IFBB Fitness Mania Classic 6 - startovní listiny

Po dvouleté přestávce se letos koná 6. ročník mezinárodní soutěže IFBB Fitness Mania Classic 6, která se uskuteční v sobotu 11. května 2024 v prostorách Kulturního domu Kladno (mapa).

Po Mr. Universe Praha je to další velká mezinárodní soutěž v České republice a svou přípravu k této akci bude ladit mnoho nejen českých závodníků, kteří mají opět jedinečnou příležitost zabojovat o některou z 20 Elite Pro profesionálních karet.
Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, juniorů a masters, klasické kulturistiky, classic physique, physique mužů, juniorů a masters, bodyfitness žen a masters, bikiny fitness žen, juniorek a masters a wellness fitness žen a masters - kompletní propozice zobrazíte zde.

Pro celkové vítěze kategorií physique muži, kulturistika muži, bikiny fitness ženy, bodyfitness ženy a wellness fitness ženy pořadatel připravil speciální cenu - 5 přívěsků (vyrobených z 90 g stříbra a zlata) v celkové ceně 6000 € !.

Na soutěž je přihlášeno 99 závodníků z 15 států.

Prezentace závodníků bude probíhat v pátek 10. května od 12:00 - 18:00 hod. v Kulturním domě Kladno.
Přesný harmonogram a sled kategorií bude upřesněn a poté zveřejněn po páteční prezentaci.

Vstupenky na IFBB Fitness Mania Classic 6 si můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal - ticketportal.cz.
Nenechte si ujít show v Kladně a podpořte české závodníky přímo na místě.

Nástřik soutěžní barvou Jan Tana na si objednejte na https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

 


Startovní listiny


bikiny fitness juniorky

• 1. Sara Kvocerova (Slovensko)

bikiny fitness do 160 cm

• 1. Viktoryia Naskova (Bělorusko)
• 2. Natalia Diaz-Gonzalez (Česká republika)
• 3. Petra Simova (Česká republika)

bikiny fitness do 164 cm

• 1. Madeleen Stromberg (Německo)
• 2. Michaela Knapikova (Slovensko)
• 3. Regina Tselik (Estonsko)

bikiny fitness do 169 cm

• 1. Anastasia Hagen (Česká republika)
• 2. Angelika Pochmonova (Česká republika)
• 3. Sabina Vokounova (Česká republika)
• 4. Anja Muzyka (Německo)
• 5. Luisa Otzelberger (Německo)
• 6. Elena Kulikova (Holandsko)
• 7. Viktoriia Ivanenko (Slovensko)
• 8. Sara Kvocerova (Slovensko)
• 9. Marta Matusikova (Slovensko)

bikiny fitness do 172 cm

• 1. Alina Balan (Česká republika)
• 2. Ewelina Kozikowska (Polsko)
• 3. Ester Viznerova (Slovensko)

bikiny fitness nad 172 cm

• 1. Kamila Graf (Česká republika)
• 2. Eve Luhtala (Finsko)
• 3. Jaana Manner (Finsko)
• 4. Natalia Gadzicka (Polsko)
• 5. Klaudia Wita (Polsko)
• 6. Jana Remiasova (Slovensko)
• 7. Liliia Oliinyk (Ukrajina)

bikiny fitness masters

• 1. Adela Stonawska (Česká republika)
• 2. Alina Koupa (Česká republika)
• 3. Anastasia Hagen (Česká republika)
• 4. Kamila Graf (Česká republika)
• 5. Natalia Diaz-Gonzalez (Česká republika)
• 6. Petra Simova (Česká republika)
• 7. Jaana Manner (Finsko)
• 8. Vincenza Bennardo (Německo)
• 9. Ivette Martin (Slovensko)
• 10. Liliia Oliinyk (Ukrajina)

bodyfitness do 163 cm

• 1. Kateryna Bortnychuk (Ukrajina)

bodyfitness do 166 cm

• 1. Eliska Smejkalova (Česká republika)

bodyfitness nad 166 cm

• 1. Katerina Brychtova (Česká republika)
• 2. Vera Klauer (Lucembursko)
• 3. Nikoleta Culagova (Slovensko)

bodyfitness masters

• 1. Katerina Brychtova (Česká republika)

wellness fitness do 163 cm

• 1. Tereza Podrouzkova (Česká republika)
• 2. Jana Vojtiskova (Česká republika)
• 3. Anastassia Toikka (Estonsko)
• 4. Andrea Mulikova (Slovensko)

wellness fitness do 166 cm

• 1. Jitka Neuwirthova (Česká republika)
• 2. Alexandra Sulanova (Slovensko)
• 3. Kristina Arhar (Slovinsko)

wellness fitness nad 166 cm

• 1. Leona Kozakova (Česká republika)

wellness fitness masters

• 1. Marcela Kotkova (Česká republika)

kulturistika junioři

• 1. Pavel Pecanek (Česká republika)

kulturistika muži do 70 kg

• 1. Pavel Pecanek (Česká republika)

kulturistika muži do 75 kg

• 1. Ladislav Balogh (Česká republika)

kulturistika muži do 80 kg

• 1. Jaroslav Drobek (Česká republika)
• 2. Marian Kucera (Slovensko)

kulturistika muži do 90 kg

• 1. Frantisek Manak (Česká republika)
• 2. Roman Beranek (Česká republika)
• 3. Peter Grezo (Slovensko)
• 4. Patrik Jarab (Slovensko)

kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Josef Drda (Česká republika)
• 2. Tomas Mach (Česká republika)
• 3. Pawel Sawicki (Polsko)
• 4. Marcin Los (Polsko)
• 5. Adam Hritz (Slovensko)

kulturistika masters

• 1. Roman Beranek (Česká republika)
• 2. Tomas Mach (Česká republika)
• 3. Jan Kubo (Česká republika)
• 4. Mohamad Bannout (Libanon)
• 5. Ilario Rongioletti (Lucembursko)
• 6. Jozef Gregus (Slovensko)

klasická kulturistika muži

• 1. David Jezek (Česká republika)
• 2. Jan Camek (Česká republika)
• 3. Jaroslav Pletnev (Česká republika)
• 4. Michal Kropacek (Česká republika)
• 5. Premysl Samal (Česká republika)
• 6. Alexander Steer (Německo)
• 7. Peter Grezo (Slovensko)

classic physique

• 1. David Jezek (Česká republika)
• 2. Jaroslav Pletnev (Česká republika)
• 3. Tomas Kolensky (Česká republika)
• 4. Richar Fedorcak (Slovensko)
• 5. Peter Grezo (Slovensko)
• 6. Lukas Horvath (Slovensko)

muscular physique muži

• 1. Alexander Henkel (Německo)
• 2. Yevhen Kolesnyk (Ukrajina)

physique junioři

• 1. Abbas Bannout (Libanon)

physique muži do 174 cm

• 1. Youssef Gharegozlu (Rakousko)
• 2. Adam Wellart (Česká republika)

physique muži do 178 cm

• 1. Barnabas Toth (Maďarsko)

physique muži do 182 cm

• 1. Tomas Cermak (Česká republika)
• 2. Jan Lukasevic (Litva)
• 3. Ales Novak (Česká republika)

physique muži nad 182 cm

• 1. Adam Dohanic (Česká republika)
• 2. Zdenek Brabec (Česká republika)
• 3. Zdenek Piekarz (Česká republika)
• 4. Marian Derdak (Slovensko)
• 5. Roman Muts (Ukrajina)

physique masters

• 1. Athanasios Athanasiadis (Česká republika)
• 2. Zdenek Vrana (Česká republika)

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři