Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2024 - výsledky

Přinášíme Vám výsledky druhé soutěže jarní sezóny Mistrovství Čech dorostu a juniorů konané v neděli 24. března v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Na závodech byly vyhlášeny kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, classic physique, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness, některé kategorie zůstaly neobsazeny. Na pódiu diváci viděli 96 závodníků (117 startů).

Všichni účastníci klání mohou startovat také na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění.

 

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Matěj Dolanský MAX FITNESS 2006 63,2 - 3 6 9
2. 96 Lukáš Fidrmuc Dream Gym Mladá Boleslav 2006 61,2 - 11 14 25
3. 7 František Keller ATOMY Sport-club 2006 64,9 - 12 22 34
4. 5 Jaroslav Straka MAX FITNESS 2008 61,7 - 16 20 36
5. 59 Dominik Hřebec Fitness team Ronnie.cz 2007 62,4 - 13 34 47
6. 57 David Čížek TJ Slavoj Děčín 2009 63,2 - 14 36 50
7. 58 David Šnajdr Olympia Fitness 2006 56,2 - 17 36 53

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Matěj Jüttner Extrifit Club 2006 70,3 4 6 6 12
2. 38 David Kazda Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,5 6 5 12 17
3. 62 Karel Ferus MAX FITNESS 2006 65,5 8 8 18 26
4. 82 Tobiáš Dytrych Dream Gym Mladá Boleslav 2007 71,0 17 14 26 40
5. 16 Robert Rudavský Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,5 12 12 28 40
6. 6 Vít Poner Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2006 71,9 17 16 36 52
7. 75 Dominik Kadlec Titan Gym Team 2007 67,3 23 - - 23
8. 34 Václav Prošek BTSB fitness klub 2007 71,7 23 - - 23
9. 85 Daniel Knopp MAX FITNESS 2006 65,9 24 - - 24

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Pavel Kocmich Extrifit Club 2006 87,7 3 8 6 14
2. 93 David Sedlák Big1One Fitness 2006 82,6 8 5 12 17
3. 83 Štěpán Sychra Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2006 77,0 10 6 20 26
4. 98 Oldřich Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 2006 81,0 10 11 22 33
5. 88 Michal Sedlák Big1One Fitness 2006 79,9 17 17 32 49
6. 97 Daniel Fousek Max Fitness 2007 78,9 16 16 34 50
7. 43 Ondřej Boczan SK kulturistiky Hrádek nad Nisou 2006 80,8 23 - - 23
8. 12 Jakub Schläfer Extrifit Club 2007 75,8 24 - - 24
9. 39 Jakub Vozáb Fine Fitness Pardubice 2006 77,5 25 - - 25
10. 55 Štěpán Kudela Muscle Factory Březnice 2007 73,4 30 - - 30

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 61 Pavel Kocmich Extrifit Club 2006 87,7 3 3
2. 10 Matěj Jüttner Extrifit Club 2006 70,3 6 6
3. 78 Matěj Dolanský MAX FITNESS 2006 63,2 9 9

 

 


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 Jan Pipek Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2003 69,5 - 3 6 9
2. 38 David Kazda Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,5 - 8 14 22
3. 2 Artur Lebediuk Paradise gym 2002 64,6 - 8 16 24
4. 28 Adam Holba Fitness Galaxie 2001 67,4 - 11 26 37
5. 16 Robert Rudavský Dream Gym Mladá Boleslav 2006 68,5 - 16 32 48
6. 72 Dominik Hrdlička SharkZone fitness Louny 2003 67,6 - 16 34 50
7. 100 Dominik Matoušek Fitness URAL Sokolov 2003 66,5 - 21 42 63

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 67 Karel Taras Pro Life Fitness Telč 2001 76,3 3 5 6 11
2. 21 Lukáš Andrejko Gabriela Linhartová Team 2004 77,0 11 6 20 26
3. 83 Štěpán Sychra Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2006 77,0 11 9 20 29
4. 68 Stanislav Čech Dream Gym Mladá Boleslav 2004 75,8 9 11 20 31
5. 3 Daniel Baloun Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2005 75,9 11 14 24 38
6. 26 Josef Jakub Růžička Fitness tým Kadaň 2002 73,3 18 17 36 53
7. 49 Daniil Chudinov Paradise gym 2004 72,8 22 - - 22
8. 36 Jakub Lauber Dream Gym Mladá Boleslav 2005 71,1 23 - - 23
9. 54 Jakub Patta SharkZone fitness Louny 2003 76,2 28 - - 28
10. 80 Tomáš Poláček SK kulturistiky Hrádek nad Nisou 2002 71,1 29 - - 29

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 David Brávek Profi Fitness Eva 2001 80,4 - 4 6 10
2. 25 Patrik Jones MAX FITNESS 2001 82,6 - 9 12 21
3. 61 Pavel Kocmich Extrifit Club 2006 87,7 - 11 18 29
4. 87 Jan Svoboda Extrifit Club 2001 83,5 - 12 24 36
5. 48 Matěj Jurák Extrifit Club 2001 85,1 - 10 30 40
6. 50 Jakub Kohout Hard Core Gym Františkovy Lázně 2004 96,7 - 18 36 54

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 81 David Brávek Profi Fitness Eva 2001 80,4 3 3
2. 22 Jan Pipek Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2003 69,5 6 6
3. 67 Karel Taras Pro Life Fitness Telč 2001 76,3 9 9

 


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 David Brávek Profi Fitness Eva 2001 179,0 80,4 3 3 6 9
2. 56 Ondřej Kisza Extrifit Club 2001 176,0 75,7 7 8 14 22
3. 67 Karel Taras Pro Life Fitness Telč 2001 175,0 76,3 7 11 14 25
4. 29 Jakub Hvojník Extrifit Club 2004 184,0 76,5 12 7 24 31
5. 77 Roman Mojsjuk Paradise gym 2002 172,0 75,0 18 16 32 48
6. 53 Martin Pohanka Big1One Fitness 2002 183,0 79,6 16 17 34 51
7. 48 Matěj Jurák Extrifit Club 2001 188,0 85,1 20 - - 20
8. 2 Artur Lebediuk Paradise gym 2002 169,5 64,6 24 - - 24
9. 49 Daniil Chudinov Paradise gym 2004 176,5 72,8 27 - - 27
10. 45 Lukáš Kupkovič Synergy Stars 2001 182,0 75,2 30 - - 30
11. 27 Richard Buk Titan Gym Team 2006 169,5 61,4 33 - - 33

 


Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Ondřej Kisza Extrifit Club 2001 176,0 75,7 3 3 6 9
2. 25 Patrik Jones MAX FITNESS 2001 177,5 82,6 7 7 12 19
3. 47 Ondřej Novák Padera Gym 2002 177,0 81,0 8 8 18 26
4. 77 Roman Mojsjuk Paradise gym 2002 172,0 75,0 18 13 28 41
5. 86 Simon Mladenov Gabriela Linhartová Team 2002 180,5 77,5 12 15 30 45
6. 53 Martin Pohanka Big1One Fitness 2002 183,0 79,6 16 17 32 49
7. 21 Lukáš Andrejko Gabriela Linhartová Team 2004 175,0 77,0 19 - - 19
8. 87 Jan Svoboda Extrifit Club 2001 178,0 83,5 24 - - 24
9. 1 Jan Vodrážka KWK FIT Plzeň 2004 176,0 69,3 28 - - 28
10. 20 Dominik Doležel MAX FITNESS 2005 170,5 69,7 30 - - 30
11. 14 Jakub Jan Marek MAX FITNESS 2005 177,5 71,0 31 - - 31
12. 27 Richard Buk Titan Gym Team 2006 169,5 61,4 36 - - 36
13. 44 Jakub Hečko SK kulturistiky Hrádek nad Nisou 2005 186,5 91,4 39 - - 39

 


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Tobiáš Beneš SK Zbýšov 2006 176,0 - 4 4
2. 46 Vojtěch Kohout Fitness URAL Sokolov 2007 178,0 - 5 5
3. 84 Jakub Wencl Olympia Fitness 2006 189,0 - 9 9
4. 17 Ladislav Gregor BTSB fitness klub 2007 187,0 - 12 12

 


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Petr Boar Extrifit Club 2005 176,0 - 3 3
2. 24 Kryštof Housa Wolf fitness 2005 176,0 - 6 6
3. 74 Vilém Uher Olympia Fitness 2004 178,0 - 9 9
4. 76 Jakub Opava Muscle Factory Březnice 2003 172,5 - 13 13
5. 79 Jakub Koukol Padera Gym 2001 172,0 - 15 15
6. 35 Lukáš Donner Dream Gym Mladá Boleslav 2005 178,0 - 18 18

Physique juniorů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Radek Kasal Fitness DK 2002 181,5 - 3 3
2. 19 Tadeáš Kučera M-Style Fitness 2001 179,5 - 8 8
3. 37 Matěj Bína Mafia Fitness 2002 180,0 - 9 9
4. 11 Štěpán Beneš Hakim Fitness 2001 178,5 - 13 13
5. 8 Marek Černohous Team INSPIRE Havlíčkův Brod 2004 178,5 - 14 14

Physique juniorů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Pavel Tóth Fitness team Ronnie.cz 2001 186,0 - 3 3
2. 73 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 190,0 - 6 6
3. 42 Petr Pávek Xfitness Spartan gym Praha 2001 182,5 - 9 9
4. 59 Dominik Hřebec Fitness team Ronnie.cz 2007 183,5 - 12 12

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 4 Petr Boar Extrifit Club 2005 176,0 3 3
2. 13 Pavel Tóth Fitness team Ronnie.cz 2001 186,0 7 7
3. 33 Radek Kasal Fitness DK 2002 181,5 8 8

 


Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 30 Alžběta Karlová Team INSPIRE 2007 155,5 - 3 3
2. 23 Barbora Lošonská Fitness URAL Sokolov 2007 163,0 - 6 6
3. 31 Reksane Revva Paradise gym 2008 158,0 - 9 9
4. 40 Natálie Luňáčková Fitness URAL Sokolov 2008 155,5 - 12 12
5. 15 Anastasiia Koval Paradise gym 2007 162,0 - 15 15

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 - 3 3
2. 90 Zuzana Štorková Titan Gym Team 2006 170,5 - 6 6
3. 41 Adéla Barcalová Extrifit Club 2007 166,5 - 9 9

Bikiny fitness dorostenek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 32 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 3 3
2. 30 Alžběta Karlová Team INSPIRE 2007 155,5 6 6

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 95 Michaela Hloušková Extrifit Club 2001 153,0 - 3 3
2. 91 Natálie Šnajdrová Fitness Institut klub 2004 163,0 - 6 6
3. 30 Alžběta Karlová Team INSPIRE 2007 155,5 - 9 9
4. 23 Barbora Lošonská Fitness URAL Sokolov 2007 163,0 - 12 12
5. 40 Natálie Luňáčková Fitness URAL Sokolov 2008 155,5 - 15 15

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 - 5 5
2. 51 Karolína Baloušková FITNESS-4LIFE 2003 164,5 - 5 5
3. 71 Tereza Jarošová Extrifit Club 2001 165,5 - 10 10
4. 41 Adéla Barcalová Extrifit Club 2007 166,5 - 11 11

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 52 Vendula Sekyrová PRO Athlete Team Dvoro 2001 169,0 - 4 4
2. 92 Zlata Mrázková M-Style Fitness 2001 171,0 - 5 5
3. 94 Viktorie Filipi Cardio Fitness Česká Lípa 2002 172,5 - 9 9
4. 90 Zuzana Štorková Titan Gym Team 2006 170,5 - 13 13
5. 70 Nikola Kornyeiová SK Luna Fitness Havířov 2003 172,0 - 13 13

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 95 Michaela Hloušková Extrifit Club 2001 153,0 4 4
2. 52 Vendula Sekyrová PRO Athlete Team Dvoro 2001 169,0 5 5
3. 32 Natálie Morávková Diamond gym fitness club 2006 166,5 9 9

 


Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Barbora Martínková Dream Gym Mladá Boleslav 2004 164,0 - 3 3
2. 60 Natálie Kovaříková FIT LIFE Doubravka 2001 162,0 - 6 6
3. 9 Leona Kozáková MAX FITNESS 2005 177,0 - 10 10
4. 69 Tereza Kačírková MHR Academy 2005 168,0 - 11 11
5. 101 Elvira Ohnianyk Gabriela Linhartová Team 2005 159,0 - 15 15

 


Rozhodčí

 


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři