23.6.2024Tým SVAZBB

Česká výprava na IFBB Mistrovství světa dětí ve fitness 2024

Po dlouhé době se česká výprava zúčastnila prestižního IFBB Mistrovství světa dětí ve fitness 2024, které se konalo ve dnech 14.-17. června 2024 v městě Čačak, Srbsko. Naše malá, ale odhodlaná skupina pěti talentovaných závodnic reprezentovala Českou republiku s hrdostí a odvahou. Výpravu tvořily Diana Vyskočilová, Marie Kolářová, Marie Plhalová, Erika Zavadilová a Nela Bernhaurová.

Největšího úspěchu dosáhla Marie Kolářová, která se ve své kategorii fitness dívek do 11 let umístila na krásném 13. místě. Tento výsledek je důkazem její píle, tréninkového nasazení a odhodlání, které inspiruje všechny mladé sportovce v naší zemi.

Chceme touto cestou poděkovat všem našim závodnicím za jejich skvělou reprezentaci a obrovskou práci, kterou do přípravy na tento šampionát vložily. Vaše výkony nám ukázaly, že Česká republika má v dětském fitness skvělou budoucnost a mnoho talentů, které mohou dosáhnout velkých úspěchů.

Doufáme, že tento úspěch bude motivací pro další mladé závodníky, aby se připojili k našim řadám a snažili se o nominaci na příští mistrovství světa. Vaše cesta začíná již dnes – s odhodláním, tréninkem a vírou ve své schopnosti můžete dosáhnout velkých věcí.

Rádi bychom také vyjádřili vřelé poděkování našim sponzorům a partnerům, bez jejichž podpory by účast české výpravy na mistrovství světa nebyla možná. Díky jejich štědrosti a podpoře jsme mohli zajistit potřebné prostředky pro přípravu a cestu našich mladých talentů. Vaše pomoc je pro nás neocenitelná a vážíme si vaší důvěry a spolupráce. Děkujeme!

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 17:00 hod

Ostatní pracovní dny telefonicky 17:00 - 19:00 hod

21.10.2024Tým SVAZBB

Podívejte se na krátké ohlédnutí za úspěšnou soutěží Diamond Cup Prague 2024 očima IFBB.

18.10.2024Tým SVAZBB

Ve čtvrtek 17.10. proběhlo úspěšné jednání s ČUS. Jednání bylo na téma jako je například podpora mezi svazy, účetnictví, komunikace směrem k úřadům, dotace a komunikace s NSA a ADV. Jednání proběhlo za účasti předsedy ČUS pana Miroslava Jansty, generálního sekretáře ČUS pana Jana Boháče, místopředsedy ČUS pana Marka Pakosty a prezidenta svazu kulturistiky a fitness Romana Hajabáče.

26.6.2024Tým SVAZBB

Právě byly zveřejněny termíny závodů pro nadcházející sezónu. Kalendář soutěží naleznete zde.

23.6.2024Tým SVAZBB

Dne 19. června 2024 proběhlo zasedání výkonného výboru Svazu kulturistiky a fitness České republiky, na kterém byly projednány klíčové otázky týkající se budoucího rozvoje a podpory kulturistiky a fitness v naší zemi.

12.5.2024Tým SVAZBB

28.4.2024Tým SVAZBB

Termín registrace a platba startovného na mezinárodní soutěž IFBB Fitness Mania Classic 6 v Kladně byl prodloužen do středy 8. května 2024.

18.4.2024Tým SVAZBB

Prosíme absolutní vítěze MČR 2024, aby kvůli vyplacení finanční odměny zaslali své osobní údaje na e-mailovou adresu info@svazbb.cz. V případě, že byl vítězi proveden dopingový test, bude odměna vyplacena po jeho negativním výsledku.

18.4.2024Tým SVAZBB

Do rozpisu nominace rozhodčích byly přidány poslední dvě pohárové soutěže - OneLife Supershow a MAXXWIN Cup.

26.2.2024Tým SVAZBB

Předzávodní seminář pod vedením trenéra IFBB Dejvidase Dubinase. Více infromací zde

23.2.2024Tým SVAZBB