julia Krzemien Polsko 2002 157,6 5       5
2. 210 Oliwia Lyko Polsko 2001 160,2 13       13
3. 212 Ioana Rafaila Rumunsko 2001 163 16       16
4. 211 Matleena Kinnunen Finsko 2003 175 17       17
5. 207 Fanny Joensuu Finsko 2003 153,5 27       27
6. 209 Opri Nihtinen Finsko 2002 163,7 31       31
7. 213 Anais Cuadra Španělsko 2001 159,4 34       34

 

Wellness juniorek - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 206 Paulina Slomska Polsko 2005 167,5 6       6
2. 208 Julia Krzemien Polsko 2002 157,6 9       9

 

Fit model žen masters

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 785 Olena Yakina Ukrajina 1988 162,3 10 9 9 8 17
2. 779 Alena Vaitsiuk pod vlajkou IFBB 1981 171 11 9 11 10 21
3. 774 Emily Green Finsko 1986 15,4 14 17 15 18 33
4. 784 Viktorija Tkacenko Estonsko 1978 158,3 19 16 19 17 36
5. 764 Ludmila Wojdak Polsko 1981 158,8 23 22 24 24 48
6. 776 Hanna Ursan Ukrajina 1987 155,7 33 35 28 28 56
7. 772 Katriina Lehtimaki Finsko 1989 157,5 37 44      
8. 778 Julija Zezela Španělsko 1982 174 45 39      
9. 771 Ruslana Niekhliebova Ukrajina 1989 153 41 62      
10. 781 Olga Volkova Estonsko 1987 151,8 67 45      
11. 765 Andrea Balaska Maďarsko 1987 151,5 66 48      
12. 766 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 48 71      
13. 777 Marika Harjunpaa Finsko 1972 163 53 70      
14. 786 Julia Grenz Lotyšsko 1984 169,5 78 52      
15. 767 Ivette Martin Slovensko 1985 156 68 68      
16. 769 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,5 71 74      
  768 Miroslava Romanova Itálie 1983 161,6          
  770 Anne-Lise Rabu Francie 1985 165,5          
  773 Victoria Diaz Španělsko 1985 170,6          
  775 Elena Chernyshevich pod vlajkou IFBB 1982 174          
  782 Camilla Rosen Švédsko 1970 173,5          
  783 Adrienn Voros Maďarsko 1986 168,5          
  780 Ksenija Teresko Lotyšsko 1983 175,3          
  787 Inna Paulmier Francie 1988 176,5          

 

Fit model mužů masters

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 42 Andrei Pop Rumunsko 1972 175 9 11     20
2. 43 Laurentiu Barzila Rumunsko 1974 174,5 13 12     25
3. 41 Anthony Malek Francie 1982 174,2 13 13     26
4. 34 Rene Fischer Německo 1983 170,5 20 21     41
5. 44 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 176,5 22 22     44
6. 40 Anastasios Chatiras Řecko 1981 182 28 27     55

 

Games klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 65 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,1/175,6 10 5     15
2. 62 Jurgen Silvano Belgie 1981 70,3/173,4 20 10     30
3. 63 Jarkko Virta Finsko 1984 78/180 30 15     45
4. 64 Mario Impens Belgie 1983 85,8/182,8 40 20     60

 

Games klasická kulturistika masters nad 45 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 66 Antonio Primiceri Itálie 1978 75/173,5 12 5     17
2. 68 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72/171,5 18 10     28
3. 67 Jaroslav Ulík Slovensko 1963 66,9/167 30 15     45

 

Games klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 65 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,1/175,6 5       5
2. 66 Antonio Primiceri Itálie 1978 75/173,5 10       10

 

Physique mužů masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 216 Kadir Silo Turecko 1980 179,3 6 7     7
2. 215 Kamil Říha Česká republika 1984 196,5 11 11     11
3. 221 Jacques Macao Francie 1981 180 12 13     13
4. 218 Andrew Farrugia Malta 1984 162,5 30 23     23
5. 213 Roman Ladatko Česká republika 1984 172,5 23 24     24
6. 219 Anthony Malek Francie 1982 174,2 26 24     24
7. 214 Robert Loforsen Švédsko 1981 180,5 32        
8. 217 Rene Fischer Německo 1983 170,5 45        
9. 222 Anastasios Chatiras Řecko 1981 182 47        
10. 220 Toni Vekka Finsko 1983 178,5 47        
11. 212 Petr Hřebec Česká republika 1984 179 52        

 

Physique mužů masters od 45 do 49 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 233 Chris Harnell Švédsko 1977 184,5 5 5     5
2. 227 Brehim Bouchoua Francie 1978 168 10 13     13
3. 226 Wellington Pinto Lucembursko 1978 178,3 15 15     15
4. 225 Dario Rodriguez Španělsko 1979 178,5 32 24     24
5. 223 Ramin Moggi Itálie 1979 174,5 23 24     24
6. 229 Andy Bielesch Německo 1977 186,2 27 25     25
7. 230 Roman Hajabáč Česká republika 1976 190,7 35        
8. 228 Cedric Prieur Francie 1978 164,3 39        
9. 232 Janne-Pekka Marttila Finsko 1975 168,5 43        
10. 224 Jordi Costa Španělsko 1975 178 45        

 

Physique mužů masters nad 50 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 240 Andrei Pop Rumunsko 1972 175 9       9
2. 238 Laurentiu Barzila Rumunsko 1974 174,5 13       13
3. 235 Ricky Beckford Velká Británie 1973 172,2 14       14
4. 241 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 176,5 16       16
5. 239 Philippe Kusiak Francie 1972 181,5 23       23
6. 237 Christophe Sparenberg Belgie 1973 172 29       29
7. 236 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 179,8 34       34

 

Physique mužů masters - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 233 Chris Harnell Švédsko 1977 184,5 5       5
2. 216 Kadir Silo Turecko 1980 179,3 12       12
3. 240 Andrei Pop Rumunsko 1972 175 13       13

 

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 122 Piotr Osowski Polsko 1984 84,1/178,5 10 5     15
2. 119 Michal Kropáček Česká republika 1981 84,3/178 20 11     31
3. 121 Jose-Antonio Galindo Španělsko 1980 87,3/180,6 30 14     44
4. 120 Bartolome Conchillo Španělsko 1982 77,4/176,8 38 20     58
5. 123 Jarkko Virta Finsko 1984 78/180 50 25     75
6. 124 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,1/175,6 60 30     90

 

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 127 Jeremy Furgerol Francie 1979 87,3/180,5 10 10     20
2. 126 Richard Bílík Česká republika 1979 84,5/178,3 20 5     25
3. 125 Paulo Ponte Portugalsko 1976 82/176 30 15     45

 

Klasická kulturistika masters nad 50 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 137 Bo Granat Švédsko 1970 96,3/187,5 7 14 10   24
2. 131 Paolo Sgro Itálie 1972 82/177 11 24 10   34
3. 132 Robert Wahlander Švédsko 1974 100,8/191,5 13 30 17   47
4. 138 Mehmet Bukte Turecko 1971 88,4/180,2 18 36 17   53
5. 136 Okan Korkut Turecko 1971 77,8/174,5 26 50 25   75
6. 133 Peter Holmberg Švédsko 1967 73,9/171,2 32 58 26   84
7. 128 Doru Pescaru Rumunsko 1970 74/172,5 34        
8. 135 Gerardo Ferre Španělsko 1967 90,3/184 37        
9. 130 Jaroslav Ulík Slovensko 1963 66,9/167 49        
10. 129 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72/171,5 49        
11. 134 Philippe Martigne Francie 1963 78,5/174,5 50        

 

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 137 Bo Granat Švédsko 1970 96,3/187,5 8       8
2. 122 Piotr Osowski Polsko 1984 84,1/178,5 10       10

 

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 277 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74 10 5     15
2. 275 Teymur Aslanov Ázerbajdžán 1982 65,8 24 13     37
3. 278 Santiago Naveira Španělsko 1982 69 26 12     38
4. 274 Alexander Wolfgang Německo 1980 64,1 40 20     60
DNC 276 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,1          

 

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 283 Ugur Gokce Turecko 1984 84,8 10 5     15
2. 282 Przemyslaw Haberek Polsko 1982 89,3 24 11     35
3. 279 Albert-Cristian Mufturel Rumunsko 1980 87,4 26 14     40
4. 280 Cyrille Chabartier Francie 1981 87,4 42 20     62
5. 281 Charles Comman Francie 1981 82,6 48 25     73

 

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 285 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 101,8 10 5     15
2. 284 Daniel Ghizzoni Itálie 1983 96,3 24 13     37
3. 286 Tomáš Mach Česká republika 1982 110,5 26 12     38

 

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 288 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7 6 14 8   22
2. 291 Victor Nastase Belgie 1979 77,8 12 18 9   27
3. 297 Farhad Guliyev Ázerbajdžán 1979 68,7 16 30 15   45
4. 295 Yalchin Mammadov Ázerbajdžán 1976 80 21 36 17   53
5. 289 Daniel Rodriguez Marba Španělsko 1978 76,2 33 46 27   73
6. 298 Mats Ljung Švédsko 1975 76,2 22 48 26   74
7. 296 Daniel Terranova Švédsko 1976 64,9 36        
8. 290 Gianluca Damino Itálie 1975 78,6 38        
9. 293 Jaroslav Drobek Česká republika 1977 78,4 40        
10. 294 Morgan Coullet Francie 1979 79,1 48        
11. 292 Rafal Birnbach Polsko 1975 76,7 55        

 

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 300 František Feja Slovensko 1979 89,5 12 9     21
2. 303 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,4 20 7     27
3. 301 Vugar Verdiyev Ázerbajdžán 1975 88,5 30 15     45
4. 302 Slawomir Szafranski Polsko 1977 89,5 40 23     63
5. 304 Richard Bílík Česká republika 1979 84,5 48 22     70

 

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 311 Ousmane Bathily Španělsko 1979 93 10 5     15
2. 305 Mindaugas Giedris Litva 1976 94 24 15     39
3. 310 Jozef Greguš Slovensko 1978 100,7 30 12     42
4. 306 Gintautas Rickus Litva 1975 97 36 19     55
5. 308 Goel Cayol Francie 1975 103,5 52 26     78
6. 307 Albert Julien Španělsko 1976 103,9 58 29     87
7. 309 Resat Coskunsu Turecko 1979 97,6 68 35     103

 

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 337 Marcos Herrera Španělsko 1973 74,6 14 10     24
2. 338 Andy Fiedler Německo 1970 74,3 16 8     24
3. 340 Patrice Novillo Francie 1970 79 30 14     44
4. 336 Joseph Doutau Francie 1971 75,7 46 19     65
5. 341 Doru Pescaru Rumunsko 1970 74 44 25     69
6. 339 Robert Connroy Irsko 1972 78 60 30     90

 

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 343 Sebastian Szmyt Polsko 1971 100,8 9 16 11   27
2. 344 Pavel Vacek Česká republika 1974 97,5 11 22 12   34
3. 346 Ilario Rongioletti Lucembursko 1972 101,5 11 26 11   37
4. 353 Mariusz Balazinski Polsko 1970 86 24 36 16   52
5. 348 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 96,7 20 52 29   81
6. 349 Bo Granat Švédsko 1970 96,3 31 56 25   81
7. 347 Ivan Milkov Bulharsko 1974 103,8 35        
8. 350 Robert Wahlander Švédsko 1974 100,8 37        
9. 352 Carsten Weber Německo 1974 109,5 47        
10. 345 Abdul Karbane Španělsko 1973 83 49        
11. 354 Mehmet Bukte Turecko 1971 88,4 52        
12. 351 Franck Hinsberger Francie 1973 92,8 60        

 

Kulturistika mužů masters od 55 do 59 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 356 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 94,7 5 10 5   15
2. 361 Jan Nordlund Švédsko 1965 99,7 15 24 13   37
3. 360 Onita Caracuda Rumunsko 1966 74,9 14 26 14   40
4. 358 Krzysztof Kazmierczak Polsko 1968 102,5 17 42 21   63
5. 359 Martial Genin Francie 1966 98,5 25 46 24   70
6. 357 Peter Holmberg Švédsko 1967 73,9 30 60 29   89
7. 363 Philippe Foussard Francie 1967 103 35        
8. 362 Gerardo Ferre Španělsko 1967 90,3184 39        

 

Kulturistika mužů masters od 60 do 64 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 371 Anastasios Koligkionis Řecko 1964 90,5 5 10 5   15
2. 373 Thomas Lauer Německo 1961 95,8 11 24 14   38
3. 369 Jose Rojas Španělsko 1961 85,6 14 32 14   46
4. 366 Giovanni Poli Itálie 1962 75,4 20 34 19   53
5. 368 Patrick Alleman Belgie 1961 90,4 31 52 26   78
6. 365 Jean-Marc Bernard Francie 1964 79 28 58 29   87
7. 367 Dieter Baumann Německo 1964 80,3 31        
8. 372 Eric Burle Francie 1961 85,2 40        
9. 374 Juan Antonio Aguilar Tello Španělsko 1964 76 46        
10. 375 Jaroslav Ulík Slovensko 1963 66,9 49        
11. 370 Carl-Johan Gustafson Švédsko 1962 73,9 55        

 

Kulturistika mužů masters nad 65 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 377 Vasile Serban Rumunsko 1950 84 10 8     18
2. 378 Rafael Vera Španělsko 1945 77,7 20 7     27
3. 379 Milan Bodlák Česká republika 1952 74,5 30 15     45

 

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 311 Ousmane Bathily Španělsko 1979 93 5       5
2. 285 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 101,8 10       10
3. 283 Ugur Gokce Turecko 1984 84,8 15       15
4. 300 František Feja Slovensko 1979 89,5 22       22
5. 343 Sebastian Szmyt Polsko 1971 100,8 31       31
6. 288 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7 32       32
7. 337 Marcos Herrera Španělsko 1973 74,6 35       35
8. 356 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 94,7 37       37
9. 277 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74 38       38

 

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 490 Romina Soledad Španělsko 1987 155,6 5 6     6
2. 495 Nataliia Churylo Ukrajina 1989 161 14 11     11
3. 488 Kateryna Umanska Ukrajina 1987 163,4 12 15     15
4. 486 Bogdana Bashta Česká republika 1988 155,4 16 19     19
5. 487 Martina Kocianová Slovensko 1989 161,5 23 23     23
6. 484 Emily Green Finsko 1986 15,4 39 29     29
7. 493 Adéla Stonawská Česká republika 1986 156 40        
8. 491 Ivette Martin Slovensko 1985 156 40        
9. 482 Andrea Balaska Maďarsko 1987 151,5 44        
10. 485 Tatsiana Biahanskaya pod vlajkou IFBB 1986 163,3 46        
11. 489 Roxana Pitur Rumunsko 1989 151 54        
12. 483 Teodora Coman Španělsko 1986 163,5 58        
13. 481 Malgorzata Stroka-Dudzien Polsko 1989 162,5 60        
14. 494 Katriina Lehtimaki Finsko 1989 157,5 65        
15. 492 Perrine Reynault Francie 1989 151,5 72        

 

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 502 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 168 8 8     8
2. 497 Martina Gromová Česká republika 1987 171,2 11 9     9
3. 498 Maria Tamulynas Španělsko 1985 177 15 16     16
4. 505 Kati Viitala Finsko 1987 169,8 15 20     20
5. 506 Lina Krafte Litva 1989 168,5 29 24     24
6. 507 Aleksandra Putrolainen Finsko 1989 165 28 26     26
7. 499 Justyna Kozik Polsko 1989 164,5 33        
8. 500 Nikola Ambros Česká republika 1989 168,4 38        
9. 504 Cvetanka Ognenovska-Avramovska Severní Makedonie 1986 169,5 48        
10. 503 Adrienn Voros Maďarsko 1986 168,5 54        
11. 509 Victoria Diaz Španělsko 1985 170,6 55        
12. 510 Sandrine Leclerc Francie 1986 166,4 58        
13. 508 Sara Hanack Německo 1986 177,5 59        
14. 501 Anne-Lise Rabu Francie 1985 165,5 62        

 

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 530 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 9 7     7
2. 527 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 160 18 14     14
3. 521 Virginia Blanco Španělsko 1984 155 15 15     15
4. 513 Renata Cernauske Litva 1984 170,8 12 16     16
5. 522 Helena Bergsten Švédsko 1981 171,5 24 24     24
6. 525 Sviatlana Trukhanava Polsko 1984 168,3 35 28     28
7. 517 Ludmila Wojdak Polsko 1981 158,8 37        
8. 519 Magdalena Kalinowska Polsko 1984 159,1 39        
9. 524 Cetty Ausilio Itálie 1984 163,5 41        
10. 520 Johanna Rantala Finsko 1983 166 54        
11. 523 Selma Alves Francie 1982 165 55        
12. 526 Cristina Pulido Španělsko 1982 167 59        
13. 514 Elena Chernyshevich pod vlajkou IFBB 1982 174 61        
14. 512 Madalina Simule Francie 1980 177,4 66        
  516 Miroslava Romanova Itálie 1983 161,6          
  518 Ellen Tullinen Finsko 1980 163          
  515 Katariina Karlsson Finsko 1980 171          
  528 Piia Aluoja Estonsko 1984 163,4          
  529 Elif Ates Turecko 1983 165          

 

Bikiny fitness masters od 45 do 49 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 541 Kseniia Skorokhod Ukrajina 1978 166,2 5 6     6
2. 532 Sandra Fey Německo 1979 166,5 10 11     11
3. 542 Hanna-Maija Harkonen Finsko 1979 157,2 16 16     16
4. 543 Enkhjargal Sandagdorj Česká republika 1977 167,5 20 19     19
5. 536 Rebeca Mena Španělsko 1979 159,4 27 26     26
6. 535 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,5 31 27     27
7. 539 Luana Marin Francie 1978 155,4 35        
8. 537 Andrea Jašková Slovensko 1976 171,5 38        
9. 533 Rasa Murauskiene Litva 1977 163,8 45        
10. 534 Merit Metsik Finsko 1979 169 47        
11. 538 Sandra Marc Francie 1977 162,5 51        
12. 540 Annie Farran Francie 1978 169,5 58        

 

Bikiny fitness masters nad 50 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 546 Marjorie Picard Francie 1974 159 6       6
2. 643 Marika Harjunpaa Finsko 1972 163 12       12
3. 545 Renáta Psarris Slovensko 1974 172,5 15       15
4. 548 Camilla Rosen Švédsko 1970 173,5 16       16
5. 547 Paula Kokkoniemi Finsko 1966 162,4 25       25

 

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 530 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 8       8
2. 490 Romina Soledad Španělsko 1987 155,6 9       9
3. 502 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 168 13       13
4. 541 Kseniia Skorokhod Ukrajina 1978 166,2 19       19
5. 546 Marjorie Picard Francie 1974 159 25       25

 

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 953 Karmen Kiier Estonsko 1986 166 9 9     9
2. 949 Susanna Niemi Finsko 1985 163,5 9 11     11
3. 952 Dejanira Zuklic pod vlajkou IFBB 1987 165,5 17 13     13
4. 958 Tatjana Quandt Německo 1989 164,5 15 22     22
5. 947 Jemina Hietanen Finsko 1989 156 27 25     25
6. 950 Marika Nystrom Finsko 1989 156,6 34 25     25
7. 955 Frida Karlsson Švédsko 1987 150,5 35        
8. 957 Irma Sprainaityte Litva 1988 167,5 38        
9. 954 Kateryna Radetska Ukrajina 1989 163,9 45        
10. 951 Aleksandra Nevski Estonsko 1988 169,5 47        
11. 948 Timea Toth Maďarsko 1988 168 55        
DNC 956 Mari Oks Estonsko 1988 176          

 

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 964 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174 5 6     6
2. 967 Yurena Navarro Španělsko 1981 169,2 10 11     11
3. 970 Olga Kelm Polsko 1982 162,5 15 14     14
4. 973 Anu Koivisto Finsko 1982 163,8 17 20     20
5. 960 Laia Bergonon Španělsko 1980 156,5 29 23     23
6. 972 Renate Loraas Norsko 1984 176,5 33 28     28
7. 968 Marian Muuga Estonsko 1982 164 36        
8. 971 Kamila Rzeszowska Irsko 1981 157 39        
9. 962 Essi Hamalainen Finsko 1984 166 41        
10. 963 Amina Zidan Ukrajina 1983 161,7 52        
11. 961 Jurgita Sciukiene Litva 1983 180 54        
12. 966 Noora Tyni Finsko 1980 162,5 62        
13. 969 Laetitia Cadoret Francie 1981 162 62        
14. 965 Vicenta Lopez Španělsko 1981 164 63        

 

Bodyfitness masters od 45 do 49 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 981 Natasa Kandic Srbsko 1977 170,5 6 5     5
2. 977 Veronika Kolozsvari Maďarsko 1976 165,5 14 12     12
3. 982 Niina Nyberg Finsko 1977 162 15 15     15
4. 976 Elena Moncada Španělsko 1977 148,5 17 18     18
5. 980 Mari Makinen Finsko 1976 169 32 26     26
6. 984 Marja Poutanen Finsko 1978 158,5 31 26     26
7. 983 Jerneja Stopar Slovinsko 1978 167,3 39        
8. 978 Irina Shuvaeva Litva 1977 163,6 41        
9. 979 Nadine Sorasio Francie 1975 169 45        
10. 985 Evgeniya Ledvich Izrael 1979 162,5 45        
11. 975 Piret Marmor Estonsko 1977 168 51        

 

Bodyfitness masters nad 50 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 987 Vladimíra Křížová Česká republika 1972 169,5 7 6     6
2. 995 Heli Pakarinen Finsko 1974 161,5 8 9     9
3. 989 Virpi Sipila Finsko 1972 155,5 17 18     18
4. 992 Kateřina Brychtová Česká republika 1974 171,5 20 18     18
5. 988 Marika Vakiparta Finsko 1974 172,2 22 23     23
6. 991 Fabiola Delbaere Francie 1965 151,6 31 30     30
7. 990 Corinne Poppel Francie 1972 165 35        
8. 994 Carole Doutau Francie 1970 165,5 40        
DNC 993 Frederique Hinsberger Francie 1973 163          

 

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 964 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174 5       5
2. 981 Natasa Kandic Srbsko 1977 170,5 10       10
3. 987 Vladimíra Křížová Česká republika 1972 169,5 16       16
4. 953 Karmen Kiier Estonsko 1986 166 19       19

 

Classic physique masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 885 Adel Huseinovic Rakousko 1981 81/173 10 5     15
2. 889 Albert-Cristian Mufturel Rumunsko 1980 87,4/177 20 10     30
3. 888 Ilkka Ollila Finsko 1980 70,7/171,5 30 15     45
DNC 886 Piotr Osowski Polsko 1984 84,1/178,5          
DNC 887 Dragos Enuta Rumunsko 1982 78,1/175,6          

 

Classic physique masters od 45 do 49 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 891 Daniel Rodriguez Marba Španělsko 1978 76,2/171,5 10 7     17
2. 896 Jeremy Furgerol Francie 1979 87,3/180,5 24 15     39
3. 893 Daniel Terranova Švédsko 1976 64,9/164,6 28 11     39
4. 894 Richard Bílík Česká republika 1979 84,5/178,3 42 21     63
5. 895 Antun Vizir pod vlajkou IFBB 1975 71/167 50 24     74
6. 892 Norman Arndt Německo 1977 88,5/179 58 28     86

 

Classic physique masters nad 50 let

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 900 Fabrizio De Silvestro Itálie 1972 79/172 10 5     15
2. 899 Drazen Salopek pod vlajkou IFBB 1972 86,9/177 24 13     37
3. 898 Bo Granat Švédsko 1970 96,3/187,5 26 12     38
4. 897 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72/171,5 50 23     73
5. 901 Mikael Ring Švédsko 1969 89,6/180 50 24     74
6. 902 Robert Wahlander Švédsko 1974 100,8/191,5 54 27     81

 

Classic physique masters - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 885 Adel Huseinovic Rakousko 1981 81/173 6       6
2. 900 Fabrizio De Silvestro Itálie 1972 79/172 10       10
3. 891 Daniel Rodriguez Marba Španělsko 1978 76,2/171,5 15       15

 

Physique žen masters

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 330 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 161 8 18 13   31
2. 327 Olena Kushnirova Ukrajina 1985 168 12 26 12   38
3. 329 Andrijana Riva Rakousko 1988 164 13 26 13   39
4. 333 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163,5 17 32 13   45
5. 332 Daniela Albrecht Německo 1982 155,5 28 56 25   81
6. 331 Aitana Mulero Španělsko 1979 154 27 54 30   84
7. 334 Nergis Dundar Turecko 1972 158,5 35        
8. 328 Jenni Hyyppa Finsko 1978 163 40        

 

Wellness masters od 35 do 39 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 215 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163 5       5
2. 217 Niina Kaunisto Finsko 1986 168,5 10       10
3. 220 Nataliia Korniiuk Česká republika 1988 174,4 15       15
4. 219 Satu Takamaa Finsko 1989 152,8 20       20
5. 218 Mirva Kangasniemi Finsko 1986 157,3 27       27
6. 221 Niina Pyrhonen Finsko 1987 165,8 28       28
7. 216 Shanda Carr Velká Británie 1985 167 33       33

 

Wellness masters od 40 do 44 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 225 Ewelina Hrynkiewicz-Kucybala Irsko 1981 156,5 6       6
2. 224 Lucia Marcinová Slovensko 1984 168,5 12       12
3. 226 Oksana Konoshonoka Lotyšsko 1981 162,5 13       13
4. 223 Michaela Katolická Česká republika 1983 163,3 20       20
5. 222 Karina Millere Lotyšsko 1984 170 24       24

 

Wellness masters od 45 do 49 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 228 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,2 5       5
2. 229 Kirsi Helander-Helin Finsko 1977 166 10       10
3. 227 Aino Lindeman Finsko 1977 168,4 15       15

 

Wellness masters nad 50 let

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 231 Somporn Boranoom Švédsko 1969 156 5       5
2. 233 Isabelle Abassi Francie 1974 158 10       10
3. 232 Paula Koskenheimo Finsko 1971 160 15       15
4. 230 Agneta Honkala Finsko 1966 161,5 20       20

 

Wellness masters - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 215 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163 5       5
2. 225 Ewelina Hrynkiewicz-Kucybala Irsko 1981 156,5 10       10
3. 231 Somporn Boranoom Švédsko 1969 156 16       16
4. 228 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,2 17       17

Games klasická kulturistika mužů do 175 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 82 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2/174,2 6 12 5   17
2. 77 Ladislav Korsch Slovensko 1985 74,9/174,8 9 18 11   29
3. 78 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 76,2/174,6 15 30 15   45
4. 149 Marton Bereczky Německo 2003 71,4/171,5 20 40 18   58
5. 85 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,8/169,5 31 54 25   79
6. 83 Lukáš Fürle Česká republika 2002 73/175 31 56 28   84
7. 84 Marek Zajonc Slovensko 1999 74,8/173,5 37        
8. 86 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72/171,5 41        
9. 79 Tomáš Kučerák Slovensko 2001 67/172 44        
10. 80 Adrian Mlynarz Polsko 1987 72/173,4 45        

 

Games klasická kulturistika mužů nad 175 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 87 Djordjije Radonjic Černá Hora 1989 89,3/186 9 16 11   27
2. 99 Vladimir Komorovský Slovensko 2002 79/180,5 12 26 15   41
3. 98 Jan Páleníček Česká republika 1989 82,6/179,5 16 34 18   52
4. 101 Igor Sikora Srbsko 1993 91/187 20 34 18   52
5. 90 Olari Perlin Estonsko 1990 86,7/182,6 19 44 16   60
6. 89 Michael Cieplinski Švýcarsko 1994 82,1/179,2 30 60 29   89
7. 96 Marko Pitkanen Finsko 1992 86,5/183 35        
8. 91 Siim Savisaar Estonsko 1988 71,7/176,5 41        
9. 92 Precious Wagbafor Německo 1989 80,1/177 41        
10. 88 Juuso Koskela-Salmivala Finsko 1996 78,2/176 48        
11. 93 Adam Suja Slovensko 2004 74,5/175,4 60        
12. 100 Angel Baev Bulharsko 1996 79,2/179 62        
13. 95 Kristián Meško Slovensko 1999 83,4/184,6 64        
14. 97 Vladymiyr Podolika Německo 1987 83/179 65        
15. 94 Yan Baudin Francie 1995 79/178,7 72        

 

Games klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 82 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2/174,2 5       5
2. 87 Djordjije Radonjic Černá Hora 1989 89,3/186 10       10

 

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 144 Jerome Pachura Francie 1984 70,4/170,5 20 8     28
2. 143 Lucas Muneret Francie 1998 66,9/169,7 28 17     45
3. 140 Mohammad Rouzeh Dalari Švédsko 1986 69,5/169 32 16     48
4. 145 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 68,8/169,5 34 15     49
5. 142 Refik Ergul Turecko 2000 65,5/166 50 24     74
6. 141 Juen Shabanaga Albánie 1994 72,2/171 50 28     78

 

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 158 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2/174,2 7 14 6   20
2. 159 Ladislav Korsch Slovensko 1985 74,9/174,8 14 26 13   39
3. 151 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 76,2/174,6 13 26 14   40
4. 147 Jose-Maria Gomez Španělsko 1990 74,3/173,5 15 38 18   56
5. 148 Romain Dauphin Francie 1987 76,9/174,5 31 54 26   80
6. 150 Yigit Oztekin Turecko 1992 78/174 28 56 29   85
7. 152 Jakub Lukáčik Slovensko 2001 75,4/174,3 34        
8. 157 Andrii Blazhko Ukrajina 1994 77/173 35        
9. 154 Gadir Mamedov Ázerbajdžán 2000 78,1/174,5 45        
10. 153 Jozef Kubánik Slovensko 2004 75/174 48        
11. 155 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72/171,5 55        
12. 156 Giuliano Mancuso Francie 2001 77,4/173,5 56        

 

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 162 Seymur Aliyev Ázerbajdžán 1996 84,7/178 7 12 7   19
2. 174 Adrijan Marusic pod vlajkou IFBB 1988 81,5/176 13 34 15   49
3. 175 Fabian Ciupan Polsko 1993 86,2/179,5 17 32 22   54
4. 164 Tomche Nikoloski Severní Makedonie 1987 83,3/178,5 25 42 18   60
5. 169 Precious Wagbafor Německo 1989 80,1/177 23 46 21   67
6. 163 Michael Cieplinski Švýcarsko 1994 82,1/179,2 28 52 25   77
7. 176 Jan Páleníček Česká republika 1989 82,6/179,5 29        
8. 165 Jessy Perrot Francie 1993 78,3/177,5 45        
9. 160 Efe Uctepe Turecko 1991 83,8/177,7 46        
10. 166 Samuel Lambey Švýcarsko 1996 83,5/179,5 51        
11. 172 Juuso Koskela-Salmivala Finsko 1996 78,2/176 55        
12. 161 Yan Baudin Francie 1995 79/178,7 60        
13. 168 Bartolome Conchillo Španělsko 1982 77,4/176,8 63        
14. 173 Vladymiyr Podolika Německo 1987 83/179 68        
15. 171 Lucas Belser Francie 1995 78,4/179,5 76        
16. 170 David Roux Francie 1986 81,9/177 77        
DNC 167 Piotr Osowski Polsko 1984 84,1/178,5          

 

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 186 Olari Perlin Estonsko 1990 86,7/182,6 9 18 9   27
2. 185 Marko Pitkanen Finsko 1992 86,5/183 10 20 8   28
3. 178 Robert Wahlander Švédsko 1974 100,8/191,5 17 34 18   52
4. 183 Jose-Antonio Galindo Španělsko 1980 87,3/180,6 17 36 19   55
5. 180 Aleksander Lange Norsko 1986 88,8/182 27 48 26   74
6. 182 Thomas Gutfleisch Francie 1987 87,2/182,5 32 50 26   76
7. 188 Anthony Gerlach Francie 1994 92,7/186 36        
8. 181 Erdem Hossoy Turecko 1989 93/187,5 38        
9. 187 Mario Lopez Španělsko 1990 86,9/182 40        
10. 179 Kristián Meško Slovensko 1999 83,4/184,6 48        
DNC 184 Djordjije Radonjic Černá Hora 1989 89,3/186          

 

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 158 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2/174,2 7       7
2. 162 Seymur Aliyev Ázerbajdžán 1996 84,7/178 9       9
3. 186 Olari Perlin Estonsko 1990 86,7/182,6 15       15
4. 144 Jerome Pachura Francie 1984 70,4/170,5 20       20

 

Physique mužů do 170 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 243 Fariz Najafli Ázerbajdžán 1998 169,5 8 6     6
2. 250 Viktor Danilov Ukrajina 1994 167,3 12 15     15
3. 259 Jose Sibon Španělsko 1995 167 22 18     18
4. 257 Cosmin Antonescu Rumunsko 1993 168,5 23 18     18
5. 247 Viacheslav Salata Ukrajina 1993 168,9 19 21     21
6. 246 Huseyn Mansimli Ázerbajdžán 1996 167,7 31 26     26
7. 258 Irdi Kashari Albánie 1994 167,4 38        
8. 253 Khaliq Hasanov Ázerbajdžán 1995 161,2 41        
9. 251 Jeremy Prat Francie 1988 168 44        
10. 260 Ruben Ribeiro Portugalsko 1990 169,5 47        
11. 245 Corentin Dupire Francie 1995 164,3 55        
12. 255 Pierre-Alexis Caisson Francie 1993 167 60        
13. 256 Baris Bulut Turecko 1995 168,9 60        
14. 248 Brehim Bouchoua Francie 1978 168 65        
15. 261 Andrew Farrugia Malta 1984 162,5 68        
  244 Sebastian Živčák Slovensko 2003 169,4          
  249 Cedric Prieur Francie 1978 164,3          
  254 Janne-Pekka Marttila Finsko 1975 168,5          
  252 Vlad Dumitru Rumunsko 2005 163          

 

Physique mužů do 173 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 263 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 173 12 9     9
2. 271 Ionut Lepadatu Rumunsko 1989 172 11 10     10
3. 270 Youssef Gharegozlu Rakousko 1990 171 11 16     16
4. 276 Andrii Hrona Ukrajina 2001 170,8 18 18     18
5. 266 Roman Ladatko Česká republika 1984 172,5 36 22     22
6. 269 Jonathan Margier Francie 1994 173 22 30     30
7. 268 Luca Calderone Itálie 1993 170,5 36        
8. 274 Alparslan Yilmaz Turecko 2000 171,5 38        
9. 272 Dimitri Burton Belgie 2000 172 47        
10. 267 Vladimir Fedotov Česká republika 1995 172 49        
11. 273 Florian Kucharski Francie 1991 171,5 55        
12. 264 Petrisor Vasilcoiu Rumunsko 2001 173 55        
13. 265 Ramazan Qela Albánie 1988 172,1 64        
DNC 275 Ashur Abdullayev Ázerbajdžán 2004 170,5          

 

Physique mužů do 176 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 283 Mert Keles Turecko 1995 175,4 9 9     9
2. 282 Ali Hasan Ázerbajdžán 2002 175,5 11 11     11
3. 286 Anton Khomyk Ukrajina 1998 175 11 14     14
4. 280 Roberto Ifrim Rumunsko 1996 175 19 18     18
5. 284 Ebert Vermeulen Belgie 2001 173,4 34 23     23
6. 285 Roman Bednář Česká republika 1986 176 23 27     27
7. 281 Anthony Malek Francie 1982 174,2 36        
8. 279 Laurentiu Barzila Rumunsko 1974 174,5 39        
9. 278 Jesse Lattu Finsko 1997 173,6 40        

 

Physique mužů do 179 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 290 Xhesi Loci Albánie 1998 178,3 8 8     8
2. 297 Tabriz Tarverdiyev Ázerbajdžán 1991 176,5 14 13     13
3. 291 Vadym Ohilko Ukrajina 1998 178,5 15 16     16
4. 289 Selim Harmanci Německo 1992 178,5 22 18     18
5. 295 Serhii Utkin Ukrajina 1997 178 22 23     23
6. 298 Faik Erdinc Turecko 1995 177 34 29     29
7. 300 Petter Kvernberg Norsko 1993 176,5 34        
8. 296 Roman Khudolieiev Velká Británie 2000 178 37        
9. 294 Elias Saeedi Finsko 1993 177,2 48        
10. 293 Wellington Pinto Lucembursko 1978 178,3 50        
11. 292 Damien Hoessler Francie 1986 178,2 52        
12. 299 Maxim Ižip Slovensko 2001 177,7 53        
13. 288 Toni Vekka Finsko 1983 178,5 61        

 

Physique mužů do 182 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 306 Ali Gurbanli Ázerbajdžán 1994 180 9 11     11
2. 310 Yasin Ayranci Turecko 1990 180,8 15 15     15
3. 313 Oleg Danysh Ukrajina 1986 181,2 15 15     15
4. 314 Maksym Tarariiev Ukrajina 1998 181 15 17     17
5. 303 Wahid Alemi Německo 1986 181,2 31 23     23
6. 316 Aurelian Cojoaca Rumunsko 1987 180 24 24     24
7. 309 Vladyslav Chepeliev Ukrajina 1999 181,5 36        
8. 311 Rami Khalil Finsko 1997 181,5 41        
9. 315 Dragan Tomic Srbsko 1987 181,4 45        
10. 312 Dawid Starypan Polsko 1997 181 51        
11. 304 Marián Priadka Slovensko 2002 179,5 60        
12. 302 Raul-Mihai Sapataru Rumunsko 2000 181 60        
13. 308 Marek Peksa Česká republika 1989 180,4 62        
14. 305 Jan Pastrňák Česká republika 1996 179,5 62        
DNC 307 Philippe Kusiak Francie 1972 181,5          

 

Physique mužů nad 182 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 329 Oleh Doniev Ukrajina 1993 188,5 9 10     10
2. 328 Aykut Turan Turecko 1998 184,4 15 14     14
3. 334 Chris Harnell Švédsko 1977 184,5 13 15     15
4. 332 Patrick Kohler Německo 1991 184,9 19 18     18
5. 323 Srboslav Lazic Srbsko 1989 184,5 20 24     24
6. 330 Victor Faisolle Francie 1994 188 35 25     25
7. 333 Bronislav David Česká republika 1995 187,2 35        
8. 327 Dzmitry Vasileuski pod vlajkou IFBB 1997 187 42        
9. 325 Madalin Soare Rumunsko 1988 189 42        
10. 322 Sergiu Istvan Rumunsko 1999 185 44        
11. 324 Jan Strnádek Česká republika 1997 190 59        
12. 321 Juuso Maki-Kuhna Finsko 1998 182,7 59        
13. 320 Hendrik Kalme Estonsko 1998 185,5 62        
14. 318 Martins Berzins Irsko 1989 184 70        
15. 331 Joonas Vaino Estonsko 1992 201 72        
DNC 326 David Tamayo-Vera Finsko 2001 189,5          

 

Physique mužů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 243 Fariz Najafli Ázerbajdžán 1998 169,5 10       10
2. 306 Ali Gurbanli Ázerbajdžán 1994 180 12       12
3. 290 Xhesi Loci Albánie 1998 178,3 14       14
4. 329 Oleh Doniev Ukrajina 1993 188,5 17       17
5. 283 Mert Keles Turecko 1995 175,4 22       22
6. 263 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 173 29       29

 

Muscular physique mužů do 179 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 862 Rauf Aliyev Ázerbajdžán 1994 175,3 5 5     5
2. 863 Kamil Aliyev Ázerbajdžán 1994 175 16 13     13
3. 857 Emin Babayev Ázerbajdžán 1990 174 15 15     15
4. 858 Mohammed Albaraa Německo 1988 171,6 17 20     20
5. 856 Dario Fernandez Španělsko 1986 174,5 20 21     21
6. 860 Ajremin Jusufi Severní Makedonie 1993 168,5 32 30     30
7. 855 Deniz Dulun Turecko 1997 171,5 34        
8. 859 Adam Wellart Česká republika 1995 172 39        
9. 861 Arsim Qiriqi Kosovo 1992 171,5 45        

 

Muscular physique mužů nad 179 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 865 Yevhen Kolesnyk Ukrajina 1990 180,6 6       6
2. 868 Serghei Semeniuc Německo 1985 193,5 9       9
3. 867 Shukran Soltanov Ázerbajdžán 1989 184,5 18       18
4. 869 Adrian Marchewczynski Polsko 1993 190 19       19
5. 866 Francisco Comitre Španělsko 1977 186 23       23

 

Muscular physique mužů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 862 Rauf Aliyev Ázerbajdžán 1994 175,3 5       5
2. 865 Yevhen Kolesnyk Ukrajina 1990 180,6 10       10

 

Classic physique mužů do 171 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 904 Oguz Ozkan Turecko 1997 72/168 8 12 7   19
2. 908 Daniel Pena Španělsko 1988 73,5/168,3 9 20 10   30
3. 909 Andrej Sokolovský Slovensko 1998 74,4/170,5 15 32 20   52
4. 905 Alpha Keita Francie 2000 73,5/169 23 46 23   69
5. 910 Lucas Muneret Francie 1998 66,9/169,7 22 48 22   70
6. 907 Louis Hervouet Francie 1993 75,8/171 31 48 25   73
7. 906 Ondřej Daňa Česká republika 1993 71,1/168,5 34        
8. 912 Euxhen Beqiri Albánie 1997 66,1/162,3 40        
9. 911 Besmir Agalliu Albánie 1987 74,2/170 45        

 

Classic physique mužů do 175 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 921 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2/174,2 5 10 5   15
2. 920 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 76,2/174,6 12 22 12   34
3. 917 Adel Huseinovic Rakousko 1981 81/173 13 28 13   41
4. 916 Daniel Kunikowski Polsko 1986 81/175 25 42 21   63
5. 915 Marek Zajonc Slovensko 1999 74,8/173,5 27 52 25   77
6. 914 Daniel Lochman Česká republika 2000 74,9/171,5 26 56 28   84
7. 919 Mohammad Parivaz Rakousko 1995 77,5/172 29        
8. 918 Andrii Blazhko Ukrajina 1994 77/173 40        

 

Classic physique mužů do 180 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 934 Jan Kaščák Česká republika 1995 85,4/176,5 5 10 5   15
2. 935 Khizri Shahriyar Ázerbajdžán 1986 89,6/179,4 10 20 11   31
3. 936 Vytautas Stankevicius Litva 1994 88,6/179,2 20 34 17   51
4. 926 Tim Larsen Norsko 1995 88,5/177,5 20 46 23   69
5. 925 Nikolay Yonchev Bulharsko 1997 86/177 21 50 24   74
6. 927 Jessy Perrot Francie 1993 78,3/177,5 33 50 26   76
7. 932 Andrii Kulichenko Ukrajina 1995 89,9/179 36        
8. 930 Adrien Joulia Francie 1996 81/177 39        
9. 924 Tomche Nikoloski Severní Makedonie 1987 83,3/178,5 48        
10. 931 Juuso Koskela-Salmivala Finsko 1996 78,2/176 49        
11. 933 Lucas Belser Francie 1995 78,4/179,5 57        
12. 928 Riccardo Ohri Lichtenštejnsko 1995 89,5/179 60        
13. 929 Patrik Hadžega Slovensko 2006 79,2/175,3 62        
DNC 923 Piotr Osowski Polsko 1984 84,1/178,5          

 

Classic physique mužů nad 180 cm

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 944 Rickard Andersson-Vig Švédsko 1994 96,6/186 16 9     25
2. 938 Hugo Casteran Francie 2000 84,1/180,5 22 11     33
3. 941 Marko Pitkanen Finsko 1992 86,5/183 30 14     44
4. 945 Erdem Hossoy Turecko 1989 93/187,5 34 17     51
5. 940 Thomas Gutfleisch Francie 1987 87,2/182,5 46 24     70
6. 942 Robert Wahlander Švédsko 1974 100,8/191,5 60 31     91
7. 939 Anthony Gerlach Francie 1994 92,7/186 70 33     103

 

Classic physique mužů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 921 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2/174,2 5       5
2. 934 Jan Kaščák Česká republika 1995 85,4/176,5 12       12
3. 944 Rickard Andersson-Vig Švédsko 1994 96,6/186 14       14
4. 904 Oguz Ozkan Turecko 1997 72/168 19       19

 

Kulturistika vozíčkářů

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 419 Moise George Gabriel Rumunsko 1993   10 5     15
2. 421 Andrei Cimpan Rumunsko 2000   20 11     31
3. 418 Homayoun Askari Německo 1998   30 14     44
4. 417 Halit Durak Turecko 1994   40 19     59

 

Kulturistika mužů do 75 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 602 Efe Basturk Turecko 1999 72,9 10 18 12   30
2. 606 Seymur Sadigov Ázerbajdžán 1987 74,6 13 22 18   40
3. 607 Marcos Herrera Španělsko 1973 74,6 17 30 14   44
4. 610 Hillary Nambwaya Švédsko 1983 74 21 44 18   62
5. 614 Andrej Sokolovský Slovensko 1998 74,4 20 46 24   70
6. 608 Daniel Pena Španělsko 1988 73,5 32 54 25   79
7. 605 Jean Colasberna Francie 1987 74,3 36        
8. 616 Daniel Lochman Česká republika 2000 74,9 38        
9. 604 Juen Shabanaga Albánie 1994 72,2 45        
10. 603 Dennis Jensen Norsko 1997 74,8 52        
11. 609 Beka Makhatadze Gruzie 1996 74 58        
12. 613 Santiago Naveira Španělsko 1982 69 62        
13. 612 Orkhan Nasirli Ázerbajdžán 1994 70 62        
14. 611 Mohammad Rouzeh Dalari Švédsko 1986 69,5 67        
15. 615 Besmir Agalliu Albánie 1987 74,2 73        
DNC 601 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,7          

 

Kulturistika mužů do 80 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 621 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2 7 14 7   21
2. 618 Yurii Zhurbenko Ukrajina 1990 79,2 12 22 10   32
3. 626 Ertoghrul Sadikhli Ázerbajdžán 1999 79,6 10 22 12   34
4. 624 Yilmaz Acar Turecko 1990 77,3 21 42 20   62
5. 622 Chrisse Boucly Francie 1980 79,3 27 52 24   76
6. 620 Mohammad Parivaz Rakousko 1995 77,5 27 56 30   86
7. 623 Hussein Choubasse Francie 1982 78,6 35        
8. 619 Enzo La Piana Francie 1996 78,3 39        
9. 625 Yigit Oztekin Turecko 1992 78 44        

 

Kulturistika mužů do 85 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 636 Aleksandar Banjeglav Srbsko 1995 83,7 14 26 12   38
2. 631 Gerard Balleste Španělsko 1987 84,2 15 28 14   42
3. 637 Ugur Gokce Turecko 1984 84,8 13 28 15   43
4. 634 Sergi Lorenzo Španělsko 1992 84,3 21 36 19   55
5. 628 Nizami Misirov Ázerbajdžán 1985 84,3 12 38 18   56
6. 632 Eneko Moro Španělsko 1989 85 34 58 27   85
7. 633 Daniel Kunikowski Polsko 1986 81 35        
8. 635 Bijan Djafari Německo 1989 84,3 37        
9. 630 Abdul Karbane Španělsko 1973 83 44        
10. 629 Charles Comman Francie 1981 82,6 50        

 

Kulturistika mužů do 90 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 643 Yoan Draganov Bulharsko 1992 88176 14 6     20
2. 641 Ivan Havrylov Ukrajina 1988 89,2 24 16     40
3. 644 Riccardo Ohri Lichtenštejnsko 1995 89,5 40 16     56
4. 640 Nikolay Yonchev Bulharsko 1997 86 36 22     58
5. 645 Vytautas Stankevicius Litva 1994 88,6 48 26     74
6. 647 Slawomir Szafranski Polsko 1977 89,5 60 23     83
7. 642 Oguzhan Atmaca Turecko 1991 87,6 58 28     86
DNC 646 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,4          

 

Kulturistika mužů do 95 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 652 Ousmane Bathily Španělsko 1979 93 7 18 9   27
2. 654 Dario Stankovic pod vlajkou IFBB 1991 91 11 22 12   34
3. 651 Fuad Guluzade Ázerbajdžán 1985 93,6 15 28 17   45
4. 655 Luka Mackic Rakousko 1997 93,1 17 36 18   54
5. 657 Mindaugas Giedris Litva 1976 94 24 48 21   69
6. 653 Tomas Tamelis Litva 1991 93,4 31 60 30   90
7. 656 Romain Cottereau Francie 1988 94,1 35        
8. 658 Frederic Pouzet Francie 1986 91,5 41        
9. 659 Volkan Ugur Turecko 1987 94,5 44        
10. 650 Rober Damm Německo 1992 94,2 49        

 

Kulturistika mužů nad 95 kg

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 667 Parviz Gasimov Ázerbajdžán 1991 122,4 5 10 11   21
2. 669 Adrian Laskowski Polsko 1994 98,7 12 24 9   33
3. 666 Patrick Schwizer Švýcarsko 1992 114 13 26 12   38
4. 668 Arsim Kullashi Kosovo 1977 105,5 22 44 21   65
5. 672 Vuk Rankovic Srbsko 1991 102,3 23 46 24   70
6. 670 Ihor Andreiev Ukrajina 1995 100 33 60 29   89
7. 665 Gintautas Rickus Litva 1975 97 35        
8. 664 Kuzey Korkmaz Turecko 1989 97,8 38        
9. 661 Albert Julien Španělsko 1976 103,9 44        
10. 663 Goel Cayol Francie 1975 103,5 51        
11. 662 Philippe Foussard Francie 1967 103 54        
DNC 671 Ivan Milkov Bulharsko 1974 103,8          

 

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 667 Parviz Gasimov Ázerbajdžán 1991 122,4 6       6
2. 652 Ousmane Bathily Španělsko 1979 93 10       10
3. 621 Safier Koorndijk-Iancu Rumunsko 1991 76,2 17       17
4. 636 Aleksandar Banjeglav Srbsko 1995 83,7 19       19
5. 643 Yoan Draganov Bulharsko 1992 88 22       22

Fit model mužů

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 32 Ionut Lepadatu Rumunsko 1989 172 10 10 9 11 20
2. 31 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 173 12 11 10 11 21
3. 33 Aurelian Cojoaca Rumunsko 1987 180 20 19 21 16 37
4. 30 Roberto Ifrim Rumunsko 1996 175 20 13 16 22 38
5. 39 Madalin Soare Rumunsko 1988 189 17 25 22 21 43
6. 35 Raul-Mihai Sapataru Rumunsko 2000 181 31 30 30 30 60
7. 36 Anthony Malek Francie 1982 174,2 36 36      
8. 38 Laurentiu Barzila Rumunsko 1974 174,5 38 37      

 

Akrobatické fitness žen do 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,4 7 5 6 5 11
2. 381 Natalia Bugajska Polsko 2007 159,2 8 15 12 16 28
3. 383 Karina Polovnikova Estonsko 1996 158,3 32 10 26 10 36
4. 384 Lili Saska Maďarsko 2008 160,5 23 20 21 19 40
5. 386 Fruzsina Lengyel Maďarsko 2007 157,7 18 30 18 25 43
6. 382 Kinga Szabo Maďarsko 2007 153,5 22 33 23 29 52
7. 388 Delia Lacataru Rumunsko 1993 152,5 29 33      
8. 387 Milena Artjusina Estonsko 2008 159,5 39 31      

 

Akrobatické fitness žen nad 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 394 Linda Tomsits Maďarsko 2006 166,3 11 15     26
2. 390 Margit Kuuse Estonsko 2005 165,5 14 13     27
3. 395 Adel Furjes Maďarsko 2008 168,5 10 17     27
4. 391 Volha Korziuk Litva 1989 163,5 22 16     38
5. 393 Tatjana Quandt Německo 1989 164,5 29 15     44
6. 392 Liza Gyorfi Maďarsko 2008 164,8 21 29     50

 

Akrobatické fitness žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Olívia Hečková Slovensko 2007 162,4 5 5     10
2. 394 Linda Tomsits Maďarsko 2006 166,3 10 10     20

 

Umělecké fitness žen do 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 401 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 7 9     16
2. 399 Iiris Romo Finsko 2004 161 13 18     31
3. 398 Rebeka Bardi Maďarsko 2008 159 16 16     32
4. 400 Lisanna Laanela Estonsko 1996 156,4 21 15     36
5. 397 Ksenija Grabtsuk Estonsko 2002 156,7 22 16     38

 

Umělecké fitness žen nad 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 410 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,2 15 9 8 10 18
2. 408 Daniela Pinková Slovensko 2006 172,5 18 17 19 14 33
3. 403 Nicol Celeriková Slovensko 2004 164 23 16 18 18 36
4. 407 Saga Granlund Finsko 1999 172 39 11 24 13 37
5. 402 Kamila Mikos Polsko 2008 171,2 15 28 17 25 42
6. 404 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,8 24 30 19 26 45
7. 409 Regina Tselik Estonsko 1997 163,5 25 30      
8. 406 Hanna Molnar Maďarsko 2007 166,5 31 38      
9. 405 Alexandra Meszaros Maďarsko 2008 167,6 36 45      

 

Umělecké fitness žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 410 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,2 6 5     11
2. 401 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 158,2 9 10     19

 

Fitness mužů

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 415 Michal Barbier Slovensko 1997 168 6 6     12
2. 412 Fedir Khashalov Ukrajina 1981 165 13 10     23
3. 414 Ondrej Floch Slovensko 2007 170,7 12 20     32
4. 413 Roberto Ifrim Rumunsko 1996 175 20 14     34

 

Fit páry

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 567 Yevheniia Boloban - Oleh Doniev Ukrajina     13 13     13
2. 557 Roberta Nastase - Ciprian Borcan Rumunsko     30 15     15
3. 559 Kristina Pratsevyta - Vadym Ohilko Ukrajina     20 18     18
4. 562 Stanica Madalina - Ionut Lepadatu Rumunsko     13 19     19
5. 558 Daniela Martinescu - Roberto Ifrim Rumunsko     16 20     20
6. 569 Nataliia Churylo - Oleg Danysh Ukrajina     17 20     20
7. 570 Madalin Soare - Andreaan Sfiriac Rumunsko     36        
8. 563 Ioana Birsan - Raul-Mihai Sapataru Rumunsko     40        
9. 568 Clarissa Pajukoski - Jesse Lattu Finsko     44        
10. 561 Crina-Maria Orleanu - Sergiu Istvan Rumunsko     51        
11. 565 Ali Gurbanli - Natalia Tretiakova Ázerbajdžán     60        
12. 566 Kateryna Pozhevilova - Anton Khomyk Ukrajina     63        
13. 550 Emilia Fohr + Juuso Maki-Kuhna Finsko     65        
14. 551 Nella Autere - Elias Saeedi Finsko     66        
15. 552 Alexandra Tsaplogin - Hendrik Kalme Estonsko     69        
  564 Luana Marinaido - Cedric Prieur Francie              
  571 Kia Helenius - David Tamayo Vera Finsko              
  553 Olivia Hermlin - Joonas Vaino Estonsko              
  554 Lilien Pasztor - Gergely Somfai Maďarsko              
  555 Teodora Mitu - Cosmin Antonescu Rumunsko              
  556 Sandrine Leclerc - Damien Hoessler Francie              
  560 Kati Viitala - Toni Vekka Finsko              

 

Smíšené páry

 

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 349 Olga Kelm - Mariusz Balazinski Polsko     5 5     10
2. 352 Delia Lacataru - Emil Giurgiu Rumunsko     11 12     23
3. 350 Bruyere Morgane -Thomas Gutleisch Francie     13 12     25
4. 351 Frederique Hinschiberger - Franck Hinschiberge Francie     23 20     43
5. 353 Carole Doutau - Joseph Doutau Francie     22 24     46

 

Bikiny fitness žen do 158 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 575 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 11 13     13
2. 584 Romina Soledad Španělsko 1987 155,6 15 14     14
3. 582 Roberta Nastase Rumunsko 1999 156,5 17 14     14
4. 586 Daniela Kenton Finsko 1996 157 15 15     15
5. 573 Madalina Stanca Rumunsko 2003 155 16 20     20
6. 593 Liliia Volokh Ukrajina 1993 154 33 30     30
7. 576 Narmin Tariverdi Ázerbajdžán 1998 156,8 40        
8. 574 Roosa Mustonen Finsko 1995 156 40        
9. 585 Roxana Pitur Rumunsko 1989 151 41        
10. 581 Bogdana Bashta Česká republika 1988 155,4 46        
11. 578 Federica Tola Itálie 1995 155,5 61        
12. 579 Clarissa Pajukoski Finsko 1992 156,5 62        
13. 580 Anais Mouchon Francie 1990 155,5 65        
14. 594 Imola Suto Maďarsko 1990 155,4 67        
15. 590 Lisanna Laanela Estonsko 1996 156,4 69        
  583 Zaira Calvo Španělsko 2003 156          
  587 Izabela Demeny Rumunsko 2005 155          
  595 Sintija Unda Irsko 1991 157,3          
  588 Kateryna Zubko Ukrajina 1998 156          
  589 Zuzana Onufráková Slovensko 2001 157          
  591 Andrea Balaska Maďarsko 1987 151,5          
  592 Luana Marin Francie 1978 155,4          
  596 Perrine Reynault Francie 1989 151,5          

 

Bikiny fitness žen do 160 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 600 Kristina Pratsevyta Ukrajina 1991 159 11 9     9
2. 603 Alina Blazhko Ukrajina 1996 159 16 14     14
3. 602 Monika Vitarte Litva 1993 159 11 16     16
4. 605 Anna Kushkian Arménie 1990 158,5 24 21     21
5. 606 Magdalena Suwinska Polsko 1993 159,7 23 21     21
6. 612 Palina Stryczek Litva 2002 159,4 25 24     24
7. 614 Ioana Gradinariu Rumunsko 1983 160 27        
8. 608 Diana Hrachova Ukrajina 2001 159 45        
9. 611 Ruta Mazete Litva 1990 158,8 48        
10. 599 Sviatlana Vasilyeva pod vlajkou IFBB 1998 159 50        
11. 610 Gintare Zvegaite Litva 1992 158,2 51        
12. 601 Audrey Calinski Francie 2001 159 64        
13. 607 Nataliia Chepets Polsko 1992 160 69        
14. 609 Gulcin Bektik Turecko 2000 158,6 71        
15. 604 Mari Klokkerhaug Norsko 1997 159,3 71        
16. 613 Clarisse Perrot Francie 1999 159,6 71        
17. 598 Jaklin Gancheva Bulharsko 2008 158,5 73        

 

Bikiny fitness žen do 162 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 620 Olena Boiko Ukrajina 1999 161,5 9 8     8
2. 616 Anna Shuryha Ukrajina 1995 162 13 11     11
3. 622 Magdalena Orzech Polsko 1993 161 21 17     17
4. 624 Nataliia Churylo Ukrajina 1989 161 18 20     20
5. 621 Anamarija Dropulic pod vlajkou IFBB 1995 161,6 19 22     22
6. 630 Emilia Fohr Finsko 2001 162 30 28     28
7. 627 Veronika van der Drift Nizozemsko 2001 161 33        
8. 617 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 162 40        
9. 628 Nella Autere Finsko 2001 162 47        
10. 629 Veronika Vilgelmson Estonsko 1993 160,8 47        
11. 623 Karolin Nomm Estonsko 1991 162 56        
12. 626 Louise Brink Švédsko 2003 161,5 63        
13. 618 Aude Milliere Francie 1990 160,5 63        
14. 625 Vanda Deme Maďarsko 2005 162 68        
15. 619 Miroslava Romanova Itálie 1983 161,6 73        

 

Bikiny fitness žen do 164 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 641 Magdaléna Žitňáková Slovensko 2001 162,5 9 8     8
2. 634 Karyna Dobrianska Polsko 1999 163,2 12 12     12
3. 658 Oleksandra Sumanieieva Ukrajina 1997 163,1 18 17     17
4. 656 Anna Kucharska Polsko 1995 163,3 23 22     22
5. 657 Regina Tselik Estonsko 1997 163,5 26 23     23
6. 650 Josefin Blom Švédsko 1993 163,8 26 27     27
7. 649 Alice Franceschini Itálie 1998 163 27        
8. 652 Kateryna Umanska Ukrajina 1987 163,4 43        
9. 655 Carina Narusk Estonsko 1993 162,5 45        
10. 639 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 163,2 48        
11. 632 Veselina Marinova Bulharsko 1993 163,5 50        
12. 637 Patrycja Byczkowska Polsko 2000 164 63        
13. 654 Madeleen Stromberg Německo 1999 163,5 65        
14. 648 Kristin Ulevaino Estonsko 1999 163 68        
15. 651 Benedicte Ellefsen Norsko 1992 163,3 70        
  638 Rasa Murauskiene Litva 1977 163,8          
  640 Cetty Ausilio Itálie 1984 163,5          
  646 Volha Korziuk Litva 1989 163,5          
  659 Alexandra Hellberg Švédsko 1998 162,5          
  633 Iina Taimi Finsko 1998 162,6          
  635 Maiju Paronen Finsko 2001 163          
  636 Julie Carpentier Francie 1997 162,2          
  642 Erona Bajrami Kosovo 2000 163          
  644 Sanja Sarafimova Severní Makedonie 1998 163,5          
  645 Tatsiana Biahanskaya pod vlajkou IFBB 1986 163,3          
  647 Eda Adli Turecko 1993 164          
  653 Malgorzata Stroka-Dudzien Polsko 1989 162,5          

 

Bikiny fitness žen do 166 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 663 Marta Matušíková Slovensko 1990 166 14 10     10
2. 675 Yevheniia Boloban Ukrajina 1998 164,5 11 13     13
3. 664 Crina-Maria Orleanu Rumunsko 1998 165,4 15 14     14
4. 670 Alexandra Tsaplogin Estonsko 2004 165,4 12 15     15
5. 667 Iryna Litun Ukrajina 1995 164,6 26 22     22
6. 677 Tsvetelina Serafimova Bulharsko 1999 166 31 30     30
7. 674 Oleksandra Karabaieva Ukrajina 1995 165,6 33        
8. 672 Mikaela Svensson Švédsko 2002 166 39        
9. 665 June-Marita Hagen Norsko 1993 165,5 55        
10. 661 Nikola Skoupá Česká republika 1998 166 56        
11. 679 Hanna Uski Finsko 1997 166 56        
12. 671 Emma Novis Francie 2000 165,5 60        
13. 666 Rebecca Crampton Irsko 1990 165,4 62        
14. 676 Agata Kalka Polsko 2000 164,3 63        
15. 678 Aleksandra Putrolainen Finsko 1989 165 64        
  668 Gaelle Raymond Francie 1995 166          
  669 Alice Klinkeová Česká republika 1996 165,5          
  662 Justyna Kozik Polsko 1989 164,5          
  673 Betty Turrel Francie 1995 166          

 

Bikiny fitness žen do 169 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 691 Natalia Trgova Švýcarsko 1995 167,5 7 8     8
2. 682 Sofia Ruth Palčáková Slovensko 2007 167 15 16     16
3. 694 Ioana Birsan Rumunsko 1998 166,5 15 17     17
4. 707 Iryna Tertychna Ukrajina 1993 168 13 17     17
5. 692 Madeleine Gasper Německo 1998 168,2 31 21     21
6. 705 Ronja Mannerheimo Finsko 2000 168,5 28 27     27
7. 684 Alina Alisova Ukrajina 1995 169 34        
8. 701 Ganna Prokopovych Ukrajina 1987 168 37        
9. 689 Tuulia Aula Finsko 1996 168,2 43        
10. 686 Anna Mansson Švédsko 1998 167,5 56        
11. 681 Sandra Fey Německo 1979 166,5 58        
12. 685 Yuliya Mysyura Itálie 1993 167,7 60        
13. 699 Kateryna Pozhevilova Ukrajina 2001 168,9 61        
14. 704 Natalia Tretiakova Ázerbajdžán 1990 166,5 61        
  687 Saskia Rips Německo 2000 168          
  690 Elena Petrova Bulharsko 2003 167          
  695 Elena Kulikova Nizozemsko 1992 168          
  697 Romane Mevel Francie 2000 167,5          
  698 Adela Završanová Slovensko 2001 168          
  709 Anna Pronkina Gruzie 1990 168          
  683 Viviane Moretti Irsko 1990 166,2          
  688 Siri Wigenborg Švédsko 2002 168,7          
  693 Vendula Sekyrová Česká republika 2001 168,4          
  696 Vilma Kiiveri Finsko 2004 169          
  700 Megane Larcher Francie 1993 166,6          
  702 Ella Moukolainen Finsko 2000 168,5          
  703 Merve Kara Turecko 1991 166,5          
  706 Viktoriia Kondrakova Ukrajina 1999 167,7          
  708 Wioleta Matczak Polsko 1994 166,5          
  710 Sviatlana Trukhanava Polsko 1984 168,3          

 

Bikiny fitness žen do 172 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 735 Sonja Ollila Finsko 2002 172 17 10     10
2. 726 Tetiana Botianovska Ukrajina 1989 170,5 14 12     12
3. 716 Merle Kraeft Německo 2000 170,5 21 16     16
4. 715 Anna Filipp Ukrajina 1997 170,3 24 19     19
5. 723 Darina Vlčáková Slovensko 1999 169,8 24 22     22
6. 734 Renata Cernauske Litva 1984 170,8 21 25     25
7. 737 Martina Gromová Česká republika 1987 171,2 27        
8. 722 Nataliia Kuzub Ukrajina 1991 171,4 31        
9. 727 Niina Laamanen Finsko 2000 171 53        
10. 714 Saga Granlund Finsko 1999 172 53        
11. 731 Ewelina Kozikowska Polsko 1992 170 60        
12. 728 Zornitsa Simeonova Bulharsko 2004 172 63        
13. 738 Laura Dilyte Litva 1993 170,5 64        
14. 720 Helena Bergsten Švédsko 1981 171,5 65        
15. 733 Ines Cerezo Španělsko 1990 170,5 67        
16. 740 Kati Viitala Finsko 1987 169,8 68        
  718 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,5          
  724 Evelin Vesterinen Estonsko 2006 169,8          
  725 Laura-Johanna Metsatalu Estonsko 2002 169,6          
  712 Savanna Kauppila Finsko 2001 170,5          
  713 Miroslava Koycheva Bulharsko 1999 171          
  717 Edona Gashi Kosovo 1993 170          
  719 Kristina Bobalíková Česká republika 1994 172          
  721 Anastasija Kalasnikova Estonsko 2001 171          
  729 Franziska Brucker Německo 1994 171,5          
  730 Alexia Bloudeau Francie 1996 171,4          
  732 Viktoria Petrova Bulharsko 2002 169,5          
  736 Monika Durka Polsko 1994 171,3          
  739 Marceline Desbois Francie 1992 172          

 

Bikiny fitness žen nad 172 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 744 Izabela Kudla Polsko 1992 173,5 6 6     6
2. 753 Anna Ehrsam Švýcarsko 1990 176 9 12     12
3. 756 Kateriin Sild Estonsko 1993 173 15 15     15
4. 748 Andreea-Teodora Sfiriac Rumunsko 1996 173,4 25 18     18
5. 743 Daria Korol Ukrajina 2002 180,2 28 24     24
6. 746 Yuliia Stepanenko Ukrajina 1998 175,5 28 27     27
7. 760 Hanne-Mette Steindal Norsko 1992 175,5 34        
8. 754 Natalia Gadzicka Polsko 1999 175 37        
9. 749 Kertu Moisto Estonsko 1995 183 40        
10. 745 Maria Tamulynas Španělsko 1985 177 56        
11. 761 Crislin Maar Estonsko 2007 179 60        
12. 750 Natalia Kuc Polsko 1999 178,5 65        
13. 757 Agata Zurowska Polsko 2000 178,8 67        
14. 759 Viktoria Panova Bulharsko 2003 175 68        
15. 755 Kamile Budiene Litva 1990 173,1 68        
16. 742 Olivia Hermlin Estonsko 2003 180 70        
  751 Madalina Simule Francie 1980 177,4          
  752 Halie Harasyn Velká Británie 1992 173          
  758 Sara Hanack Německo 1986 177,5          
  762 Elena Chernyshevich pod vlajkou IFBB 1982 174          
  747 Beatrice Gustavsson Švédsko 1992 173          

 

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 620 Olena Boiko Ukrajina 1999 161,5 8       8
2. 691 Natalia Trgova Švýcarsko 1995 167,5 10       10
3. 744 Izabela Kudla Polsko 1992 173,5 13       13
4. 735 Sonja Ollila Finsko 2002 172 25       25
5. 641 Magdaléna Žitňáková Slovensko 2001 162,5 25       25
6. 600 Kristina Pratsevyta Ukrajina 1991 159 26       26
7. 663 Marta Matušíková Slovensko 1990 166 36       36
8. 575 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 38       38

 

Fit model žen do 160 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 811 Anastasia Iliuk Ukrajina 1997 154 9 9 9 9 18
2. 810 Anna Hrechka Ukrajina 2000 155,9 11 8 9 10 19
3. 805 Emily Green Finsko 1986 15,4 13 17 16 14 30
4. 808 Viktorija Tkacenko Estonsko 1978 158,3 20 16 23 17 40
5. 802 Hanna Ursan Ukrajina 1987 155,7 34 38 25 27 52
6. 809 Ludmila Wojdak Polsko 1981 158,8 23 34 26 27 53
7. 804 Ivon Georgieva Bulharsko 2007 159 49 24      
8. 803 Ruslana Niekhliebova Ukrajina 1989 153 38 47      
9. 806 Olga Volkova Estonsko 1987 151,8 50 42      
10. 812 Katriina Lehtimaki Finsko 1989 157,5 51 48      
11. 807 Imola Suto Maďarsko 1990 155,4 47 53      
12. 801 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 51 56      

 

Fit model žen do 164 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 819 Alona Ryzhenko Ukrajina 1995 160,8 8 7 8 6 14
2. 814 Olena Yakina Ukrajina 1988 162,3 11 12 11 12 23
3. 818 Lilien Pasztor Maďarsko 2005 162 13 15 14 17 31
4. 815 Ema Dobric Srbsko 2001 163,9 29 19 19 18 37
5. 821 Anna Kucharska Polsko 1995 163,3 18 26 23 24 47
6. 817 Yana Horbatenko Ukrajina 1998 162,3 28 32 30 30 60
7. 820 Marika Harjunpaa Finsko 1972 163 36 34      
8. 816 Miroslava Romanova Itálie 1983 161,6 40 43      
9. 822 Roosa Uitus Finsko 1996 164 43 42      

 

Fit model žen do 168 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 824 Yuliya Mysyura Itálie 1993 167,7 10 8 11 9 20
2. 827 Sofia Jakubičková Slovensko 2001 166,4 11 14 11 15 26
3. 829 Crina-Maria Orleanu Rumunsko 1998 165,4 15 19 10 17 27
4. 830 Victoria Petrovich pod vlajkou IFBB 1993 166,5 18 17 20 18 38
5. 825 Lilla Csasztvan Maďarsko 2002 167 22 18 20 20 40
6. 831 Marta Matušíková Slovensko 1990 166 36 35 30 30 60
7. 832 Barbora Labudová Česká republika 1998 166,6 38 36      
8. 833 Anastasiia Terekhovska Ukrajina 1993 166,5 36 42      
9. 828 Vilte Janciunaite Litva 2001 166,4 41 37      
10. 826 Anne-Lise Rabu Francie 1985 165,5 50 50      

 

Fit model žen do 172 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 836 Alena Vaitsiuk pod vlajkou IFBB 1981 171 10 9 11 10 21
2. 841 Ines Cerezo Španělsko 1990 170,5 8 13 10 13 23
3. 840 Daniela Zolotova Lotyšsko 1998 168,5 14 11 12 11 23
4. 842 Laura Dilyte Litva 1993 170,5 18 18 16 17 33
5. 837 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,5 25 33 26 28 54
6. 838 Melinda Kummer Maďarsko 1992 168,3 34 25 29 26 55
7. 839 Julia Grenz Lotyšsko 1984 169,5 32 32      
8. 835 Alexia Bloudeau Francie 1996 171,4 36 39      

 

Fit model žen nad 172 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 850 Natalia Martynenko Španělsko 1990 173,5 9 7 8 6 14
2. 852 Maryna Haidash pod vlajkou IFBB 1992 176 9 9 15 12 27
3. 849 Kamile Budiene Litva 1990 173,1 18 16 14 15 29
4. 853 Viktoria Panova Bulharsko 2003 175 18 22 19 21 40
5. 851 Natalia Kuc Polsko 1999 178,5 19 18 22 22 44
6. 847 Julija Zezela Španělsko 1982 174 31 30 30 30 60
7. 846 Ksenija Teresko Lotyšsko 1983 175,3 35 35      
8. 848 Elena Chernyshevich pod vlajkou IFBB 1982 174 43 43      
9. 845 Camilla Rosen Švédsko 1970 173,5 45 45      
10. 844 Inna Paulmier Francie 1988 176,5 47 47      

 

Fit model žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 819 Alona Ryzhenko Ukrajina 1995 160,8 11       11
2. 811 Anastasia Iliuk Ukrajina 1997 154 11       11
3. 850 Natalia Martynenko Španělsko 1990 173,5 12       12
4. 824 Yuliya Mysyura Itálie 1993 167,7 17       17
5. 836 Alena Vaitsiuk pod vlajkou IFBB 1981 171 23       23

 

Bodyfitness žen do 158 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 208 Laia Bergonon Španělsko 1980 156,5 12 10     10
2. 209 Nikita Kurkinen Finsko 1998 157,8 14 12     12
3. 207 Jemina Hietanen Finsko 1989 156 9 15     15
4. 205 Frida Karlsson Švédsko 1987 150,5 19 22     22
5. 202 Maike Lau Německo 2002 156,4 23 24     24
6. 203 Elena Moncada Španělsko 1977 148,5 35 27     27
7. 204 Katarína Krekáčová Slovensko 2004 156,5 38        
8. 201 Marika Nystrom Finsko 1989 156,6 39        
9. 206 Kamila Rzeszowska Irsko 1981 157 44        
10. 211 Delia Lacataru Rumunsko 1993 152,5 46        
11. 210 Coline Jehan Francie 1998 156,7 48        

 

Bodyfitness žen do 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 217 Anastasiia Pertseva Ukrajina 1999 162 8 7     7
2. 223 Kateryna Bortnychuk Ukrajina 1992 160,5 10 9     9
3. 225 Petronela Hnilicová Slovensko 2001 163 14 15     15
4. 226 Morgane Bruyere Francie 1998 161,3 20 20     20
5. 215 Lucile Deboudacher Francie 1993 158,8 27 25     25
6. 221 Sigrid Skjeldstad Norsko 1995 159,8 33 30     30
7. 222 Johanna Heinijoki Finsko 1992 159 35        
8. 220 Roosa Valtanen Finsko 1991 161,5 42        
9. 227 Heli Pakarinen Finsko 1974 161,5 43        
10. 214 Emelie Lundgkvist Švédsko 1995 158,4 45        
11. 213 Olga Kelm Polsko 1982 162,5 57        
12. 216 Amina Zidan Ukrajina 1983 161,7 58        
13. 218 Marie Balon Francie 2000 160,5 62        
14. 219 Laetitia Cadoret Francie 1981 162 66        
15. 224 Evgeniya Ledvich Izrael 1979 162,5 70        

 

Bodyfitness žen do 168 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 242 Simona Enica Nizozemsko 1990 166,5 6 6     6
2. 229 Diana Doskalu Česká republika 1991 167,4 11 10     10
3. 247 Hanna Nachichko Ukrajina 1995 167,2 14 14     14
4. 240 Sanni Kastelvuo Finsko 1991 163,5 30 22     22
5. 232 Anu Koivisto Finsko 1982 163,8 31 26     26
6. 244 Susanna Niemi Finsko 1985 163,5 20 27     27
7. 235 Karmen Kiier Estonsko 1986 166 32        
8. 237 Michaela Šourková Česká republika 2000 168 38        
9. 243 Dejanira Zuklic pod vlajkou IFBB 1987 165,5 49        
10. 245 Lisa Nordgren Švédsko 1992 164,5 52        
11. 248 Anastasiia Hanzha Polsko 1995 165,3 55        
12. 230 Kristina Dranickaja Litva 1991 165 58        
13. 250 Weronika Wojcik Polsko 2003 167 60        
14. 234 Kateryna Radetska Ukrajina 1989 163,9 66        
15. 249 Irma Sprainaityte Litva 1988 167,5 71        
  233 Timea Toth Maďarsko 1988 168          
  246 Manon Imbach Francie 2000 166          
  231 Vicenta Lopez Španělsko 1981 164          
  236 Piret Marmor Estonsko 1977 168          
  238 Sinem Seyfi Turecko 1991 164          
  239 Marian Muuga Estonsko 1982 164          
  241 Irina Shuvaeva Litva 1977 163,6          

 

Bodyfitness žen nad 168 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 251 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174 5 5     5
2. 257 Yurena Navarro Španělsko 1981 169,2 10 10     10
3. 255 Vladimíra Křížová Česká republika 1972 169,5 16 16     16
4. 258 Jurgita Sciukiene Litva 1983 180 20 23     23
5. 261 Veronika Pekařová Česká republika 2003 173 23 24     24
6. 252 Emilia Heikkila Finsko 1991 178 34 26     26
7. 262 Lisanne Geisert Německo 1997 169,4 37        
8. 263 Mari Oks Estonsko 1988 176 39        
9. 254 Emma Wegelius Finsko 1992 177,3 42        
10. 253 Lucylle Guillimin Francie 2000 171,5 47        
11. 259 Renate Loraas Norsko 1984 176,5 58        
12. 264 Emma Robert Francie 1996 173 60        
13. 265 Katariina Pitkanen Finsko 1997 171 64        
14. 260 Diana Kerekes Rumunsko 2005 168,7 71        
15. 256 Aleksandra Nevski Estonsko 1988 169,5 74        

 

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 217 Anastasiia Pertseva Ukrajina 1999 162 9       9
2. 242 Simona Enica Nizozemsko 1990 166,5 11       11
3. 251 Yevheniia Prutskova Ukrajina 1980 174 11       11
4. 208 Laia Bergonon Španělsko 1980 156,5 20       20

 

Physique žen do 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 337 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 161 10 5     15
2. 335 Stephanie Ficheux Francie 1994 162,5 20 12     32
3. 339 Daniela Albrecht Německo 1982 155,5 32 14     46
4. 336 Aitana Mulero Španělsko 1979 154 38 18     56
5. 338 Jenni Hyyppa Finsko 1978 163 50 25     75

 

Physique žen nad 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 341 Vira Gavrylenko Ukrajina 1992 174 12 9     21
2. 342 Andrijana Riva Rakousko 1988 164 24 14     38
3. 347 Olena Kushnirova Ukrajina 1985 168 28 15     43
4. 343 Yuliia Herus Ukrajina 1991 165,2 40 24     64
5. 345 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163,5 50 16     66
6. 344 Habibe Akseller Turecko 1979 163,8 60 31     91
7. 346 Kunzel Sintje Německo 1996 164,5 64 33     97

 

Physique žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 341 Vira Gavrylenko Ukrajina 1992 174 6       6
2. 337 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 161 9       9

 

Wellness žen do 158 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 239 Melanie Maurer Rakousko 1993 157,8 5 8     8
2. 235 Kinga Peza Polsko 1995 156,4 12 12     12
3. 241 Milda Bruvere-Kudresova Litva 1994 157,5 13 18     18
4. 240 Satu Takamaa Finsko 1989 152,8 29 18     18
5. 242 Ewelina Hrynkiewicz-Kucybala Irsko 1981 156,5 17 19     19
6. 244 Julia Krzemien Polsko 2002 157,6 30 29     29
7. 245 Somporn Boranoom Švédsko 1969 156 33        
8. 236 Sini-Tuuli Hautalahti Finsko 1995 157 36        
9. 238 Jana Vojtíšková Česká republika 1987 156,5 45        
10. 237 Amelia Andriko Francie 1997 155,3 54        
11. 243 Mirva Kangasniemi Finsko 1986 157,3 55        
12. 246 Arbnora Racaj Kosovo 1997 154 56        

 

Wellness žen do 163 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 255 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163 5 5     5
2. 250 Michaela Vojáčková Česká republika 1993 162,5 12 17     17
3. 253 Halide Oguz Turecko 1999 159 19 18     18
4. 249 Krista Anttonen Finsko 1996 160 15 18     18
5. 251 Oliwia Lyko Polsko 2001 160,2 23 21     21
6. 248 Melissa Di Girolamo Francie 2004 161 35 26     26
7. 254 Oksana Konoshonoka Lotyšsko 1981 162,5 36        
8. 252 Heidi Mottonen Finsko 1989 159,3 36        
9. 247 Anais Cuadra Španělsko 2001 159,4 44        

 

Wellness žen do 168 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 257 Anais Delafosse Francie 1997 163,5 9 9     9
2. 259 Helena Urban Sovová Česká republika 1994 166,5 8 12     12
3. 258 Paulina Slomska Polsko 2005 167,5 14 12     12
4. 262 Shanda Carr Velká Británie 1985 167 31 19     19
5. 261 Michaela Galafúsiková Slovensko 2004 167,5 27 25     25
6. 260 Emilia Kiiveri Finsko 1994 167 30 28     28
7. 263 Niina Pyrhonen Finsko 1987 165,8 32        
8. 256 Isabel Saarela Finsko 1999 164,5 33        

 

Wellness žen nad 168 cm

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 271 Magdalena Radonjic Černá Hora 1992 174 6 6     6
2. 265 Ursula Njila Francie 1993 174,5 9 9     9
3. 266 Nataliia Korniiuk Česká republika 1988 174,4 16 15     15
4. 270 Niina Kaunisto Finsko 1986 168,5 18 20     20
5. 268 Anastasia Makarova Česká republika 1994 179,5 28 26     26
6. 269 Katriina Mannonen Finsko 1995 173 28 29     29
7. 267 Kirke Olonen Estonsko 1996 168,2 36        
8. 272 Karina Millere Lotyšsko 1984 170 39        

 

Wellness žen - absolutní vítězka

 

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 271 Magdalena Radonjic Černá Hora 1992 174 6       6
2. 255 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163 9       9
3. 239 Melanie Maurer Rakousko 1993 157,8 15       15
4. 257 Anais Delafosse Francie 1997 163,5 20       20

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři