IFBB Fitness Mania Classic 6 - výsledky

Sobota 11. května v kladenském kulturním domě patřila mezinárodní amatérské soutěži v kulturistice a fitness IFBB Fitness Mania Classic 6. Sportovci se mohli těšit jak na unikátní sošky pro vítěze a IFBB Elite profesionální karty, které bývají jako jedna z trofejí udělovány přímo na pódiu. Ty byly pro Fitness Mania Classic 6 vyvinuty podle speciálního projektu, mají exkluzivní design s na dotek příjemným kovem a kompaktní velikost srovnatelnou s velikostí bankovní karty. Sportovci tak budou moci tuto svou upomínku na pro ně vydařené závody nosit pohodlně uloženou třeba v peněžence. A to ještě není vše. Pro absolutní vítěze kulturistiky mužů, physique mužů, bikiny fitness žen, bodyfitness žen a wellness žen pořadatelé připravili pět přívěsků v celkové hodnotě 6.000 eur, které jsou zhotoveny z 90 g stříbra a zlata!
Do bojů na pódiu se nakonec zapojilo 77 sportovců z patnácti zemí světa. Šestatřicet českých závodníků vybojovalo devětadvacet medailí, včetně jedenácti zlatých. Kompletní výsledky najdete níže.


Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Pavel Pecánek Česká republika 2005 69,7   6 3 9

 

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Sára Kvocerová Slovensko 2003 165   3   3

 

Wellness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 4 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163   3   3
2. 3 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,5   6   6

 

Bikiny fitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 14 Petra Šímová Česká republika 1983 158 4 4   4
2. 12 Natalia Díaz-Gonzalez Česká republika 1984 158,5 8 8   8
3. 11 Vincenza Bennardo Německo 1985 156,5 11 8   8
4. 6 Adéla Stonawská Česká republika 1986 155 11 11   11
5. 10 Anastasia Hagen Česká republika 1985 167,5 11 14   14
6. 7 Liliia Oliinyk Ukrajina 1983 173,5 18 18   18
7. 9 Ivette Martin Slovensko 1985 156,5 22     22
8. 13 Jaana Manner Finsko 1989 180 23     23
9. 8 Alina Koupá Česká republika 1983 168 27     27

 

Bodyfitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Kateřina Brychtová Česká republika 1974 170,5   3   3
2. 17 Vera Klauer Lucembursko 1987 170   6   6

 

Physique mužů masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 20 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 179   3   3
2. 19 Athanasios Athanasiadis Česká republika 1970 167   6   6

 

Kulturistika masters

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Jozef Greguš Slovensko 1978 100,3   6 4 10
2. 25 Jan Kubo Česká republika 1983 98,9   12 6 18
3. 24 Tomáš Mach Česká republika 1982 107,5   18 9 27
4. 22 Roman Beránek Česká republika 1984 88,5   24 12 36

 

Klasická kulturistika mužů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Peter Grežo Slovensko 1991 89,9/183   12 10 22
2. 29 Michal Kropáček Česká republika 1981 83,3/178   16 7 23
3. 32 Alexander Steer Německo 1993 92,6/187   18 6 24
4. 27 David Ježek Česká republika 1997 80,3/180,5   20 10 30
5. 28 Jan Čamek Česká republika 1991 96,1/188   30 13 43
6. 31 Přemysl Šámal Česká republika 1995 97,1/190,5   36 18 54

 

Classic physique mužů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 37 Lukáš Horváth Slovensko 1997 83,8/178   8 3 11
2. 38 Tomáš Kolenský Česká republika 1992 79,2/175   10 6 16
3. 36 Jaroslav Pletnev Česká republika 1992 98/186   20 11 31
4. 39 Richard Fedorčák Slovensko 1996 94,7/183   22 9 31
5. 35 Alexandr Haluška Česká republika 1983 85,4/175   32 17 49
6. 34 David Ježek Česká republika 1997 80,3/180,5   34 16 50

 

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Yevhen Kolesnyk Ukrajina 1990 181   3   3

 

Wellness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Anastassia Toikka Estonsko 1988 163   3   3
2. 44 Jana Vojtíšková Česká republika 1987 156,5   6   6
3. 42 Kristina Arhar Slovinsko 2003 164   9   9
4. 43 Jitka Neuwirthová Česká republika 1994 165   12   12

 

Wellness žen nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,5   4   4
2. 48 Alexandra Šulanová Slovensko 1995 171   5   5
3. 47 Leona Kozáková Česká republika 2005 177   9   9

 

Wellness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Anastassia Toikka Estonsko     3     3
2. 49 Marcela Kotková Česká republika     6     6

 

Bodyfitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 55 Kateryna Bortnychuk Ukrajina 1992 160,5   4   4
2. 53 Nikoleta Čulagová Slovensko 1998 172   6   6
3. 51 Kateřina Brychtová Česká republika 1974 170,5   8   8
4. 52 Vera Klauer Lucembursko 1987 170   13   13
5. 54 Eliška Smejkalová Česká republika 1990 169,5   14   14

 

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Regina Tselik Estonsko 1997 163,5   4   4
2. 60 Petra Šímová Česká republika 1983 158   7   7
3. 62 Natalia Díaz-Gonzalez Česká republika 1984 158,5   11   11
4. 61 Viktoryia Naskova Bělorusko 1992 156   11   11
5. 58 Adéla Stonawská Česká republika 1986 155   16   16
6. 57 Madeleen Stromberg Německo 1999 163,5   17   17

 

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 66 Angelika Pochmonová Česká republika 1997 169 6 6   6
2. 65 Marta Matušíková Slovensko 1990 166 10 6   6
3. 72 Luisa Otzelberger Německo 1995 167,5 6 6   6
4. 70 Anja Muzyka Německo 1997 164,5 9 11   11
5. 68 Sabina Vokounová Česká republika 2000 168 14 15   15
6. 64 Anastasia Hagen Česká republika 1985 167,5 20 18   18
7. 69 Viktoriia Ivanenko Slovensko 1997 165,5 21     21
8. 67 Sára Kvocerová Slovensko 2003 165 23     23
9. 71 Elena Kulikova Nizozemsko 1992 167 25     25

 

Bikiny fitness žen nad 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Eve Luhtala Finsko 1999 173 3 3   3
2. 75 Ewelina Kozikowska Polsko 1992 170,5 8 7   7
3. 78 Natalia Gadzicka Polsko 1999 174 7 7   7
4. 81 Jana Remiašová Slovensko 1996 174 12 12   12
5. 77 Alina Balan Česká republika 1995 169,5 17 16   16
6. 80 Klaudia Wita Polsko 1999 173 18 17   17
7. 79 Liliia Oliinyk Ukrajina 1983 173,5 20     20
8. 76 Jaana Manner Finsko 1989 180 22     22

 

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Eve Luhtala Finsko     4     4
2. 59 Regina Tselik Estonsko     5     5
3. 66 Angelika Pochmonová Česká republika     9     9

 

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 84 Adam Wellart Česká republika 1995 171   5   5
2. 86 Youssef Wolf Gharegozlu Rakousko 1990 171   5   5
3. 83 Barnabas Toth Maďarsko 2002 177,5   8   8
4. 85 Athanasios Athanasiadis Česká republika 1970 167   12   12

 

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 88 Jan Lukasevic Litva 1989 181,5   3   3
2. 89 Aleš Novák Česká republika 1988 181   6   6
3. 87 Tomáš Čermák Česká republika 1986 182   9   9

 

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 91 Adam Dohanič Česká republika 1994 183   5   5
2. 95 Marián Derďák Slovensko 1997 190   7   7
3. 94 Roman Muts Ukrajina 1991 187   10   10
4. 92 Alexander Henkel Německo 1990 191   10   10
5. 93 Zdeněk Brabec Česká republika 1996 191   15   15

 

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 88 Jan Lukasevic Litva     3     3
2. 91 Adam Dohanič Česká republika     7     7
3. 84 Adam Wellart Česká republika     8     8

 

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 100 Jaroslav Drobek Česká republika 1977 79,2   6 3 9
2. 97 Marian Kučera Slovensko 1986 76,6   12 6 18
3. 98 Pavel Pecánek Česká republika 2005 69,7   18 10 28
4. 99 Ladislav Balogh Česká republika 1992 69,8   24 11 35

 

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 103 Michal Kropáček Česká republika 1981 83,3   6 3 9
2. 101 František Maňák Česká republika 1991 87,7   12 6 18
3. 102 Roman Beránek Česká republika 1984 88,5   18 9 27

 

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 Josef Drda Česká republika 1998 103,7   6 3 9
2. 109 Pawel Sawicki Polsko 1988 117   12 6 18
3. 108 Patrik Jarab Slovensko 1992 94,5   22 15 37
4. 111 Marcin Los Polsko 1992 100,8   26 12 38
5. 110 Michael Rinner Lichtenštejnsko 1992 97,2   30 15 45
6. 107 Tomáš Mach Česká republika 1982 107,5   32 14 46
7. 106 Richard Fedorčák Slovensko 1996 94,7   40 20 60

 

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 Josef Drda Česká republika     3     3
2. 100 Jaroslav Drobek Česká republika     6     6
3. 103 Michal Kropáček Česká republika     9     9

 

Ceny, rozhodčí

 

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři