Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2024 - výsledky

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 David Martynek TJ Třinecké železárny 1999 69,4 - 11 12 23
2. 106 Petr Čížek PROM-IN team 1967 69,9 - 10 20 30
3. 71 David Hatrik SK Luna Fitness Havířov 1978 69,6 - 11 30 41
4. 43 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 69,5 - 19 40 59
5. 120 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1978 64,5 - 25 50 75

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 136 Michal Smetana Fitness Galaxie 1998 74,1 - 7 14 21
2. 123 René Puczok R-Fitness Návsí 1995 74,7 - 20 26 46
3. 135 Jan Matějíček Fitness Factory Jihlava 1989 74,8 - 13 36 49
4. 58 Zdeněk Machů Extrifit Club 1991 73,6 - 18 32 50
5. 37 Roman Orság SK PEPA Centrum Opava 2001 74,1 - 20 44 64
6. 232 Michal Matúš TJ Třinecké železárny 1998 73,5 - 29 54 83
7. 142 Tomáš Konečný Big1One Fitness 1995 74,6 - 35 70 105

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 24 Jaroslav Drobek Městský sportovní klub Orlová 1977 79,9 9 10 16 26
2. 181 Ondřej Pospíšil Dream Gym Mladá Boleslav 1998 79,3 13 12 30 42
3. 210 Tomáš Harabiš Replay fitness Frenštát p. R. 1995 78,2 17 21 36 57
4. 93 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 79,4 21 22 40 62
5. 215 Erik Bohuslav Extrifit Club 1992 78,8 21 17 46 63
6. 60 Jakub Sikora TJ Třinecké železárny 1994 78,8 22 25 44 69
7. 171 Josef Fuchs 4you fitness 1995 79,4 38 - - 38
8. 82 Martin Kadlec Fitness team Ronnie.cz 1996 78,6 42 - - 42
9. 40 Jiří Žulko Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1989 79,7 45 - - 45
10. 129 Michal Dvořák Muscle Factory Březnice 1986 78,6 48 - - 48
11. 85 Serhii Havryliuk Extrifit Club 1994 78,9 52 - - 52

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 83,3 6 9 12 21
2. 55 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 83,3 12 9 26 35
3. 77 Tomáš Kuchař TUREK TEAM 1983 88,3 12 12 24 36
4. 224 Lukáš Novický MAX FITNESS 1997 87,4 21 23 40 63
5. 176 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 85,5 24 20 50 70
6. 57 Matěj Pěnkava Dream Gym Mladá Boleslav 1992 87,7 30 30 60 90
7. 161 Roman Kawulok TJ Třinecké železárny 1973 85,6 41 - - 41
8. 184 Tomáš Tvarůžka 4you fitness 1977 89,0 41 - - 41
9. 92 Thomas Mauracher Fine Fitness Pardubice 2000 88,4 42 - - 42
10. 84 Martin Adamczyk Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 85,4 47 - - 47

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Jakub Caha pro life Fitness Telč 1988 101,5 7 7 16 23
2. 125 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 98,4 10 10 18 28
3. 7 Filip Orel PROM-IN team 1991 113,4 14 14 28 42
4. 83 Vladimír Popelka Extrifit Club 1980 93,9 21 24 42 66
5. 116 Radek Zelenka Avalon Fitness 1985 92,8 21 26 48 74
6. 199 Jiří Kocurek Kubík fitness Ostrava 1978 84,2 30 24 56 80
7. 74 Petr Tejkl MD Fitness Lanškroun 1997 97,2 41 - - 41
8. 156 Petr Kříž SK Fiala´s Gym 1993 109,4 42 - - 42
9. 163 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 102,3 45 - - 45
10. 3 Jakub Ott Target Team 1987 115,3 46 - - 46
11. 13 Daniel Kříž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1989 98,8 52 - - 52

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 10 Jakub Caha pro life Fitness Telč 1988 101,5 5 5
2. 9 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 83,3 11 11
3. 24 Jaroslav Drobek Městský sportovní klub Orlová 1977 79,9 16 16
4. 136 Michal Smetana Fitness Galaxie 1998 74,1 19 19
5. 52 David Martynek TJ Třinecké železárny 1999 69,4 25 25

 


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 198 Tomáš Mach Hakim Fitness 1982 106,0 12 18 20 38
2. 77 Tomáš Kuchař TUREK TEAM 1983 88,3 14 12 26 38
3. 24 Jaroslav Drobek Městský sportovní klub Orlová 1977 79,9 12 8 30 38
4. 17 Jan Kubo PRO Athlete Team Dvoro 1983 101,6 15 19 30 49
5. 144 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 88,0 22 17 38 55
6. 83 Vladimír Popelka Extrifit Club 1980 93,9 32 30 60 90
7. 199 Jiří Kocurek Kubík fitness Ostrava 1978 94,2 36 - - 36
8. 73 Patrik Iláš Blackfield Elite 1975 95,3 40 - - 40
9. 133 Pavel Šulc Synergy Stars 1983 100,4 42 - - 42
10. 184 Tomáš Tvarůžka 4you fitness 1977 89,0 50 - - 50
11. 72 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 103,2 55 - - 55

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 196 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 98,8 6 6 10 16
2. 89 Libor Němeček Warriors Veselí nad Moravou 1971 92,0 10 19 20 39
3. 106 Petr Čížek PROM-IN team 1967 69,9 16 13 32 45
4. 151 David Kolman ATOMY Sport-club 1974 85,4 18 14 38 52
5. 46 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 94,5 26 27 50 77
6. 98 Milan Syrovátka Delta Fitness Praha 1970 103,3 30 27 60 87
7. 161 Roman Kawulok TJ Třinecké železárny 1973 85,6 36 - - 36
8. 218 Miroslav Hanzelka Fontána fitness 1971 88,2 40 - - 40
9. 43 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 69,5 42 - - 42
10. 78 Petr Tomášek MHR Academy 1970 89,5 50 - - 50
11. 50 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 70,1 55 - - 55
12. 120 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 64,5 60 - - 60

Kulturistika mužů masters 60 - 69 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Ladislav Šroubek PRO Athlete Team Dvoro 1960 74,3 - 5 10 15
2. 54 Jiří Němec T-Gym - SK kulturistiky a fitness 1958 72,6 - 12 20 32
3. 32 Miroslav Hrozek ATOMY Sport-club 1963 74,5 - 14 32 46
4. 185 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 82,8 - 19 38 57

Kulturistika mužů masters nad 70 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 231 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 75,0 - 8 16 24
2. 223 Josef Rakyta SK PEPA Centrum Opava 1951 81,5 - 8 22 30
3. 102 Vladimír Dostál Extrifit Club 1946 76,0 - 14 24 38

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 196 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 98,8 5 5
2. 198 Tomáš Mach Hakim Fitness 1982 106,0 10 10
3. 56 Ladislav Šroubek PRO Athlete Team Dvoro 1960 74,3 15 15
4. 231 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 75,0 20 20

 


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 165 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179,5 84,8 6 5 14 19
2. 25 Filip Kocourek BTSB fitness klub 1999 171,0 71,1 12 10 16 26
3. 246 Adam Večeřa Extrifit Club 1999 177,0 82,0 19 16 34 50
4. 197 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 176,0 82,0 15 20 38 58
5. 136 Michal Smetana Fitness Galaxie 1998 172,0 74,1 27 24 46 70
6. 166 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 176,5 83,5 27 28 60 88
7. 117 Tomáš Vejmělek Big1One Fitness 1995 178,5 80,2 37 - - 37
8. 158 Tomáš Kočka Titan Gym Team 1991 173,5 74,5 38 - - 38
9. 29 Martin Havelka BBK-Fitness Znojmo 2000 177,5 83,0 45 - - 45
10. 137 Jan Černý MAX FITNESS 2000 176,0 82,8 48 - - 48

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 186 Boris Orava MHR Academy 1985 183,0 89,7 - 5 10 15
2. 125 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 188,5 98,4 - 12 22 34
3. 89 Libor Němeček Warriors Veselí nad Moravou 1971 186,0 92,0 - 30 32 62
4. 31 Dan Bartoš Hammer Strength Fitness 1992 182,0 84,8 - 22 40 62
5. 88 Jan Čamek pro life Fitness Telč 1991 188,0 95,5 - 22 48 70
6. 163 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 102,3 - 24 54 78
7. 84 Martin Adamczyk Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 185,0 85,4 - 24 70 94

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 165 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179,5 84,8 5 5
2. 186 Boris Orava MHR Academy 1985 183,0 89,7 10 10

 


Klasická kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 89 Libor Němeček Warriors Veselí nad Moravou 1971 186,0 92,0 9 19 18 37
2. 144 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 180,5 88,1 11 16 26 42
3. 4 Michal Kropáček Olympia Fitness 1981 178,0 84,4 13 16 28 44
4. 167 Tomáš Javůrek Hulk Gym 1984 188,5 97,2 18 16 36 52
5. 71 David Hatrik SK Luna Fitness Havířov 1978 169,0 69,6 30 9 48 57
6. 44 Milan Kováč SK PEPA Centrum Opava 1976 178,0 84,3 29 30 60 90
7. 108 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 182,0 82,8 32 - - 32
8. 91 Tomáš Procházka Battleground gym Neratovice 1979 186,0 95,0 42 - - 42
9. 161 Roman Kawulok TJ Třinecké železárny 1973 180,0 85,6 44 - - 44
10. 192 Karel Janečka Avalon Fitness 1982 193,0 98,9 49 - - 49
11. 120 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 167,5 64,5 56 - - 56
12. 185 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 178,0 82,8 58 - - 58

 


Classic physique do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Filip Kocourek BTSB fitness klub 1999 171,0 71,1 - 8 10 18
2. 246 Adam Večeřa Extrifit Club 1999 177,0 82,0 - 8 20 28
3. 228 Ondřej Daňa Padera Gym 1993 168,0 69,7 - 14 32 46
4. 197 Petr Buráň Gym Blue Sun 1993 176,0 82,0 - 28 40 68
5. 136 Michal Smetana Fitness Galaxie 1998 172,0 74,1 - 25 52 77
6. 158 Tomáš Kočka Titan Gym Team 1991 173,5 74,5 - 25 56 81
7. 166 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 176,5 83,5 - 31 68 99

Classic physique nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 165 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179,5 84,8 7 5 14 19
2. 190 Lukáš Hlavatý Pro Nutrition Czech Team 1998 185,0 91,9 12 11 24 35
3. 125 Tomáš Roškot Team SKFČR 1993 188,5 98,4 10 16 22 38
4. 175 Tomáš Svoboda MAX FITNESS 1991 180,5 88,6 21 21 40 61
5. 117 Tomáš Vejmělek Big1One Fitness 1995 178,5 80,2 32 28 52 80
6. 234 Lukáš Vondra Target Team 1993 184,0 90,4 24 24 58 82
7. 154 Jan Balvín MAX FITNESS 1999 182,0 84,3 37 - - 37
8. 209 Jaroslav Pletnev Hakim Fitness 1992 186,0 97,9 38 - - 38
9. 247 Pavol Guzlej Extrifit Club 1997 179,0 84,3 45 - - 45
10. 230 Dominik Hnízdo Dream Gym Mladá Boleslav 1999 182,0 78,4 47 - - 47
11. 122 František Janů BOPO Factory Gym Beasts 1998 185,5 93,5 52 - - 52

Classic physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 25 Filip Kocourek BTSB fitness klub 1999 171,0 71,1 6 6
2. 165 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179,5 84,8 9 9

 


Classic physique masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 144 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 180,5 88,0 - 8 10 18
2. 108 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 182,0 82,8 - 11 22 33
3. 73 Patrik Iláš Blackfield Elite 1975 186,0 95,3 - 15 28 43
4. 120 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 167,5 64,5 - 17 40 57

 


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 225 Vladimir Fedotov Target Team 1995 172,0 6 5 5
2. 67 Roman Ladatko Fitness při Centru volného času 1984 173,0 11 14 14
3. 6 Tomáš Hanzelka Fitness team Ronnie.cz 2001 174,0 15 15 15
4. 104 Oliver Hudec Target Team 1998 174,0 21 19 19
5. 141 Jannis Belis ATOMY Sport-club 1998 171,0 22 25 25
6. 148 Libor Chmel Target Team 1991 171,0 32 27 27
7. 99 Josef Šíma Extrifit Club 1983 174,0 34 - 34
8. 173 Ondřej Pokorný SK Zbýšov 1991 172,5 41 - 41
9. 35 Tomáš Kozák Target Team 1997 172,5 44 - 44
10. 95 Antonín Fanta Dream Gym Mladá Boleslav 1997 174,0 51 - 51
11. 28 Adam Silbrník Extrifit Club 1997 172,0 57 - 57
12. 164 Pavel Král SK Zbýšov 1987 172,0 60 - 60
13. 53 Jakub Hodan Target Team 1991 168,0 63 - 63
14. 21 Adam Wellart Target Team 1995 171,0 70 - 70

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 227 Martin Horák Fitness při Centru volného času 1989 177,0 11 10 10
2. 42 Daniel Denk Extrifit Club 1994 175,0 12 11 11
3. 205 Petr Boar Extrifit Club 2005 175,0 15 15 15
4. 126 Marek Bulva Target Team 1986 176,0 11 16 16
5. 160 Vít Oravec Fitness při Centru volného času 1989 178,0 26 25 25
6. 217 Roman Bednář M-Style Fitness 1986 176,0 29 27 27
7. 180 Jaroslav Duštíř Fitness URAL Sokolov 1968 175,0 37 - 37
8. 245 Tomáš Vognar SK Zbýšov 1990 178,0 37 - 37

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 195 Rumen Vladislavov Xfitness Spartan gym Praha 1992 180,0 - 5 5
2. 69 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 181,0 - 10 10
3. 115 Nondas Kourousis Xfitness Spartan gym Praha 1991 182,0 - 18 18
4. 109 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 - 18 18
5. 204 Dominik Hapko Kubík fitness Ostrava 2003 179,5 - 26 26
6. 219 Daniel Hapala FIT-K.O. klub kult., fitness a boj. sportů 1993 181,0 - 28 28
7. 26 Jan Pastrňák Kubík fitness Ostrava 1996 179,0 - 33 33

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 238 Adam Dohanič FITNESS-4LIFE 1994 184,0 8 7 7
2. 79 Zdeněk Piekarz Fitness při Centru volného času 1995 184,0 16 14 14
3. 162 Radek Baron HDFitness 1999 189,0 14 17 17
4. 19 Bronislav David 4you fitness 1995 187,0 18 17 17
5. 121 David Veselý MAX FITNESS 1994 187,0 21 19 19
6. 38 Pavel Kudláček Sportcentrum Cheb 1999 191,0 34 30 30
7. 152 Martin Hanč Extrifit Club   189,0 35 - 35
8. 80 Štěpán Müller Hakim Fitness 1968 183,0 41 - 41
9. 187 Antonín Kubeček Pro Nutrition Czech Team 1996 188,0 42 - 42
10. 128 Lukáš Puta Target Team 1986 185,0 48 - 48

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 195 Rumen Vladislavov Xfitness Spartan gym Praha 1992 180,0 6 6
2. 238 Adam Dohanič FITNESS-4LIFE 1994 184,0 15 15
3. 225 Vladimir Fedotov Target Team 1995 172,0 15 15
4. 227 Martin Horák Fitness při Centru volného času 1989 177,0 15 15

 


Physique mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 221 Kamil Říha PRO Athlete Team Dvoro 1984 196,0 10 10 10
2. 109 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 14 12 12
3. 99 Josef Šíma Extrifit Club 1983 174,0 10 13 13
4. 12 Patrik Provazník Sport studio Sandow 1981 181,0 17 20 20
5. 236 Jiří Lafata WERKADD TEAM 1977 181,0 30 25 25
6. 226 Václav Vávra Target Team 1974 183,0 33 26 26
7. 180 Jaroslav Duštíř Fitness URAL Sokolov 1968 175,0 34 - 34
8. 80 Štěpán Müller Hakim Fitness 1968 183,0 37 - 37
9. 27 Zdeněk Vrána Fitness team Ronnie.cz 1971 179,0 44 - 44
10. 107 Leo Vodička Extrifit Club 1974 178,0 45 - 45

 


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Vladimíra Křížová Target Team 1972 170,0 8 7 7
2. 240 Karolína Milová Avalon Fitness 2000 166,0 14 11 11
3. 65 Michaela Šourková Extrifit Club 2000 166,0 17 19 19
4. 16 Diana Doskalu Target Team 1991 166,0 19 19 19
5. 22 Eliška Smejkalová BBK-Fitness Znojmo 1990 168,0 18 21 21
6. 8 Damijana Meitnerová Big1One Fitness 1978 165,0 30 30 30
7. 168 Šárka Smolíková Sportcentrum Cheb 1984 168,0 35 - 35
8. 139 Andrea Vlha HDFitness 1988 155,0 40 - 40

 


Bodyfitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 127 Hana Peňová GYM FLEX MOKRÁ - TJ Mokrá-Horákov 1973 171,0 9 10 10
2. 75 Kateřina Brychtová Fitness při Centru volného času 1974 170,5 13 11 11
3. 23 Vladimíra Křížová Target Team 1972 170,0 7 12 12
4. 191 Michaela Svobodová EXTRIFIT GYM Jablonec nad Nisou 1981 167,0 24 19 19
5. 33 Iveta Hanzelková Fontána fitness 1978 168,0 24 23 23
6. 8 Damijana Meitnerová Big1One Fitness 1978 165,0 29 29 29
7. 101 Pavla Michnová Fine Fitness Pardubice 1969 173,0 35 - 35
8. 168 Šárka Smolíková Sportcentrum Cheb 1984 168,0 39 - 39
9. 70 Vendula Vrzalová T-Gym - SK kulturistiky a fitness 1982 157,5 45 - 45

 


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 20 Bogdana Bashta Extrifit Club 1988 154,5 8 8 8
2. 66 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 10 12 12
3. 134 Margita Sýkorová Hammer Strength Fitness 1983 160,0 21 18 18
4. 242 Barbora Palová Morava GYM Orlová 1999 158,0 18 20 20
5. 179 Daniela Blažeňaková MD Fitness Lanškroun 2001 157,0 22 23 23
6. 41 Aneta Besedová PRO Athlete Team Dvoro 1991 159,0 28 28 28
7. 111 Sabina Hašková MD Fitness Lanškroun 2000 160,0 37 - 37
8. 244 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 152,5 39 - 39
9. 114 Galina Kustova Fitness URAL Sokolov 1979 160,0 44 - 44
10. 51 Kamila Bednářová DIDI Gym Team Opava 1996 156,0 49 - 49
11. 214 Jitka Faitová Fitness při Centru volného času 1971 156,0 55 - 55

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Michaela Štěpánková Target Team 2000 165,0 12 12 12
2. 61 Natálie Šnajdrová Vale Tudo Gym Brandýs nad Labem 2004 162,0 12 14 14
3. 208 Vendula Grocholová 4you fitness 1993 163,0 14 15 15
4. 243 Jana Košťálová Extrifit Club 2002 163,0 15 17 17
5. 189 Ivana Škůrková M-Style Fitness 1986 163,0 21 20 20
6. 105 Lucie Kořínková Olympia Fitness 1997 164,0 36 27 27
7. 155 Žaneta Jirsová Extrifit Club 1995 164,0 36 - 36
8. 241 Blanka Potočková Hammer Strength Fitness 1983 161,0 43 - 43
9. 76 Denisa Filipová Fitness team Ronnie.cz 2000 164,0 45 - 45
10. 130 Pavla Bohuslavová Extrifit Club 1983 161,5 48 - 48
11. 113 Karolína Liberdová FITPARK 1987 161,0 53 - 53
12. 39 Monika Hyrák DIDI Gym Team Opava 1981 160,5 54 - 54
13. 170 Erika Holinková Extrifit Club 1997 162,0 60 - 60

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Martina Gromová Target Team 1987 169,0 6 6 6
2. 2 Vendula Sekyrová PRO Athlete Team Dvoro 2001 168,0 11 10 10
3. 34 Barbora Pavelková Fitness Institut klub 1998 167,5 12 13 13
4. 211 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,0 20 21 21
5. 100 Nikola Skoupá Profi Fitness Eva 1998 167,0 36 27 27
6. 138 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,0 35 27 27
7. 81 Martina Šípková Form Factory 1998 167,0 37 - 37
8. 143 Nikola Ambros Fitness Institut klub 1989 167,5 38 - 38
9. 233 Radka Kučera Fitness Institut klub 1989 168,0 39 - 39
10. 86 Veronika Wagnerová Fitness Institut klub 1998 166,0 40 - 40
11. 182 Angelika Pochmonová BBK-Fitness Znojmo 1997 169,0 57 - 57
12. 90 Alena Víšková Cardio Fitness Česká Lípa 2001 166,0 64 - 64
13. 118 Alina Balan Target Team 1995 170,0 65 - 65
14. 159 Daria Moish Xfitness Spartan gym Praha 1985 166,0 67 - 67
15. 220 Alena Šimková Kubík fitness Ostrava 1987 167,5 72 - 72

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Andrea Pavlíková Fitness team Ronnie.cz 1996 171,0 12 10 10
2. 14 Kristina Bobalíková Synergy Stars 1994 171,0 17 14 14
3. 112 Kateřina Pupsová Fine Fitness Pardubice 1988 179,0 16 17 17
4. 207 Simona Jersaková Kubík fitness Ostrava 1997 171,5 15 17 17
5. 15 Veronika Pekařová PRO Athlete Team Dvoro 2003 171,0 18 18 18
6. 132 Anastasiia Makarova MAX FITNESS 1994 180,0 27 28 28
7. 87 Karolína Šrámková FIT LIFE Doubravka 1998 176,0 37 - 37
8. 235 Tereza Machancová M-Style Fitness 2000 173,0 41 - 41
9. 212 Eva Niemetzová GG Team 2000 174,0 48 - 48
10. 239 Jana Linek TOP FITNESS XXL 1987 176,0 51 - 51
11. 177 Karin Palovčíková Fitness Institut klub 2000 177,5 53 - 53
12. 169 Eliška Košťálová PROM-IN team 1991 171,0 54 - 54

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 64 Andrea Pavlíková Fitness team Ronnie.cz 1996 171,0 9 9
2. 1 Martina Gromová Target Team 1987 169,0 9 9
3. 20 Bogdana Bashta Extrifit Club 1988 154,5 12 12
4. 49 Michaela Štěpánková Target Team 2000 165,0 20 20

 


Bikiny fitness masters do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Adéla Stonawska Sportcentrum Cheb 1986 155,0 7 7 7
2. 20 Bogdana Bashta Extrifit Club 1988 154,5 10 12 12
3. 66 Petra Šímová Extrifit Club 1983 158,0 12 14 14
4. 189 Ivana Škůrková M-Style Fitness 1986 163,0 19 17 17
5. 134 Margita Sýkorová Hammer Strength Fitness 1983 160,0 28 25 25
6. 244 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 152,5 34 28 28
7. 130 Pavla Bohuslavová Extrifit Club 1983 161,5 36 - 36
8. 39 Monika Hyrák DIDI Gym Team Opava 1981 160,5 39 - 39
9. 178 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 161,0 40 - 40
10. 241 Blanka Potočková Hammer Strength Fitness 1983 161,0 53 - 53
11. 113 Karolína Liberdová FITPARK 1987 161,0 55 - 55
12. 114 Galina Kustova Fitness URAL Sokolov 1979 160,0 60 - 60
13. 68 Gabriela Kubičková Fitness Factory Jihlava 1977 163,0 61 - 61
14. 237 Irena Kudláčková Titan Gym Team 1977 156,5 69 - 69
15. 214 Jitka Faitová Fitness při Centru volného času 1971 156,0 72 - 72

Bikiny fitness masters nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Martina Gromová Target Team 1987 169,0 5 5 5
2. 112 Kateřina Pupsová Fine Fitness Pardubice 1988 179,0 11 12 12
3. 62 Sandagdorj Enkhjargal Target Team 1977 167,0 20 16 16
4. 143 Nikola Ambros Fitness Institut klub 1989 167,5 22 18 18
5. 233 Radka Kučera Fitness Institut klub 1989 168,0 25 26 26
6. 138 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,0 23 28 28
7. 159 Daria Moish Xfitness Spartan gym Praha 1985 166,0 45 - 45
8. 172 Martina Němcová MD Fitness Lanškroun 1984 168,0 46 - 46
9. 150 Monika Honková 4you fitness 1981 169,0 49 - 49
10. 194 Svetlana Ostapenko MAX FITNESS 1977 166,0 49 - 49
11. 239 Jana Linek TOP FITNESS XXL 1987 176,0 49 - 49
12. 220 Alena Šimková Kubík fitness Ostrava 1987 167,5 57 - 57
13. 119 Barbora Vránová Vltavská PRO Athlete Team Dvoro 1988 166,5 61 - 61
14. 63 Kateřina Lafata WERKADD TEAM 1989 167,0 63 - 63

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 11 Adéla Stonawska Sportcentrum Cheb 1986 155,0 7 7
2. 1 Martina Gromová Target Team 1987 169,0 8 8

 


Wellness fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 193 Jana Vojtíšková Target Team 1987 157,0 - 5 5
2. 174 Eliška Sekerková Fitness tým Kadaň 1989 162,0 - 11 11
3. 94 Nikola Földešiová Sportcentrum Cheb 1997 159,0 - 17 17
4. 97 Kateřina Novotná Eurogym Fitness 1999 163,0 - 19 19
5. 48 Michaela Katolická Target Team 1983 163,0 - 24 24
6. 149 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 - 28 28

Wellness fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 96 Helena Urban Sovová TUREK TEAM 1994 166,0 - 5 5
2. 213 Viktorie Valendinová Hammer Strength Fitness 2000 175,5 - 10 10

Wellness fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 193 Jana Vojtíšková Target Team 1987 157,0 5 5
2. 96 Helena Urban Sovová TUREK TEAM 1994 166,0 10 10

 


Wellness fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 174 Eliška Sekerková Fitness tým Kadaň 1989 162,0 - 5 5
2. 48 Michaela Katolická Target Team 1983 163,0 - 10 10
3. 149 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 - 15 15

 


Fit model žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 183 Barbora Labudová PRO Athlete Team Dvoro 1998 166,0 - 10 9 19
2. 36 Barbora Šuláková Titan Gym Team 2002 162,5 - 10 9 19
3. 216 Monika Krupková PRO Athlete Team Dvoro 1986 172,0 - 14 13 27
4. 63 Kateřina Lafata WERKADD TEAM 1989 167,0 - 19 20 39
5. 18 Markéta Šestáková Target Team 1994 166,0 - 24 24 48
6. 5 Iveta Divišová Fitness Factory Jihlava 1979 164,5 - 30 30 60

 


Fit páry

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Barbora Pavelková
Aleš Novák
Fitness Institut klub
Fine Fitness Pardubice
1998
1988
- 5 - 5
2. 66 Petra Šímová
Josef Šíma
Extrifit Club 1983
1983
- 11 - 11
3. 1 Martina Gromová
Jakub Hodan
Target Team 1987
1991
- 15 - 15
4. 63 Kateřina Lafata
Jiří Lafata
WERKADD TEAM 1989
1977
- 19 - 19
5. 119 Barbora Vránová
Zdeněk Vrána
PRO Athlete Team Dvoro
Fitness team Ronnie.cz
1988
1971
- 25 - 25

 


Kulturistika smíšených párů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 149 Petra Hrazánková
Jakub Hrad
Fitness Factory Jihlava 1980
1995
- 6 12 18
2. 127 Hana Peňová
Tomáš Javůrek
GYM FLEX MOKRÁ - TJ Mokrá-Horákov
Hulk Gym
1973
1984
- 9 18 27
3. 33 Iveta Hanzelková
Miroslav Hanzelka
Fontána fitness
GYM FLEX MOKRÁ - TJ Mokrá-Horákov
Hulk Gym
1978
1971
- 15 30 45

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři