Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2024 - výsledky

Přinášíme Vám kompletní výsledky vrcholné mistrovské soutěže dorosteneckých a juniorských závodníků Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, které se konalo v pátek 29. března v kulturním domě ve Frenštátu pod Radhoštěm. Na soutěži se závodilo v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, classic physique, bikiny fitness a wellness fitness. Níže se můžete podávat na kompletní výsledky.

 


Kulturistika mladšího dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,4 - 5 10 15
2. 113 David Čížek TJ Slavoj Děčín 2009 59,9 - 10 20 30
3. 78 Yehor Mateishyn DIDI Gym Team Opava 2008 64,2 - 15 30 45
4. 76 Leoš Bohatý PRO Life Fitness Telč 2008 69,9 - 20 40 60

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,4 - 7 14 21
2. 4 Lukáš Teichmann Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2007 55,8 - 10 16 26
3. 82 Lukáš Fidrmuc Dream Gym Mladá Boleslav 2006 61,1 - 15 30 45
4. 95 Jakub Zachara Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2007 57,7 - 21 40 61
5. 78 Yehor Mateishyn DIDI Gym Team Opava 2008 64,2 - 23 50 73

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Matěj Jüttner Extrifit Club 2006 70,4 9 12 18 30
2. 110 David Kazda Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,0 11 10 22 32
3. 111 Robert Rudavský Dream Gym Mladá Boleslav 2006 66,9 10 12 22 34
4. 84 Adolf Vraspír TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 71,7 22 21 40 61
5. 24 Tobiáš Dytrych Dream Gym Mladá Boleslav 2007 69,5 23 19 46 65
6. 25 Frederic Kolek DIDI Gym Team Opava 2007 66,8 32 30 60 90
7. 93 Václav Prošek BTSB fitness klub 2007 70,8 37 - - 37
8. 91 Lubomír Hasmanda DIDI Gym Team Opava 2007 65,8 38 - - 38
9. 79 Miroslav Lubeník DIDI Gym Team Opava 2006 71,5 44 - - 44

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Pavel Kocmich Extrifit Club 2006 88,3 - 10 12 22
2. 85 David Sedlák Big1One Fitness 2006 83,4 - 12 20 32
3. 75 Oldřich Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 78,3 - 9 28 37
4. 39 Ondřej Boczan SK kulturistiky Hrádek nad Nisou 2006 78,3 - 21 44 65
5. 10 Matyáš Halko SK PEPA Centrum Opava 2006 84,4 - 24 50 74
6. 42 Michal Sedlák Big1One Fitness 2006 81,6 - 30 58 88

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 3 Pavel Kocmich Extrifit Club 2006 88,3 5 5
2. 6 Matěj Jüttner Extrifit Club 2006 70,4 10 10
3. 69 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,4 15 15

 


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Jan Pipek Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2003 69,6 5 5 10 15
2. 110 David Kazda Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,0 10 12 20 32
3. 111 Robert Rudavský Dream Gym Mladá Boleslav 2006 66,9 15 19 30 49
4. 69 Sebastián Smetana SK PEPA Centrum Opava 2008 62,4 26 21 46 67
5. 103 Jakub Lauber Dream Gym Mladá Boleslav 2005 69,6 23 26 48 74
6. 114 Petr Křenek Fit Life 24 2003 67,7 30 24 58 82
7. 83 Dominik Hrdlička SharkZone fitness Louny 2003 67,2 33 - - 33
8. 25 Frederic Kolek DIDI Gym Team Opava 2007 66,8 39 - - 39

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 115 Karel Taras PRO Life Fitness Telč 2001 75,3 - 9 10 19
2. 51 Lukáš Andrejko Gabriela Linhartová Team 2004 76,5 - 9 30 39
3. 23 Roman Orság SK PEPA Centrum Opava 2001 76,3 - 15 26 41
4. 22 Jan Hažík Fontána fitness 2005 75,6 - 16 32 48
5. 53 Martin Slaný Kubík fitness Ostrava 2001 74,0 - 25 50 75

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 46 David Brávek Profi Fitness Eva 2001 80,1 - 9 10 19
2. 13 Marek Neumann Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 2001 91,7 - 14 24 38
3. 26 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 79,2 - 14 28 42
4. 112 Jan Wodecki DIDI Gym Team Opava 2001 85,6 - 18 44 62
5. 3 Pavel Kocmich Extrifit Club 2006 88,3 - 21 44 65
6. 10 Matyáš Halko SK PEPA Centrum Opava 2006 84,4 - 30 60 90

 


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 46 David Brávek Profi Fitness Eva 2001 179,0 80,1 - 9 14 23
2. 105 Lukáš Fürle TJ ASK Blansko 2002 175,0 76,2 - 9 20 29
3. 40 Ondřej Kisza Extrifit Club 2001 176,0 74,8 - 14 36 50
4. 26 Daniel Drtina Fitness team Ronnie.cz 2001 177,5 79,2 - 21 38 59
5. 115 Karel Taras PRO Life Fitness Telč 2001 175,0 75,3 - 24 38 62
6. 77 Martin Pohanka Big1One Fitness 2002 183,0 79,2 - 29 58 87

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 46 David Brávek Profi Fitness Eva 2001 80,1 5 5
2. 115 Karel Taras PRO Life Fitness Telč 2001 75,3 11 11
3. 45 Jan Pipek Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2003 69,6 14 14

 


Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 Lukáš Fürle TJ ASK Blansko 2002 175,0 76,2 - 9 14 23
2. 104 Dan Žalud GYM FLEX Mokrá 2003 174,5 74,6 - 9 16 25
3. 40 Ondřej Kisza Extrifit Club 2001 176,0 74,8 - 21 30 51
4. 22 Jan Hažík Fontána fitness 2005 180,0 75,6 - 25 46 71
5. 51 Lukáš Andrejko Gabriela Linhartová Team 2004 175,0 76,5 - 15 60 75
6. 77 Martin Pohanka Big1One Fitness 2002 183,0 79,2 - 29 52 81
7. 11 Simon Mladenov Gabriela Linhartová Team 2002 180,5 78,5 - 31 62 93

 


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 102 Jan Ptáček FITPARK 2006 171,5 - 5 5
2. 34 Adam Ceh Extrifit club 2006 187,0 - 11 11
3. 28 Tomáš Hurta Fit Club ATLAS Frýdek Místek 2008 187,0 - 17 17
4. 43 Tobiáš Beneš SK Zbýšov 2006 176,0 - 18 18
5. 32 Adam Dobeš SK PEPA Centrum Opava 2007 182,0 - 24 24
6. 44 Vojtěch Kohout Fitness URAL Sokolov 2007 178,0 - 29 29

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 70 Petr Boar Extrifit Club 2005 176,0 - 5 5
2. 102 Jan Ptáček FITPARK 2006 171,5 - 12 12
3. 86 Kryštof Housa Wolf fitness 2005 176,0 - 13 13
4. 37 Matěj Tkáč 4you fitness 2003 173,0 - 20 20

Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 92 Radek Kasal Fitness DK 2002 181,5 - 5 5
2. 5 Matěj Bína Mafia Fitness 2002 180,0 - 12 12
3. 20 Marek Černohous Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2004 178,5 - 16 16
4. 18 Tadeáš Kučera M-Style Fitness 2001 176,5 - 16 16

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 190,0 - 6 6
2. 34 Adam Ceh Extrifit club 2006 187,0 - 12 12
3. 8 Richard Mojžysz FITPARK 2003 185,5 - 12 12
4. 32 Adam Dobeš SK PEPA Centrum Opava 2007 182,0 - 20 20

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 70 Petr Boar Extrifit Club 2005 176,0 5 5
2. 92 Radek Kasal Fitness DK 2002 181,5 11 11
3. 30 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 190,0 14 14

 


Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 14 Barbora Martínková Dream Gym Mladá Boleslav 2004 164,0 10 11 11
2. 71 Dagmar Kalusová Fontána fitness 2006 157,5 17 14 14
3. 64 Natálie Kovaříková FIT LIFE Doubravka 2001 162,0 14 14 14
4. 87 Kateřina Beránková MAX FITNESS 2001 162,0 15 16 16
5. 100 Lucie Dányová FITNESS-4LIFE 2006 160,5 17 20 20
6. 62 Leona Kozáková MAX FITNESS 2005 177,0 31 30 30
7. 58 Tereza Kačírková MHR Academy 2005 168,0 36 - 36
8. 1 Nicola Horáková DIDI Gym Team Opava 2003 162,5 37 - 37
9. 99 Adéla Rodryčová FITPARK 2005 162,0 45 - 45

 


Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 66 Barbora Vaňková FITPARK 2006 160,5 - 5 5
2. 73 Barbora Lošonská Fitness URAL Sokolov 2007 163,0 - 10 10
3. 50 Alžběta Karlová Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2007 155,5 - 20 20
4. 15 Adriana Tomanová Extrifit Club 2006 163,0 - 21 21
5. 61 Viktorie Košťálová DIDI Gym Team Opava 2006 159,0 - 24 24
6. 97 Natálie Luňáčková Fitness URAL Sokolov 2008 155,5 - 25 25

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 - 7 7
2. 56 Zuzana Štorková Titan Gym Team 2006 170,5 - 8 8
3. 48 Marie Brandová Fitness team Ronnie.cz 2006 181,5 - 15 15
4. 89 Jolana Borovičková Fitness Institut klub 2007 168,0 - 20 20

Bikiny fitness dorostenek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 66 Barbora Vaňková FITPARK 2006 160,5 6 6
2. 7 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 9 9

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Martina Pospíšilová Dream Gym Mladá Boleslav 2001 161,0 11 7 7
2. 9 Michaela Hloušková Extrifit Club 2001 153,0 7 9 9
3. 16 Gabriela Solařová Extrifit Club 2005 163,0 16 14 14
4. 94 Jana Košťálová Extrifit Club 2002 163,0 17 19 19
5. 73 Barbora Lošonská Fitness URAL Sokolov 2007 163,0 27 25 25
6. 72 Jana Juříková Rfitness 2001 164,0 31 30 30
7. 36 Kseniia Uzhgina Form Factory 2001 164,0 32 - 32
8. 61 Viktorie Košťálová DIDI Gym Team Opava 2006 159,0 38 - 38
9. 97 Natálie Luňáčková Fitness URAL Sokolov 2008 155,5 45 - 45

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 - 7 7
2. 116 Karolína Baloušková FITNESS-4LIFE 2003 164,5 - 8 8
3. 106 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 165,5 - 16 16
4. 19 Zuzana Štěrbová Morava GYM Orlová 2001 168,0 - 18 18

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Vendula Sekyrová PRO Athlete Team Dvoro 2001 169,0 - 7 7
2. 29 Zlata Mrázková M-Style Fitness 2001 171,0 - 8 8
3. 90 Viktorie Filipi Cardio Fitness Česká Lípa 2002 172,5 - 17 17
4. 56 Zuzana Štorková Titan Gym Team 2006 170,5 - 19 19
5. 48 Marie Brandová Fitness team Ronnie.cz 2006 181,5 - 27 27
6. 55 Markéta Zatloukalová TJ Třineckých železáren 2001 176,0 - 27 27

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 74 Vendula Sekyrová PRO Athlete Team Dvoro 2001 169,0 7 7
2. 57 Martina Pospíšilová Dream Gym Mladá Boleslav 2001 161,0 8 8
3. 7 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 15 15

 


Rozhodčí a pořadatelé

 


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři